رنگ ها در خانه چه می کنند؟
رنگ ها در خانه چه می کنند؟

با خواص رنگ ها در محیط خانه آشنا شوید نمکستان : همانطور که میدانید رنگ ها میتوانند شما را از حالی به حال دیگر ببرند. رنگ ها میتوانند در زندگی شما غوغا کنند. ما در ادامه ی این مطلب برای شما مواردی که میتوانید در ترکیب خانه تان از آن ها استفاده نمایید را لیست […]

با خواص رنگ ها در محیط خانه آشنا شوید

رنگ ها در خانه چه میکنند؟

نمکستان : همانطور که میدانید رنگ ها میتوانند شما را از حالی به حال دیگر ببرند. رنگ ها میتوانند در زندگی شما غوغا کنند. ما در ادامه ی این مطلب برای شما مواردی که میتوانید در ترکیب خانه تان از آن ها استفاده نمایید را لیست کرده ایم. برای آشنایی با این موارد با ما همراه باشید :

از رنگ قرمز کجا استفاده کنیم؟

حیف است انرژی که رنگ قرمز دارد وارد خانه نشود. شما میتوانید برای درب کابینت هایتان (البته نه همه ی آن ها)، درب کمد هایتان و یا رنگی برخی از کشو هایتان از رنگ شاد و جیغ قرمز استفاده نمایید. حواستان باشد که این رنگ را در کنار رنگ های خنثی و آرام بر گزینید.

با رنگ نارنجی در خانه چه کنیم؟

رنگ نارنجی برای کوسن ها و بالشت های روی تختتان غوغا خواهد کرد. مخصوصا اگر این رنگ را کنار رنگ های عاجی، خاکستری مایل به قهوه ای و قهوه ای قرار دهید.  یادتان نرود که گاهی این رنگ در کنار رنگ های رنگ های سفید و خاکستری نیز میتواند آرامش بخش باشد.

رنگ زرد کجا به دردمان میخورد!

زرد یک رنگ پر ریسک است که کمتر کسی حاضر است از آن در خانه ی خود استفاده نماید. گذاشتن یک گلدان زرد با گل های سفید و زرد ریز و حتی یک رویمیز کوچک زرد برای میزهای عسلی در کنار رنگ ها خنثی و ملایم میتواند اثری فوق العاده ایجاد نماید.

رنگ هلویی چه؟

رنگ هلویی یک رنگ ملایم با تنی گرم است. پس چقدر خوب حواهد شد که برای رنگ کردن حداقل یک دیوار اتاق تا نشیمنتان از این رنگ بهره برید.

رنگ سبز چه کار میکند!

رنگ سبز انرژی بخشی عجیبی دارد. شما میتوانید از این رنگ برای پرده ها، مبلمان، فرش و حتی دیوارتان نیز استفاده نمایید.

همچنین بخوانید:  گالری انواع مدل دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد سلطنتی

آبی، یک رنگ پر طرفدار!

تقریبا کمتر کسی هست که تمایل نداشته باشد برای دکوراسیون منزل خودش از رنگ آبی استفاده نماید. شما میتوانید از آبی در هر ابعادی و برای هر بخشی از خانه که سلیقه تان میپذیرد، استفاده نمایید.

رنگ ها در خانه چه میکنند؟

رنگ ها در خانه چه می کنند؟

منبع : نمکستان