اگر رابطه تان این ویژگی ها را دارد، شما در یک رابطه یک طرفه هستید
اگر رابطه تان این ویژگی ها را دارد، شما در یک رابطه یک طرفه هستید

ویژگی های رابطه های یک طرفه چیست؟ نمکستان : هر رابطه ی عاشقانه ویژگی های خاص خودش را دارد. نرمال ترین و مورد پسند ترین نوع رابطه های این است که دو طرف همدیگر را دوست داشته باشند، برای یکدیگر احترام قائل باشند و برای بقای رابطه تلاش کنند. اما حواستان باشد که اگر در […]

ویژگی های رابطه های یک طرفه چیست؟

ویژگی های رابطه یک طرفه

نمکستان : هر رابطه ی عاشقانه ویژگی های خاص خودش را دارد. نرمال ترین و مورد پسند ترین نوع رابطه های این است که دو طرف همدیگر را دوست داشته باشند، برای یکدیگر احترام قائل باشند و برای بقای رابطه تلاش کنند. اما حواستان باشد که اگر در یک رابطه علاقه یکطرفه باشد، آن رابطه دچار مشکلات فراوانی خواهد شد، چه روحی و چه اجتماعی! ما در ادامه ی این مطلب در بخش رابطه و ازدواج به شما برخی از ویژگی ها یک رابطه ی یک طرفه را نشان خواهیم داد. با ما همراه باشید :

ویژگی اول :

همیشه شما برای ادامه ی رابطه پیش قدم میشوید.

به خودتان فکر کنید و روراست باشید. آیا همیشه این شما هستید که راه ارتباط را باز میکنید؟ شما هستید که همیشه تلفن میزنید؟ شما هستید که همیشه برای با هم بودنتان برنامه ریزی میکنید؟ اگر پاسختان به این سوالات بله است، متاسفانه شما در یک رابطه ی یک طرفه هستید. به شما پیشنهاد میکنیم که اندکی بیشتر به نوع ارتباطتان دقت کنید.

ویژگی دوم :

هیچ گاه در اولویتش نیستید.

در هر ارتباط عاطفی دو طرف در اولویت همدیگر قرار دارند. در واقع تا جایی که میشود دوست دارند با یکدیگر وقت بگذرانند و خواسته های هم اهمیت میدهند. البته در کنار این اولویت هر شخی برای خود اولویت های دیگری مانند خانواده، شغل، دوستان و … را نیز داراست و به آن ها نیز باید پاسخگو باشد.

ویژگی سوم :

نگرانی شما برایش ارزشی ندارد.

علاقه مندی به یک شخص خواه نا خواه توجه به وی را در پی دارد. اگر طرف مقابلتان حواسش به شما نیست، ناراحتی تان او را ناراحت نمیکند و دغدغه هایتان برای او بی معنی است و نسبت به آن ها بی توجه است، مطمعن باشید که این ارتباط یک ارتباط آزاردهنده برای شما خواهد بود.

همچنین بخوانید:  آیا من با ازدواج کامل می شوم؟ ازدواج به علت ترس از تنهایی!

ویژگی چهارم :

در برنامه ریزی هایش برای آینده شما جایگاهی ندارید.

رابطه ی دو طرفه به معنای همدلی و با هم ساختن و با هم پیش رفتن است. اگر احساس میکنید و شواهد نیز گواه آن است که شما در برنامه ریزی های آینده پارتنر خود جایی ندارید، مطمعن باشید که این رابطه به نتیجه ی امنی نخواهد رسید. پس بهتر است فکری به حال این ارتباط کنید.

اگر رابطه تان این ویژگی ها را دارد، شما در یک رابطه یک طرفه هستید.

اگر رابطه تان این ویژگی ها را دارد، شما در یک رابطه یک طرفه هستید

منبع : نمکستان