با توجه به شخصیتمان در تابستان چه رنگی را برای لاک ناخن انتخاب کنیم؟
با توجه به شخصیتمان در تابستان چه رنگی را برای لاک ناخن انتخاب کنیم؟

انتخاب مناسب رنگ لاک ناخن در فصل تابستان با توجه به شخصیت فرد نمکستان : دو نکته مهم در انتخاب رنگ لاک برای خانم ها تغییر فصل و رنگ پوست است. رنگ لاکی که انتخاب می کنید باید با رنگ پوست شما هارمونی ایجاد کرده تا زیبایی آن را چند برابر کند. از آنجا که در […]

انتخاب مناسب رنگ لاک ناخن در فصل تابستان با توجه به شخصیت فرد

رنگ لاک ناخن برای تابستان، رنگ لاک تابستانی، طرح ناخن تابستانی

نمکستان : دو نکته مهم در انتخاب رنگ لاک برای خانم ها تغییر فصل و رنگ پوست است. رنگ لاکی که انتخاب می کنید باید با رنگ پوست شما هارمونی ایجاد کرده تا زیبایی آن را چند برابر کند. از آنجا که در رنگ شناسی رنگ ها به دو دسته ی سرد و گرم تقسیم بندی می شوند، بنابراین لازم است که، با تغییر فصل رنگ های مورد استفاده برای لاک ناخن نیز تغییر کند.

در فصل تابستان به دلیل گرمای هوا، رنگ‌هایی که به تعادل بخشیدن حرارت بدن کمک می‌کنند مناسب‌تر هستند. این رنگ‌ها که بیشتر رنگ‌های سرد را شامل می‌شوند، احساسی لطافت و ظرافت را در انسان ایجاد می‌کنند. رنگ‌های سرد تناژی بر پایه آبی دارند که می‌توانند با سفید، صورتی، طلایی، نقره یا پلاتینی ترکیب شوند، رنگ‌های پاستلی و خنثی نیز ایده خوبی برای این فصل محسوب می‌شوند.

بهترین رنگ لاک ناخن هایی که مناسب حال و هوای تابستان هستند عبارت اند از: 

لاک صورتی:

رنگ صورتی نماد عشق بی قید و شرط، محبت و مهربانی، بخشش، امید، آرامش، مراقبت و انرژی زنانه است. اگر شما شخصی با روحیات لطیف هستید و همچنین عاشق رنگ صورتی ما این رنگ لاک برای شما در تابستان پیشنهاد می کنیم.

لاک زرد:

اگر شما از دسته آدم ها پر شور و شوق، شاد و با اعتماد به نفس هستید، پیشهاد ما برای رنگ لاک شما در تابستان “رنگ رزد” است.

لاک آبی:

همانطور که اکثر ما می دانیم آبی رنگ آرامش است. اما رنگ آبی تیره پیشنها ما برای شما در فصل تابستان است. پس اگر شما پوستی روشن دارید حتما از این رنگ بی نظیر در تابستان استفاده کنید.

لاک طوسی:

رنگ طوسی در دسته رنگ های خنثی قرار میگیرد و رنگی مناسب برای ست کردن با هر رنگ لباسی است. علاقمندان به این رنگ با خیال راحت این رنگ را انتخاب و با لباس های رنگی تابستانی خود ست کنند.

همچنین بخوانید:  چگونه سایه ی مناسب با رنگ چشممان را انتخاب کنیم؟

لاک سبز:

این رنگ زیبا رنگ انگیزه بخش است، رنگ سبز متعادل کننده قلب و احساسات است و این رنگ که نماد سرسبزی و طبیعت است در فصل تابستان پیشنهاد می شود.

با توجه به شخصیتمان، در فصل تابستان چه رنگی را برای لاکمان انتخاب کنیم؟

با توجه به شخصیتمان در فصل تابستان چه رنگی را برای لاکمان انتخاب کنیم؟

منبع : نمکستان