این کارها در آرایش شما را زشت می کنند!
این کارها در آرایش شما را زشت می کنند!

این کارها در آرایش شما را زشت می کنند! نمکستان : همان طور که همه ی ما میدانیم معمولا آرایش برای بهتر شدن و متقارن سازی صورت به کار میرود. خیلی از کارها در آرایش کردن هست که بدون فکر راجع به اینکه آیا این کار به چهره ی می آید یا خیر انجام میدهیم […]

این کارها در آرایش شما را زشت می کنند!

اشتباهات رایج در آرایشگری : این کارها در آرایش شما را زشت تر می کنند!

نمکستان : همان طور که همه ی ما میدانیم معمولا آرایش برای بهتر شدن و متقارن سازی صورت به کار میرود. خیلی از کارها در آرایش کردن هست که بدون فکر راجع به اینکه آیا این کار به چهره ی می آید یا خیر انجام میدهیم و یا بسیاری از اشتباهات رایج در آرایشگری وجود دارد که ما صرفا چون دهان به دهان به ما رسیده آن ها را عملی میکنمی. برای آشنایی بیشتر با این اشتباهات رایج در آرایشگری با ما همراه باشید :

اشتباه اول : استفاده از پنکک برای کل صورت!

بعضی از افراد هستند که بلافاصله بعد از اینکه کانسیلر و کرم پودرشان را زدند بر روی تمام قسمت های صورتشان کرم پودر میزنند. این اشتباه بزرگی است چرا که شما تمام زحمتی را که برای ایجاد سایه روشن با کرم پودر و کانسیلر کشیده بودید با زدن پنکک از دست میرود. پس سعی کنید پنکک را برای قسمت هایی که واقعا نیاز هست استفاده کنید.

 اشتباه دوم : سایه چشم نباید با رنگ چشم همرنگ باشد!

این روال خیلی خیلی قبل تر ها بود که امروزه از بین رفته. امروزه سعی میکنند از سایه هایی که متناسب با رنگ پوست و رنگ چشم هست استفاده نمایند.

اشتباه سوم : استفاده از دست برای محو کردن سایه کار اشتباهیست!

وقتی شما از دستتان برای سایه استفاده میکنید. بخاطر بافتی که دست ها دارند ممکن است خیلی خوب و تمیز سایه ها و پودر ها را محو نکن. جدای اینکه شما با استفاده از براش کنترل بیشتری بر روی محو کردن سایه دارید. چرا که برای هر سطحی با هر محدودیتی سایزهای مختلف براش وجود دارد.

اشتباه چهارم : فکر میکنید که رژ قرمز برای صورت همه مناسب نیست!

خیالتان را راحت کنیم! اگر یک آرایش درست و مناسب بر روی صورت اجرا شود، هر رژی به شما می آید. برای رژ قرمز شما باید آرایشی ملایم و بسیار لایت داشته باشید.

همچنین بخوانید:  فواید و مضرات آفتاب گرفتن در تابستان برای پوست و انواع بیماریهای بدن

اشتباهات رایج در آرایشگری : این کارها در آرایش شما را زشت تر می کنند!

این کارها در آرایش شما را زشت می کنند!

منبع : نمکستان