عکس و بیوگرافی دنیا مدنی + همسرش ، خانواده‌اش و زندگی شخصی
عکس و بیوگرافی دنیا مدنی + همسرش ، خانواده‌اش و زندگی شخصی

عکس های جدید دنیا مدنی و همسرش + بیوگرافی دنیا مدنی نمکستان: دنیا مدنی فرزند رویا تیموریان یکی از بازیگران جوان ایرانی است که در ۱۳ تیر ماه ۱۳۶۹ شهر تهران متولد شد. وی تحصیلات آکادمیک طراحی لباس را در مالزی گذراند و اکنون هم در عرصه بازیگری و هم طراحی فعالیت می کند. در […]

عکس های جدید دنیا مدنی و همسرش + بیوگرافی دنیا مدنی

دنیا مدنی ، عکس دنیا مدنی و همسرش ، بیوگرافی دنیا مدنی Donya Madani

نمکستان: دنیا مدنی فرزند رویا تیموریان یکی از بازیگران جوان ایرانی است که در ۱۳ تیر ماه ۱۳۶۹ شهر تهران متولد شد. وی تحصیلات آکادمیک طراحی لباس را در مالزی گذراند و اکنون هم در عرصه بازیگری و هم طراحی فعالیت می کند. در ادامه با بیوگرافی این بازیگر جوان و عکس های خانوادگی وی همراه ما باشید.

زندگینامه و عکس های دیده نشده دنیا مدنی

خانواده دنیا مدنی :

دنیا مدنی در خانواده ای هنرمند متولد شد. وی فرزند کوچک رویا تیموریان بازیگر شناخته شده ایرانی است. خانم تیموریان از همسر اول خود یعنی ولی الله مدنی جدا شده و پس از مدتی در سال ۱۳۸۲ با مسعود رایگان همکار خود ازدواج کرده است.

درنا مدنی خواهر بزرگ دنیا به عنوان بازیگر، برنامه ریز و دستیار کارگردان در عرصه هنر فعالیت  می کند. نیما طباطبائی که بر اثر تومور مغزی مدت ها پیش جان خود را از دست داد، خواهرزاده رویا تیموریان می باشد.

همسر دنیا مدنی :

شایعات زیادی در مورد ازدواج دنیا مدنی با علیرضا کمالی نژاد در صفحات مجازی و سایت های دیگر منتشر شد اما وی در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است.

دنیا مدنی و خواهرش درنا

صفحه اینستاگرام دنیا مدنی :

دنیا مدنی با آیدی doniamadaniii در اینستاگرام عکس های شخصی و کاری خود را با دوستان و دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد.

صفحه اینستاگرام دنیا مدنی

سابقه فعالیت دنیا مدنی :

دنیا مدنی هنرمند خوب کشورمان فعالیت در عرصه هنر را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد. وی قبل از اینکه به صورت آکادمیک طراحی لباس را بیاموزد به عنوان دستیار کنار طراحان لباس فعالیت می کرد.

خانم دنیا مدنی برای اولین بار در قالب بازیگر در فیلم سینمایی زندگی جای دیگری است ساخته منوچهر هادی ایفای نقش نمود که البته نقش بسیار کمرنگی داشت. وی در این فیلم به عنوان دستیار طراحی لباس نیز نقش موثری را برعهده داشت.

همچنین بخوانید:  عکس های عباس محبوب و همسرش و خانواده‌اش + بیوگرافی کامل

دنیا مدنی همچنین در فیلم سینمایی مفت آباد نقش آفرینی نمود. اما در هر صورت طراحی لباس حرفه ی اول ایشان بوده و اکنون گالری بزرگی به نام دنیا را برای طراحی و فروش لباس های متنوع راه اندازی کرده اند. دنیا گالری در یکی از پاساژ های قدیمی تهران افتتاح شد

دنیا مدنی در سال ۱۳۹۷ با نقش آفرینی در سریال رهایم نکن به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور تا حدودی دیده شد. این سریال در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما منتشر شد.

از جدیدترین کارهای وی می توان نمایش پستچی پابلو نرودا را نام برد که همراه با مادرش بر روی صحنه تئاتر می رود.

عکس های شخصی و دیده نشده دنیا مدنی

دنیا مدنی از احساس خود در مورد دیده شدنش روی پرده سینما نوشت :

هیچ وقت فراموش نمی کنم لحظه ای که برای اولین بار خودم رو روی پرده‌ی سینما دیدم! از استرس دسته صندلی تو یک دستم بود و دست درنا تو یه دست دیگه ام! خیس عرق شده بودم اما اولین پلانی که دیدم مثل آب روی آتیش بود!!

مفت_آباد خیلی فیلم پر زحمتی بود و همه در اوج رفاقت جمع شدن یک فیلم مستقل بی حاشیه تولید بشه.

عکس های جدید دنیا مدنی

زندگینامه و عکس های جدید دنیا مدنی

عکس های شخصی دنیا مدنی

بیوگرافی و عکس های شخصی دنیا مدنی

دنیا مدنی

همچنین بخوانید : عکس و بیوگرافی محمدرضا گلزار

جدیدترین عکس های دنیا مدنی و مادرش

جدیدترین عکس های دنیا مدنی و مادرش

عکس های جدید دنیا مدنی و پدرش

عکس های جدید دنیا مدنی و پدرش

دنیا مدنی و مادرش رویا تیموریان

عکس های دنیا مدنی و مادرش رویا تیموریان

بیوگرافی و عکس های شخصی دنیا مددنی

همچنین بخوانید : عکس و بیوگرافی احسان علیخانی

بیوگرافی و عکس های جدید دنیا مدنی

عکس های جدید دنیا مدنی و همسرش + بیوگرافی کامل

منبع: نمکستان