رمز و راز ثروتمندی را با تفکرات نوینم کشف کردم
رمز و راز ثروتمندی را با تفکرات نوینم کشف کردم
تجربیات همانند معلمی هستند که ابتدا امتحان میگیرید بعد راه حل امتحان را؛ زندگی و مسیر هایش هم همینگونه هستند.

تجربیات همانند معلمی هستند که ابتدا امتحان میگیرید بعد راه حل امتحان را؛ زندگی و مسیر هایش هم همینگونه هستند. در مسیر موفقیت شکست و تجربیات به دنبال آن همانند یک کلید طلایی برای آینده هستند. من هم روزی با استفاده از تجربیاتم در کسب و کار های گذشته؛ تجارتی نوین را آغاز کنم و حال یک تاجر موفق هستم. در ادامه قصد دارم شما عزیزان را با محصولاتم آشنا کنم.

قیر نفت جی

قیر نفت جی

قیر نفت جی یک ماده اتصال دهنده قوی و مقاوم در برابر آسیب به طور گسترده ای در مصارف صنعتی استفاده می شود. اصطلاح قیر به ماده ای اطلاق می شود که از طریق تقطیر نفت خام تولید می شود. قیر به دلیل خاصیت ضد آب و چسبندگی آن شناخته شده است و معمولاً در صنعت ساختمان سازی به ویژه برای جاده ها و بزرگراه ها استفاده می شود. این محصول به رنگ سیاه و چسبناک است و به دلیل خاصیت چسبندگی و ضدآب بودنش مورد استفاده قرار می گیرد و آن را به یکی از قدیمی ترین مواد مهندسی شناخته شده تبدیل می کند که هنوز هم استفاده می شود.

قیرگونی در کرج

قیرگونی در کرج

قیرگونی در کرج توانسته به طور شگفت انگیزی در برابر رطوبت مقاومت نشان دهد، این محصول طرفداران زیادی را به دست آورده است. امروزه در بیشتر پشت بام ها از قیرگونی تولید شده در کارخانه های معتبر کرج استفاده می کنند‌. این قیرگونی های تولید شده در کرج ویژگی‌ها و قابلیت‌های زیادی دارند، به گونه‌ای که می توانند قیر را در یک مکان ثابت نگه دارند. این محصول را در شکل های مختلف یک لایه و دولایه تولید می کنند و کیفیت آن را ارتقاء داده‌اند. به این ترتیب ضخامت این قیرگونی تعیین شده می باشد. افراد مجرب که در زمینه تهیه قیرگونی در کارخانه های کرج مشغول هستند از ملات سیمان برای این محصول استفاده می کنند.

همچنین بخوانید:  با سالن زیبایی نیلسا از زیبایی خود لذت ببرید

قیر نانو

قیر نانو

قیر نانو با توجه به ویژگی های فوق العاده ای که دارند، به عنوان عایق بندی رطوبتی و حرارتی در ساخت ساختمان ها استفاده می شود. گفتنی است که در ساخت این نوع قیر مواد اولیه ای که به کار برده می شود، در سطح نانومتر است؛ این امر سبب می شود تا مواد با سایزهای خیلی کوچکی تولید شوند. معمولا از این نوع قیر در بام، دستشویی، استخر، حمام و غیره برای جلوگیری از نفوذ رطوبت استفاده می شود. قیر نانو با توجه به نوع کارکردی که دارد در انواع حجمی و سطحی موجود است.