عکس راستین عزیزپور و خانواده + بیوگرافی و زندگی شخصی
عکس راستین عزیزپور و خانواده + بیوگرافی و زندگی شخصی
راستین عزیزپور متولد بیست و سوم آبان ماه سال ۱۳۸۷ در تهران است. بازیگر تازه کار و نوجوان سینمای ایران که با چهره خاص و چشمهای معصومانه اش و نیز استعداد شگرف بازیگریش، بی شک می تواند به یکی از ستاره های سینما و تلویزیون ایران، بدل شود.

نمکستان: راستین عزیزپور متولد بیست و سوم آبان ماه سال ۱۳۸۷ در تهران است. بازیگر تازه کار و نوجوان سینمای ایران که با چهره خاص و چشمهای معصومانه اش و نیز استعداد شگرف بازیگریش، بی شک می تواند به یکی از ستاره های سینما و تلویزیون ایران، بدل شود. راستین عزیزپور فعالیتهای هنری خود را خیلی زود و از دوران کودکی آغاز کرده و در فیلم سینمای مهمی همچون بیست و یک روز بعد همبازی، بازیگر مشهوری همچون ساره بیات بوده است.

یک طرفدار دو آتیشه فوتبال است و تیم محبوب باشگاهیش نیز پرسپولیس میباشد اما به تازگی نظرش تغییر کرده و طرفدار تیم فوتیال استقلال تهران شده است. در عکسهای اینستاگرامی راستین، او مدام تصویر عدد چهار را که مورد علاقه استقلالیها هست را نشان میدهد برخلاف دوران کودکیش که مدام با دستش شماره شش را نشان میداد. نگاهی میکنیم به زندگی شخصی و هنری راستین عزیزپور

راستین عزیزپور عکس راستین عزیزپور و خانواده‌اش بیوگرافی راستین عزیزپور

حضور در فیلم بیست و یک روز بعد :

آغاز کار بازیگری او با یک فیلم تحسین شده، به نام بیست و یک روز بعد کلید خورد. کارگردان این فیلم بلند سینمائی، محمد رضا خردمندان بود که به کمک ایمان ثقفی، فیلنامه آن را هم نگاشته بود. علاوه بر راستین عزیز پور و ساره بیات، امیر حسین صدیق و حمید رضا آذرنگ از دیگر بازیگران فیلم بودند.

داستان فیلم روایت تلاشهای یک پسر بچه نوجوان به نام مرتضی با بازی مهدی قربانی است که آرزو دارد یک فیلمساز برجسته شود در این میان او با مشکل مریضی سخت مادر نیز روبه روست و در تلاش است تا پول داروهای گران قیمت مادرش را به هر نحوی به دست آورد.

تمام اتفاقات مربوط به این ماجرا، داستان فیلم را پیش میبرد. محل فیلمبرداری فیلم، مناطق حاشیه ای تهران و کرج بود. این فیلم در زمان پخش خود با استقبال بی نظیر تماشاگران رو به رو شد و طبق گزارش روزنامه سینما به یکی از پنج فیلم پرفروش پنج سال اخیر(۹۰ تا ۹۵) تبدیل شد.

راستین عزیزپور

علیرغم اینکه بیست و یک روز بعد مورد توجه شدید مردم قرار گرفت اما نتوانست در سی و پنجمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر، جایزه ای را به خود اختصاص دهد اما با این وجود در جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان که در اصفهان برگزار شد موفق به کسب هفت پروانه زرین گردید. همچنین فیلم در جشنواره های بین المللی زیادی شرکت کرد و موفق به کسب جوایزی نیز شد از جمله این جوایز میتوان به بهترین فیلم جشنواره جهانی کینولوب لهستان اشاره کرد.

همچنین بخوانید:  عکس های زنان و دختران صورت مصنوعی و پلاستیکی

زندگی خانوادگی :

او هنوز نوجوان است و حفظ حریم شخصی و خصوصی وی برای او که در این سن کم میباشد باید به شدت از جانب همه به خصوص خبرنگاران و مردم عادی رعایت شود. خانواده راستین و همچنین خودش این موضوع را درک کرده اند و بنابراین ما چیز زیادی از زندگی خانوادگی او مثل شغل و تحصیلات والدینش و نیز تعداد خواهر و برادرهایش نمیدانیم. البته عکسی از راستین و پدرش در یک استادیوم ورزشی وجود دارد که نشان میدهد پدر و پسر علاقه خیلی زیادی به دیدن فوتبال دارد.

راستین عزیزپور

از بازی در تورنادو تا لالاکن :

او مجموعاً در چهار فیلم بلند سینمائی جلوی دوربین رفته که از جمله آنها میتوان به: عینک، تورنادو و لالا کن در کنار بیست و یک روز بعد اشاره کرد. فیلمهایی نه چندان شناخته شده که راستین در آنها حضور محدودی دارد و نقشهای کوتاهی را بازی میکند.

حضور در تلویزیون :

از سرنوشت نام یک مجموعه تلویزیونی است که داستان دو پسر پرورشگاهی را روایت میکند. او در این سریال نقش کودکی به نام سهراب را ایفا مینماید. مائده طهماسبی، دارا حیاتی و فریبا نادری از جمله بازیگران این فیلم هستند. همچنین او قرار است در یک فیلم دیگر به نام نقش رستم نیز هنرنمائی کند که به زودی به روی آنتن تلویزیون میرود.

بیوگرافی و عکس های جدید راستین عزیزپور

بیوگرافی و عکس های جدید راستین عزیزپور

راستین عزیزپور در نقش سهراب

راستین عزیزپور در نقش سهراب

بیوگرافی و عکس های جدید راستین عزیزپور

بیوگرافی و عکس های جدید راستین عزیزپور

بیوگرافی راستین عزیزپور

همچنین ببینید: عکس و بیوگرافی محمدرضا گلزار و شهاب حسینی

بیوگرافی و عکس های دیده نشده راستین عزیزپور

بیوگرافی و عکس های دیده نشده راستین عزیزپور

راستین عزیزپور

عکس و بیوگراافی راستین عزیزپور