آموزش رنگ کردن مو در منزل + امسال عید خودتان موهایتان را رنگ کنید
آموزش رنگ کردن مو در منزل + امسال عید خودتان موهایتان را رنگ کنید

آموزش رنگ کردن مو برای عید نوروز در منزل نمکستان : جدای خرید عید مانند آجیل، میوه، شیرینی و یا خانه تکانی رسیدگی به خود و ظاهرمان نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. تمیز و یکدست بودن موها، مرتب بودن ناخن ها، لباس تمیز و شیک پوسیدن، رسیدگی به پوست و دندان، جدای اینکه هر […]

آموزش رنگ کردن مو برای عید نوروز در منزل

امسال عید خودتان موهایتان را رنگ کنید، آموزش رنگ کردن مو برای عید نوروز در منزل

نمکستان : جدای خرید عید مانند آجیل، میوه، شیرینی و یا خانه تکانی رسیدگی به خود و ظاهرمان نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. تمیز و یکدست بودن موها، مرتب بودن ناخن ها، لباس تمیز و شیک پوسیدن، رسیدگی به پوست و دندان، جدای اینکه هر ماه انجام میشود، اما در عید نوروز بیشتر به آن پرداخته میشود.

با توجه به هزینه های زیاد آرایشگاه ها و مراکز زیبایی ما در بخش زیبایی و سلامت مو به شما آموزش میدهیم که امسال چگونه موهایتان را با کمترین هزینه خودتان در منزل رنگ کنید.

این رنگ مو که به شما آموزش میدهیم کاملا بدون دکلره بوده و هیچ آسیبی به موهای شما مانند سوختن و یا پودر شدن نخواهد زد. پس با خیال راحت این مطلب را عملی کنید.

رنگ موی تحت آموزش رنگ قهوه ای متمایل به عسلی است. برای درست کردن این رنگ، به یک ظرف رنگ، برس رنگ، کلاه رنگ و رنگ C9 آلبورا، ۰۰۸ بلوند خیلی روشن مارک پادینا، واریسیون دودی و اکسیدان ۹% احتیاج داریم.

امسال عید خودتان موهایتان را رنگ کنید، آموزش رنگ کردن مو برای عید نوروز در منزل

ابتدا ظرف رنگ را برداشته و رنگ را داخل آن میریزیم. اگر اندازه ی موهای شما تا روی شانه است، یک تیوپ رنگ برای شما کافیست و اگر موهایتان بلند تر است، ۲ تیوپ نیاز دارید.

خب حالا با توجه به اندازه موهایتان یک یا دو تیوپ رنگ را داخل ظرف بریزید. من از یک تیوپ رنگ استفاده کردم. حالا به اندازه ی ۱۰ سانت از رنگ بلوند خیلی روشن پادینا و ۱ الی ۲ سانت از واریسیون دودی میریزیم. حواستان باشد که اگر موهایتان بلندتر است، این مقادیر بیشترند. حالا نوبت اکسیدان ۹% میباشد. از اکسیدان ۹% برای روشن شدن استفاده میکنند. اگر شما تمایل ندارید موهایتان روشن شود، از اکسیدان ۶% استفاده کنید. برای موها تا سر شانه یک عدد و نصف عدد اکسیدان کوچک نیاز است.

همچنین بخوانید:  آموزش ساخت نرم کننده مو خانگی و ارزان با روغن نارگیل

در آخر یک قاشق غذاخوری روغن آرگان میریزیم. روغن آرگان برای براق، تقویت و شدن مو بسیار مفید است. حالا با استفاده از قلموی پهن درشت برای رنگ مو، مواد را هم میزنیم تا از حالت گلوله گلوله خارج شود.

از آنجایی که گرم بودن سر و رنگ تاثیر زیادی بر روی باز کردن رنگ دارد، روی رنگ را کمی سشوار میگیریم. بعد از اینکه رنگ کمی باز شد. موهایتان را تقسیم کنید و لایه لایه با برس رنگ کنید. سعی کنید دوسانت از کف سر فاصله بدهید و بعد رنگ کنید. چون موی نزدیک به کف سر چون گرم است زودتر باز میشود در نتیجه کمی دیرتر رنگ نزدیک کف سر را بگذارید.

کلاه رنگ را برداشته و موها را بپوشانید. بعد از ۳۰ الی ۴۵ دقیقه رنگ را بشویید. مشاهده میکنید که یک قهوهای عسلی روشن و زیبا بدست می آید.

حواستان باشد که در جا پس از رنگ موهایتان را با شامپو نشویید چون کیفیت رنگ پایین می آید.

این هم یک رنگ موی ساده و ارزان برای امسال عید شما بانوان!

امسال عید خودتان موهایتان را رنگ کنید + ارزان و آسان

امسال عید خودتان موهایتان را رنگ کنید + رنگ کردن مو برای عید در منزل

منبع : نمکستان