عکس های سارا احمدی و همسرش + بیوگرافی و زندگی شخصی
عکس های سارا احمدی و همسرش + بیوگرافی و زندگی شخصی
سارا احمدی بازیگر جوان خوش آتیه ای است که کارش را از بازی در تبلیغات بازرگانی آغاز کرده و پس از آن در چند کار تلویزونی حضور یافت.

نمکستان: سارا احمدی بازیگر جوان خوش آتیه ای است که کارش را از بازی در تبلیغات بازرگانی آغاز کرده و پس از آن در چند کار تلویزونی حضور یافت. با توجه به استعدادی که در بازیگری دارد و نیز توانائی و مهارتی که در ایفای نقشهای محدودش از خود بروز داد می توان او را یکی از بازیگران زنی به حساب آورد که در آینده حرفهای زیادی برای گفتن دارد.

او به کارهای بشر دوستانه لئوناردو دی کاپریو ارج می نهد و دوست دارد مانند او یک بازیگر خیر و دلسوز باشد که به بهتر شدن وضع زندگی انسانها و همچنین حیوانات کمک کند. با توجه به فعالیتهای خیرخواهانه دی کاپریو در زمینه محیط زیست به نظر میاید سارا نیز تمایل دارد در همین زمینه آستینهایش را بالا بزند. نگاهی میکنیم به زندگی شخصی و فعالیتهای هنری وی

سارا احمدی بازیگر عکس سارا احمدی و همسرش بیوگرافی سارا احمدی

تولد و کودکی :

متولد سیزدهم مهرماه سال ۱۳۷۷ در تهران است. از سنین پائین علاقه عجیبی به نقاشی کشیدن داشت به طوری که وقتی چهار سال بیشتر نداشت نقاشیهای زیبا میکشید.

زندگی خانوادگی :

این بازیگر مجرد است و یک برادر کوچک به نام سالار دارد. خانواده وی اصالتا گیلانی هستند و او نیز در شهر رشت بزرگ شده و به مدرسه رفته است. در مورد شغل و تحصیلات والدین وی، اطلاعی در دست نیست.

تحصیلات :

در دبیرستان رشته گرافیک را برگزید و در دانشگاه نیز تصمیم گرفت همین رشته را برای ادامه تحصیل انتخاب کند. وی در حال حاضر دانشجوی گرافیک دانشکده فنی و حرفه ای دخترانه دکتر شریعتی تهران است.

بیوگرافی سارا احمدی

آغاز فعالیتهای هنری :

در سن هفده سالگی وارد یک گروه نمایشی شد و با آنها دو کار را در فرهنگ سرای نیاوران به روی صحنه برد و بدین ترتیب وارد دنیای بازیگری شد.

بازیگری در فیلمی مستند :

یک طراح صحنه و لباس به نام سهیلا فرزاد، چند اجرای سارا احمدی را در تئاتر میبیند و او را به همسر کارگردانش که مستند ساز نیز هست معرفی میکند تا از او به عنوان بازیگر در مستندی به نام شرق گیلان استفاده کند. مشخص نیست این مستند از چه شبکه ای پخش شد ولی از ظواهر و قرائن بر میاید که کاری در سطح تلویزیون استانی گیلان بوده و در شبکه باران در سال ۱۳۹۶ به نمایش درآمده است.

همچنین بخوانید:  عکس جدید محسن میری و پسرش مهرسام

عکس های سارا احمدی و همسرش

حضور در فیلم جنجالی وارش :

وارش یک مجموعه بلند تلویزیونی به کارگردانی احمد کاوری است که از شبکه سوم سیما پخش میشود، و اقتباسی آزاد از رمان زیبای مهاجران هاوارد فاست است. اقتباسی که دچار ضعفها و خطاهای فاحش و قابل توجه است. سریالی که با حرف و حدیثها و حواشی زیادی رو به رو شد. مردم گیلان این مجموعه تلویزیونی را توهین به قومیت خود قلمداد کردند و دست به یک حرکت اعتراضی مسالمت آمیز زدند.

اعتراض و خشم به حقی که باعث نشد کارگردان و دیگر عوامل این سریال از جمله بازیگرانش، مجبور به عذرخواهی شوند. سارا احمدی در فیلم نقش دختری گیلک به نام شکوفه را بازی میکند که نام پدرش تراب است و عاشق پسر وارش میشود. بهنام تشکر، رحیم نوروزی و حدیثه تهرانی از جمله بازیگرانی هستند که در وارش حضور دارند.

از تدریس زبان تا طراحی لباس :

سارا علاوه بر اینکه بازیگر جوان با استعدادیست یک طراح لباس زبردست و معلم خوب در زبان انگلیسی نیز هست. لباسهای زیبائی که او بر تن میکند و آنها را در صفحه اینستاگرامش به نمایش میگذارد کار خود اوست و طراحیش با خود سارا بوده. همچنین به دلیل تسلطی که به زبان انگلیسی دارد در یک آموزشگاه خصوصی به تدریس نیز اشتغال دارد.

فعالیتهای سینمائی :

وی تنها در یک فیلم بلند سینمائی به نام ترانه ای عاشقانه برایم بخوان نقش آفرینی کرده که مهرداد غفار زاده کارگردانش بوده و پژمان بازغی به همراه افسانه پاکرو و چند بازیگر اهل ترکیه از جمله بازیگران این فیلم هستند. فیلمی که در ترکیه فیلمبرداری شده و زندگی پر فراز و نشیب پسری ترک به نام امره را روایت میکند.

فیلم میبیند و نقاشی میکشد

سارا در زمان فراغت از کار دوست دارد عکاسی کند فیلم ببیند و کتاب بخواند و یا آهنگ گوش دهد. البته او بی نهایت به نقاشی علاقمند است و نقاشی کشیدن در کنار طراحی لباس برای او کار بسیار مفرحی است.

عکس و بیوگرافی سارا احمدی

عکس و بیوگرافی سارا احمدی