زعفران مانند یک اکسیر جادویی ثروتم را افزایش داد
زعفران مانند یک اکسیر جادویی ثروتم را افزایش داد
یکی از بهترین محصولاتی که من توانستم با آن به سود بالایی دست یابم و دارایی خود را چند برابر کنم محصول زعفران است چراکه این محصول در انواع غذاها، شیرینی جات، شربت ها و غیره کاربرد دارد

یکی از بهترین محصولاتی که من توانستم با آن به سود بالایی دست یابم و دارایی خود را چند برابر کنم محصول زعفران است چراکه این محصول در انواع غذاها، شیرینی جات، شربت ها و غیره کاربرد دارد و هموار افراد زیادی خواهان این محصول هستند با توجه به تقاضای بالایی که برای این محصول وجود داشت فعالیت خود را در این زمینه آغاز کردم و توانستم در عرض چند ماه موفقیت ‌های روزافزون خود را ایجاد کنم و در نهایت به ثروت بالایی دست یابم با توجه به این ‌که این محصول دارای انواع مختلفی است شما را با سه نمونه از این محصول ارزشمند آشنا می ‌کنم.

زعفران گلستان

زعفران گلستان

زعفران گلستان مقدار ۴.۶۰۸ گرم را می توانید به راحتی و بدون دغدغه از طریق سایت های فروش معتبر تهیه کنید. زعفران، گیاهی است که از طریق پیاز زعفران که به وسیله ای پوشال قهوه ای رنگی محافظت شده، رشد می کند که بعد از گلدهی ۳ کلاله قرمز رنگ داخل گل تشکیل می شود، که این سه کلاله ماده ای خوش رنگ و خوش طعم زعفران می باشد و با زحمت فراوانی جدا می شود‌ که از خواص زیادی برخوردار می باشد. برای تهیه زعفران دم کرده، به زعفران، آب جوش، هاون و دسته هاون نیاز می باشد. برای دم کردن زعفران ابتدا باید در هاون کلاله گل های زعفران را خرد کنید و بکوبید و سپس زعفران کوبیده و پودر شده را داخل آب جوش بریزید.

زعفران ایرانی

زعفران ایرانی

قیمت زعفران جهانی را تجار ایرانی مشخص میکنند و به سادگی می توانند بر روی نرخ کل دنیا تاثیر گذار باشند، باید برای بالا بردن قیمت زعفران ایرانی در صادرات برنامه ریزی کرده و هزینه پرداخت کرد تا بتوان زعفران ایران را به دنیا بشناسانیم. وقتی قیمت زعفران را در بازارهای هنگ کنگ به صورت کیلو بررسی کنیم متوجه می شویم که هنگ کنگ به طور متوسط به ازای هر کیلو زعفران نزدیک به ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ دلار پول پرداخت می کند. اما قیمت زعفرانی که از ایران به هنگ کنگ می ‌رسد به ۳۲۰۰ دلار می رسد. چون واسطه هایی که زعفران را به کشورهای دیگر می برند با سود خوبی آن را می فروشند این مورد نشان دهنده اشتغال زایی زعفران است.

همچنین بخوانید:  مسابقه تور گردشگری دلارام سیر

زعفران قائنات مشهد

زعفران قائنات مشهد

طلای سرخ ایران  زعفران قائنات مشهد است اگر می خواهید برای منزل یا رستوران خود زعفران تهیه کنید از این نوع محصول بی نظیر غافل نشوید. در کشور ما زعفران با لقب طلای سرخ در کنار ارزش غذایی بالایی که دارد دارای خاصیت درمانی می باشد. بخش انبوهی از زعفران سرگل در استان خراسان رویش پیدا می کند. این زعفران از گونه های نایاب و مرغوب زعفران می باشد که به آن ممتاز نیز می گویند. زعفران سرگل سحر خیز دارای طبع بسیار گرمی است که به جهت برطرف نمودن بسیاری از مشکلات که ریشه در سردی دارند می توان استفاده نمود.