روش های خانگی درمان سردرد های میگرنی، عصبی و مزمن
روش های خانگی درمان سردرد های میگرنی، عصبی و مزمن

سردرد هایم را چگونه در خانه درمان کنم؟ نمکستان : اگر نگاهی به دور و برتان کنید در دنیای امروز خیلی کم پی می آید که یک نفر یک خواب کامل ۷ الی ۸ ساعته داشته باشد. بهتر است بدانید که یکی از دلایل مهم سر درد شما میتواند به کم خوابی مرتبط باشد. بعضی […]

سردرد هایم را چگونه در خانه درمان کنم؟

درمان سردرد : روش های خانگی درمان سردرد های میگرنی، عصبی و مزمن

نمکستان : اگر نگاهی به دور و برتان کنید در دنیای امروز خیلی کم پی می آید که یک نفر یک خواب کامل ۷ الی ۸ ساعته داشته باشد. بهتر است بدانید که یکی از دلایل مهم سر درد شما میتواند به کم خوابی مرتبط باشد. بعضی از سردرد ها نیز منشا کم آبی در بدن بوده که با خوردن آب فراوان در روز میتوانیم آن را جبران نماییم.

در کل سردرد ها سه نوع هستند: سر درد های میگرنی، سینوسی و سر درد های عادی. در واقع تشخیص این سر درد ها از یکدیگر کار آسانی نیست اما اولین گزینه ای که میتوانید برای از بین بردن این سر درد ها از آن استفاده نمایید، استفاده از کمپرس آب گرم است.

روش دیگر برای از بین بردن سر درد های مزمن استفاده از روغن های گیاهی است. اولین گزینه ی پیشنهادی ما روغن اسطوخودوس  میباشد. کافیست چند قطره از این روغن را روی پیشانی تان بریزید و با دست آرام آرام آن را ماساژ دهید. روغن اسطوخودوس برای سر درد های میگرنی حکم معجزه را دارد. حتما کسانی که میگرن داررند از این روغن برای استشمام و یا ماساژ پیشانی استفاده کنند.

پیشنهاد بعدی ما برای درمان سردرد روغن اُکالیپتوس است. همه میدانند که در قدیم از اکالیپتوس برای از بین التهاب و پاک کردن سینوس ها استفاده میشده. برای سر درد های سینوسی روغن اکالیپتوس همیشه بهترین گزینه است.  جالب است بدانید که استشمام این روغن فشار خون را پایین می آورد.

دمنوش چایی سبز گزینه ی مناسب دیگری برای رهایی از سردرد های مزمن است. هنگام حمله های میگرنی دمنوش چای سبز میتواند مانند یک نجات بخش برای شما عمل کند. همچنین سر درد هایی که منشا کم خوابی دارند با کمک نوشیدن چای بابونه میتوانند از پس این سر درد ها بر بیایند.

همچنین بخوانید:  روش های خانگی دفع سنگ کلیه با استفاده از دمنوش درمانی

درمان سردرد : روش های خانگی درمان سردرد های میگرنی، عصبی و مزمن

روش های خانگی درمان سردرد های میگرنی، عصبی و مزمن

منبع : نمکستان