دست از تلاش برنداشتم تا موفق شدم
دست از تلاش برنداشتم تا موفق شدم
رویا پردازی خیلی قشنگه خیلی باحاله کلی انرژی مثبت میده به آدم اما رسیدن به همون رویا به همون اندازه سخته تلاش میخواد غرور میخواد اعتماد به نفس میخواد

رویا پردازی خیلی قشنگه خیلی باحاله کلی انرژی مثبت میده به آدم اما رسیدن به همون رویا به همون اندازه سخته تلاش میخواد غرور میخواد اعتماد به نفس میخواد قدر زحمات این همه سال پدر و مادر و خودتو دونستن میخواد و کلی چیز دیگه. من برای نشاندن لبخند بر لبان پدر و مادرم و ساختن آینده ام به بهترین نحو، تصمیم گرفتم فعالیتم را در حوزه تجارت آغاز کنم و الان به مقام و منزلتی رسیدم که همه غبطه جایگاه من را می خورند. در ادامه مقاله می خواهم شما را بیشتر با محصولم آشنا کنم همراه ما باشید.

اکسسوری چوبی خورشید

اکسسوری چوبی خورشید

اکسسوری چوبی خورشید به عنوان یکی از جذاب ترین محصولات عرضه شده به بازار محسوب می شوند که از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار اند.

با توجه به شرایط آب و هوایی مساعد ایران و برخورداری از منابع چوبی زیاد و با کیفیت شاهد صادرات این محصول هستیم که در اصل جزو مواد اولیه این اکسسوری ها محسوب می شود.

شروع قیمت اکسسوری چوبی خورشید از ۷۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان می باشد که این اختلاف قیمت ناشی از جنس های مختلف چوب به کار رفته در محصول است.

عدم برابری نرخ ارز در کشور های مختلف نوسانات قیمتی را برای فروش چنین محصولاتی ایجاد کرده است.

تیم پشتیبانی مجموعه ما با ارائه مشاوره شما را در داشتن خریدی سودمند یاری می کنند و در تمامی مسیر همراه شما هستند تنها کافیست با ما در تماس باشید و بهترین ها را تجربه کنید

اکسسوری چوبی قم

اکسسوری چوبی قم

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مواردی که تأثیر زیادی در تعیین قیمت اکسسوری چوبی قم دارد، نوع اکسسوری مورد نظر شماست.

خیلی مهم است که شما چه نوع اکسسوری بخواهید؛ برخی از این محصولات که کارایی کمتری دارند، با قیمت مناسب تری نیز عرضه می شود.

علاوه بر این، قیمت این محصولات به جنس مواد استفاده شده در آن ها نیز وابسته است؛ که اکسسوری های چوبی با قیمت های متنوع بین ۵۰۰ هزار تا ۳ میلیون تومان عرضه می شوند.

همچنین بخوانید:  راه رهایی از بی پولی و رسیدن به ثروتی عظیم

برای خرید این محصولات در بالاترین کیفیت و زیباترین طرح ها، شما می توانید با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.

اکسسوری چوبی سیسمونی

اکسسوری چوبی سیسمونی

اکسسوری چوبی سیسمونی یکی از لوازم دکور پر طرفدار امروزه شده است و برای ست کردن با اجزای اتاق کودک بسیار کاربردی است.

اکسسوری چوبی سیسمونی انتخابی منحصربه فرد و زیبا الهام گرفته از طبیعت، برای چیدمان محل زندگی یا کار شما است.

زیبایی یک محیط به وسائل و لوازمی که در آن بکار رفته است بستگی دارد؛ یکی از بهترین انتخاب ها برای طراحی خانه و محل کار اکسسوری چوبی است.

استفاده از این محصولات به همراه لوازم اصلی جلوه ای دوچندان به فضا می بخشد و غالبا با هر نوع طرحی سازگاری دارند.