روشهایی که میتوانید با آن دستانی سالم و زیبا داشته باشید
روشهایی که میتوانید با آن دستانی سالم و زیبا داشته باشید

چند راه حل برای داشتن دستی سالم و زیبا نمکستان : شاید کسی به مدلینگ دست فکر نکند اما چه باورتان بشود چه نشود مدلینگ دست یک شغل پر درآمد در حد مدلینگ های دیگر میباشد. رسیدگی به پوست دست یکی از واجبات است چرا که دست شما دومین چیزی است که در معرض دید […]

چند راه حل برای داشتن دستی سالم و زیبا

دست سالم و زیبا : روشهایی که میتوانید با آن دستانی سالم و زیبا داشته باشید

نمکستان : شاید کسی به مدلینگ دست فکر نکند اما چه باورتان بشود چه نشود مدلینگ دست یک شغل پر درآمد در حد مدلینگ های دیگر میباشد. رسیدگی به پوست دست یکی از واجبات است چرا که دست شما دومین چیزی است که در معرض دید قرار دارد. چه بسا که بسیاری از افراد زیبایی و تمیزی دست را همیشه در اولویت خود قرار میدهند.

با در بخش سلامت و زیبایی نمکستان برای شما یک لیست از کارهایی که با استفاده از آن ها میتوانید دست سالم و زیبا داشته باشید را آورده ایم. با ما همراه باشید:

پاکسازی پوست دست

پوست دست شما بسیار حساس است بنابراین برای پاک سازی و از بین برده سلول ها و پوست های مرده ی دست باید از مواد پاکسازی سبک تر و سالم تر بهره بگیرید.

حفظ رطوبت پوست

پوست دست اگر خشک باشد شکننده شده و زیبایی خود را از دست میدهد. معمولا پوست دست چون در معرض انواع شوینده و مایعات قرار دارد، نیاز دارد که همیشه مرطوب بماند. برای این کار میتوانید از کرم های مرطوب کننده استفاده نمایید. روغن بادام نیز میتواند نقش یک مرطوب کننده خوب را برای پوست دستان شما ایفا کند.

ماساژ

ماساژ دست باعث رسیدن خون به انگشتان شده و همچنین کوفتگی دست را از بین میبرد. این ماساژ زیاد طول نمیکشد و به مراحل خاصی هم نیاز ندارد. میتوانید در هنگام ماساژ از رون بادام یا نارگیل هم استفاده نمایید.

دستکش

برای شست و شو، در هنگام کار در آفتاب و … سعی کنید از دست کش استفاده کنید. چرا که خطر در معرض قرار گرفتن پوست دستتتان با شوینده های مضر را کم میکند و از دستتان مراقبت میکند.

پاک کردن لاک ناخن بدون آسیب رسیدن به دست

برای پاک کردن لاک ناخن ابتدا پنبه را به کمی استون آغشته کنید و آن را روی نانخنتان بگذارید تا لاک حل شود. بعد کمی فشار دهید و لاک روی ناخن را پاک کنید. این طوری دیگر آسیبی به پوست دستتان نیز وارد نمیشود.

همچنین بخوانید:  چگونه در بهار آرایش کنیم؟

دست سالم و زیبا : روشهایی که میتوانید با آن دستانی سالم و زیبا داشته باشید

چند راه حل برای داشتن دست سالم و زیبا

منبع : نمکستان