با پنج درد زودگذر و ناگهانی و دلیل بروز آن ها آشنا شوید
با پنج درد زودگذر و ناگهانی و دلیل بروز آن ها آشنا شوید

پنج درد ناگهانی و زودگذر و دلیل بروز آن ها نمکستان : حتما برای شما هم پیش آمده که گاهی دردهای شدید و گذرایی را در بدنتان احساس میکنید که اکثر این دردها خیلی زود از بین میروند و بعضی از آن ها با یک خواب تقریبا طولانی مدت از بین خواهند رفت. هیچ دردی […]

پنج درد ناگهانی و زودگذر و دلیل بروز آن ها

درد ناگهانی : با پنج درد زودگذر و ناگهانی و دلیل بروز آن ها آشنا شوید

نمکستان : حتما برای شما هم پیش آمده که گاهی دردهای شدید و گذرایی را در بدنتان احساس میکنید که اکثر این دردها خیلی زود از بین میروند و بعضی از آن ها با یک خواب تقریبا طولانی مدت از بین خواهند رفت. هیچ دردی بی دلیل نیست و هر دردی دلیلی دارد که شما با توجه به دلیل هر درد میتوانید به این نتیجه پی ببرید که تا چه میزان میشود به آن در  اهمیت داد.  برای آشنایی با این پنج درد ناگهانی و زود گذر و دلیل آن ها با ما همراه باشید :

درد شدید و ناگهانی در سر

درد شدید و ناگهانی در سر ممکن است برای خیلی ها اتفاق بیافتد و گاهی اوقات این پدیده ماهی چند بار رخ میدهد. اکثر مردم وقتی این درد را حس میکنند دچار استرس میشوند که شاید تومور یا چیز خطرناکی در سرشان وجود دارد. اما قبل از هر چیزی به این سوال پاسخ دهید که آیا احساس سرگیجه یا کرخی دارید؟ اگر پاسخ شما مثبت است شما دچار نوعی میگرن هستید. اما یادتان نرود که اگر این حملات خیلی شدید بود باید به پزشک مراجعه نمایید.

درد شدید و ناگهانی در شکم

جمع شدن زیاد اسید در شکم میتواند باعث ایجاد درد ناگهانی در شکم باشد. برای از بین بردن این درد میتوانید از داروهای ضد اسید استفاده نمایید. اگر این درد شدید ادامه دار بود، دلایل آن میتواند زخم معده و یا مشکلات دیگر معده باشد.

درد ناگهانی در قلب

گاهی اوقات کشیدگی عضلات کنار قلب میتواند باعث ایجاد درد شدید در قلب شود. اما اگر از قبل علائم سکته و یا ناراحتی های قلبی را داشته اید به سادگی از کنار این درد ها عبور نکنید. گاهی اوقات دردهای کنار قلب میتواند به معده نیز مربوط باشد که تشخیص آن به عهده ی پزشک است.

همچنین بخوانید:  برای کنترل فشارخون بالا چه غذاهایی را باید مصرف کنیم؟

درد و التهاب در گلو

این احساس رایج معمولا در هنگام سرما خوردگی برای ما رخ میدهد. اما گاهی اوقات برگشت اسید معده به گلو، خوردن قند زیاد، حساسیت و یا استرس و فشار عصبی میتواند باعث این عارضه گردد.

کمر درد ناگهانی

کمر درد جزو دردهایی است که اکثر مردم با آن دست و پنجه نرم میکنند. جالب است بدانید که گاهی نشستن یا تغییر ناگهانی در نحوه نشستن و ایستادن میتواند درد شدید ناگهانی در کمر ایجاد کند. که درد ناگهانی از کشیدگی ناگهانی عضلات می آید. فتق دیسک، درد عصب سیاتیک یا سنگ کلیه  میتواند از دلایل دیگر این درد ناگهانی باشد.

درد ناگهانی : با پنج درد زودگذر و ناگهانی و دلیل بروز آن ها آشنا شوید

پنج درد زودگذر و دلیل بروز آن ها!

منبع : نمکستان