درب منزلمان به من ایده ای برای کسب ثروت داد
درب منزلمان به من ایده ای برای کسب ثروت داد
به علت خراب شدن درب سالن پذیراییمان تصمیم گرفتیم تا آن را تعویض کنیم و برای تهیه یک درب ضد سرقت اقدام کردیم و آنجا بود که من به سود خوبی که در تجارت این محصول نهفته بود پی بردم

به علت خراب شدن درب سالن پذیراییمان تصمیم گرفتیم تا آن را تعویض کنیم و برای تهیه یک درب ضد سرقت اقدام کردیم و آنجا بود که من به سود خوبی که در تجارت این محصول نهفته بود پی بردم و ایده ای به ذهنم رسید تا کسب و کاری برای تولید و عرضه آن راه اندازی کنم.

درب ضد سرقت نئوکلاسیک

درب ضد سرقت نئوکلاسیک

در بیشتر شرایط قیمت درب ضد سرقت نئوکلاسیک بر اساس عوامل گوناگونی مانند جنس بدنه درب، ابعاد، کیفیت و از همه مهمتر نوسانات موجود در بازار تعیین می‌ شود.

در حال حاضر نرخ تقریبی درب های مورد نظر از ۳.۵۰۰.۰۰۰ میلیون تومان الی ۸.۴۰۰.۰۰۰ میلیون تومان می باشد.

قیمت درب بسته به متریال و مواد استفاده شده در ساختار آن نیز متفاوت است و هر چه باکیفیت تر باشد درب نیز از نظر قیمت در سطح بالاتری قرار می گیرد‌.

شما می توانید برای تهیه این درب با نرخ مناسب، ثبت سفارش و استعلام قیمت دقیق با پشتیبان های ما در تماس باشید.

درب ضد سرقت بابازاده

درب ضد سرقت بابازاده

در هنگام خرید یک درب ضد سرقت بابازاده در ابعاد دو لنگه باید به طرح بیرونی آن نیز دقت کرد البته درست است که طرح بیرونی درب موضوعی است که تماما به سلیقه شخصی شما بستگی دارد اما اگر این دربها را می خواهید در مکانهایی خاص به کار ببرید می بایست لایه بیرونی آن را نیز مد نظر داشته باشید.

به عنوان مثال دربهایی که جنس لایه بیرونی آنها از ام دی اف ایرانی است بسیار زیبا و شکیل هستند اما در مقابل دربهایی نیز وجود دارند که از جنس پی وی می باشند و در برابر خش، آفتاب و بسیاری از موارد دیگر از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و می توان در مکانهای مختلف از آنها استفاده کرد. مورد بعدی که می بایست بسیار به آن به توجه کنید ورق فولادی به کار رفته در میان دو لایه درب می باشد.

همچنین بخوانید:  ۸ بیماری ویروسی که در تابستان شیوع پیدا میکنند

درب ضد سرقت حیاط

درب ضد سرقت حیاط

درب ضد سرقت حیاط این قابلیت را دارند که در ساختار آنها از چندین قفل در قسمتهای مختلف استفاده کرد در حالی که در دربهای چوبی این امر امکان پذیر نیست، دربهای ضد سرقت فلزی علاوه بر توانایی عایق شدن در برابر صوت، در برابر حرارت و برودت و تغییرات خارجی نیز مقاوم هستند.

از خارجی ترین قسمتهای هر خانه ای حیاط آن است، درب ورودی حیاط می تواند جنسهای مختلفی داشته باشد دربهای چوبی قدیمی ترین جنس دربهای مورد استفاده هستند با ورود درب فلزی به صنعت ساخت درب استفاده از فلزات برای تولید این محصولات گسترش بسیاری پیدا کرد به طوری که امروزه ورودی اکثر ساختمانها با دربهای فلزی می باشد مقاومت بیشتر این دربها، امنیت بالاتر، دارا بودن قابلیت ماشین کاری و پیاده کردن طرحهای مختلف بر روی فلزات از جمله عواملی است که باعث شده است از دربهای فلزی استقبال بیشتری شود. انواع دربهای فلزی می توان نوع فرفورژه را نام برد که طرحهای بسیار و زیبا و منحصر به فردی را دارد، این دربها ظاهری لوکس و شیک به ساختمان می دهند و می توانند به صورت تک لنگه دو لنگه و یا سه لنگه تولید شوند، زیبایی دربهای فرفورژه نمای بصری بسیار خوبی به ساختمان می دهد این دربها می توانند به صورت تلفیقی با فلز ساده نیز تولید شوند.