طرز تهیه دو دیپ خوشمزه و آسان برای یک آخر هفته جذاب
طرز تهیه دو دیپ خوشمزه و آسان برای یک آخر هفته جذاب

طرز تهیه دیپ بیکن با سس رنچ + طرز تهیه دیپ خیار شور و شوید نمکستان : دیپ ها یک مزه ی خوشمزه برای میزهای تنقلات شما هستند. دیپ ها تنوع فوق العاده زیادی دارند و با انواع چیپس و تردیلا و … قابل خوردن هستند. در واقع شما دیپ ها را میتوانید با سبزیجات […]

طرز تهیه دیپ بیکن با سس رنچ + طرز تهیه دیپ خیار شور و شوید

طرز تهیه دیپ بیکن با سس رنچ

نمکستان : دیپ ها یک مزه ی خوشمزه برای میزهای تنقلات شما هستند. دیپ ها تنوع فوق العاده زیادی دارند و با انواع چیپس و تردیلا و … قابل خوردن هستند. در واقع شما دیپ ها را میتوانید با سبزیجات خلالی نیز میل نمایید و یک ترکیب سالم برای خودتان تهیه کنید. دیپ ها میتوانند یک میان وعده ی عالی و جذاب نیز باشند. ما در ادامه ی این مطلب طرز تهیه دو نوع دیپ جدید  را برای شما آماده کرده ایم. برای آشنایی با طرز تهیه این دیپ ها با ما همراه باشید :

اولین موردی که میخواهیم طرز تهیه ی آن را آموزش بدهیم، دیپ بیکن با سس رنچ است.

برای تهیه ی این دیپ شما به دویست گرم پنیر خامه ای، سی گرم ترکیب سس رنچ و سس سالاد فصل معمولی، دو پیمانه پنیر چدار رنده شده، یک پیمانه خامه ترش، نصف پیمانه بیکن بوقلمون خرد و تفت داده شده و کمی پیازچه نیاز دارید.

حالا یک کاسه ی بزرگ بر میداریم و پنیر خامه ای، خامه و ترکیب سس را داخل آن با همزن خوب هم میزنیم تا یک سس صاف و یک دست به دست آید. حالا پنیر چدار و بیکن ها را نیز به ترکیب اضافه کنید و خوب هم بزنید. حالا کمی پیازچه برای تزیین روی آن بریزید و با سبزیجات خلالی و یا انواع گوشت و ترتیلا و یا چیپس، نوش جان نمایید.

دیپ بعدی که قرار است آن را سه سوته درست کنیم، دیپ خیار شور و شوید است. نصف پیمانه خامه ترش، دو قاشق غذا خوری آب خیار شور، یک چهارم قاشق چای خوری پودر سیر، یک پیمانه خیارشور خرد شده و چهار قاشق غذاخوری شوید تازه خرد شده را روی میز بگذارید تا با هم یک دیپ آسان را درست کنیم.

همچنین بخوانید:  آموزش کامل طرز تهیه «پاستیل انار» یک دسر بسیار لذیذ

قبل از هر چیز یک کاسه ی بزرگ بردارید و پنیر، خامه، آب خیارشور و پودر سیر را با استفاده یک هم زن برقی کاملا مخلوط کنید. سپس خیارشور و شوید را به ترکیب اضافه کنید و هم بزنید و داخل یخچال بگذارید. این دیپ باید به صورت خنک سرو شود.

طرز تهیه دیپ خیار شور و شوید

دستور تهیه دیپ بیکن با سس رنچ و دیپ خیار شور و شوید

منبع : نمکستان