رژیم غذایی کارمندان باید چگونه باشد؟
رژیم غذایی کارمندان باید چگونه باشد؟

رژیم غذایی کارمندان باید چگونه باشد؟ نمکستان : همه میدانند که اشخاصی که کارمند هستند، معمولا ساعات زیادی را در روز مینشینند و تحرک خاصی ندارند. این افراد باید یک رژیم غذایی درست و مقوی و کم کالری داشته باشند تا بر اثر نشستن و کم تحرکی دچار چاقی و اضافه وزن نشوند. یک رژیم […]

رژیم غذایی کارمندان باید چگونه باشد؟

رژیم غذایی کارمندان باید چگونه باشد؟

نمکستان : همه میدانند که اشخاصی که کارمند هستند، معمولا ساعات زیادی را در روز مینشینند و تحرک خاصی ندارند. این افراد باید یک رژیم غذایی درست و مقوی و کم کالری داشته باشند تا بر اثر نشستن و کم تحرکی دچار چاقی و اضافه وزن نشوند. یک رژیم غذایی خوب علاوه بر تناسب اندام، باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارشی و حتی جلوگیری از خواب آلودگی و کسلی روزانه کارمندان میشود. با ما همراه باشید تا با هم ببینیم که چه رژیم غذایی برای کارمندان مناسب است.

کارمندان باید با این اصل آشنا باشند که خوردن هفت روزه کربوهیدرات برای بدن بی تحرک یا کم تحرک شما میتواند بسیار مضر و چاق کننده می باشد. بنابراین اکثر کارمندان باید حداقل در هفته سه الی چهار وعده را به ماهی و سبزیجات کم کالری اختصاص دهند و از خوردن غذاهای پر کربوهیدرات امتناع کنند. این مدل رژیم غذایی که گاهی هم دارای نهار های سبک و وعده های کم کالری است، میتواند جدای کاهش وزن، متبولیسم بدن فرد را بهبود بخشد.

چه کارمند باشید و چه غیر کارمند، خوردن فقط وعده های اصلی میتواند باعث اضافه وزن و پر خوری شود. اما اگر شما از میان وعده های سالم و سبک در بین غذاهای اصلی استفاده نمایید دیگر دچار احساس ضعف شدید نخواهید شد. برای اسنک یا همان میان وعده ی روزانه تان شما میتوانید از انواع نان جو، پاپ کورن ها خانگی، شکلات های تلخ و … استفاده کنید.

وقتی زیاد مینشینید احتمال دچار شدن شما به یبوست خیلی خیلی زیاد است بنابراین تنها راه مقابله با یبوست میتواند خوردن انواع فیبر باشد تا عملکرد دستگاه گوارش شما را بهبود بخشد. یادتان نرود که زیاد آب بنوشید. نوشیدن زیاد آب آرامش اعصاب و خلق و خوی بهتر، کاهش احساس گرسنگی، پاکسازی کلیه، پوست شفاف و هزاران فایده دیگر را با خود به همراه دارد.

همچنین بخوانید:  آشنایی با فواید و خواص بی نظیر هسته زرد آلو برای بدن

رژیم غذایی کارمندان باید چگونه باشد؟

رژیم غذایی کارمندان باید چگونه باشد؟

منبع : نمکستان