رابعه اسکویی رفع توقیف شد + خبرهای تکمیلی
رابعه اسکویی رفع توقیف شد + خبرهای تکمیلی

رابعه اسکویی رفع توقیف شد نمکستان : رابعه اسکویی در سال ۹۷ با قصد و تصمیم خود به ترکیه مهاجرت کرد  و پس از مدتی به شبکه جم پیوست. وی در آنجا در یک سریال ایفای نقش نمود اما پس از گذشت کمتر از یک سال در سال ۹۵ به علت روابط پشت پرده از شبکه جم […]

رابعه اسکویی رفع توقیف شد

رابعه اسکویی

نمکستانرابعه اسکویی در سال ۹۷ با قصد و تصمیم خود به ترکیه مهاجرت کرد  و پس از مدتی به شبکه جم پیوست. وی در آنجا در یک سریال ایفای نقش نمود اما پس از گذشت کمتر از یک سال در سال ۹۵ به علت روابط پشت پرده از شبکه جم جدا شد و در ۴ بهمن سال ۹۶ با انتشار پستی خبر از بازگشت خود به ایران را رسانه ای کرد.

عکس های رابعه اسکویی

رفع توقیف شدن رابعه اسکویی : 

رابعه اسکویی در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۷ در صفحه اینستاگرام خود نوشت : دوستان عزیز و همکاران گرامی و مردم مهربان و دوست داشتنی میهنم سلام، امروز می خواهم در مورد اتفاق مهمی که برایم افتاده با شما صحبت کنم…بالاخره بعد از گذشت بیش از چهارده ماه که از برگشتنم به ایران گذشت مجوز حضور دوباره در فعالیت های هنری برایم صادر شد و دیگر هیچ محدودیتی برای فعالیت در سینما ، تلویزیون و تئاتر ندارم.این اتفاق بسیار مهم و مبارک برای من به معنی بازگشت دوباره به عرصه ی بازیگری برای مردم عزیز و مهربان ایران زمین است. خدا را به خاطر این اتفاق شکر می‌کنم و از تمامی دوستانی که در این مدت نگران وضعیت من و پیگیر حضورم در مقابل دوربین بودند سپاسگزارم و دست تک تک شان را می بوسم.

من همیشه و در هر شرایطی قدر دان محبت های بی پایان شما عزیزان هستم و قول می دهم تا روزی که خداوند به من توان کار کردن عنایت کند با تمام وجود برای شما بازی خواهم کرد و خواهم کوشید با حمایت و محبت شما خاطرات خوشی در کنارتان بسازم.در پایان از تمامی مسئولینی که در مسیر بازگشت من به فعالیت دوباره هنری، حامی بودند و موانع سخت پیش روی را از سر راهم برداشتند صمیمانه تشکر می کنم.
الهی!
مرا هزار امید است و هر هزار تویی
شروع شادی و پایان انتظار تویی

همچنین بخوانید:  ماجرای سقوط هواپیمای پژمان جمشیدی حقیقت دارد؟

رابعه اسکویی بازیگر ایرانی

رابعه اسکویی رفع توقیف شد

منبع : نمکستان