عکس و بیوگرافی سارا محمدی + همسرش ، خانواده اش و زندگی شخصی
عکس و بیوگرافی سارا محمدی + همسرش ، خانواده اش و زندگی شخصی

عکس های سارا محمدی و همسرش + بیوگرافی سارا محمدی نمکستان : سارا محمدی خواهر نرگس محمدی متولد ۱ اردیبهشت بوده و در ایران شهر تهران متولد شده است. وی فارغ التحصیل دکترای روان شناسی است ولی همیشه به هنر مخصوصاً نقاشی علاقه مند بود. در این پست  با بیوگرافی کامل سارا محمدی و عکس های جدیدش […]

عکس های سارا محمدی و همسرش + بیوگرافی سارا محمدی

سارا محمدی ، عکس سارا محمدی و همسرش ، بیوگرافی سارا محمدی ، shvh lplnd

نمکستان : سارا محمدی خواهر نرگس محمدی متولد ۱ اردیبهشت بوده و در ایران شهر تهران متولد شده است. وی فارغ التحصیل دکترای روان شناسی است ولی همیشه به هنر مخصوصاً نقاشی علاقه مند بود. در این پست  با بیوگرافی کامل سارا محمدی و عکس های جدیدش همراه ما باشید.

عکس های سارا محمدی

خانواده سارا محمدی :

سارا محمدی در خانواده ای آشنا به هنر متولد شد. مادرش بازنشسته صدا و سیما است و خواهرش نرگس محمدی از بازیگران شناخته شده ی تلویزیون و سینما می باشد. وی علاوه بر این یک برادر دوقلو به نام محسن دارد که کارمند بانک است . خواهرش نرگس با علی اوجی بازیگر، نویسنده، کارگردان و تهیه کننده ایرانی ازدواج کرد و برادرش نیز متاهل بوده و صاحب فرزند است. سارا محمدی آخرین فرزند خانواده می باشد.

سارا محمدی به همراه مادرش

همسر سارا محمدی :

سارا محمدی در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است.

صفحه اینستاگرام سارا محمدی :

سارا محمدی با آیدی saramohammadi.originalpage در اینستاگرام فعالیت دارد و عکس های شخصی خود را با دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد.

صفحه اینستاگرام سارا محمدی

سابقه فعالیت سارا محمدی :

سارا محمدی بازیگر جوان ایرانی فعالیت در عرصه هنر را با نقاشی آغاز کرد و به دلیل علاقه اش به بازیگری دوره های آموزشی را زیر نظر استادانی مطرح گذراند. وی برای اولین بار نقش بسیار کوتاهی را در سریال معمای شاه ساخته محمدرضا ورزی بازی کرد که چندان دیده نشد.

سارا محمدی پس از آن در فیلم سینمایی میلیاردر نقش آفرینی نمود. وی در مجموعه شام ایرانی به کارگردانی سروش صحت زمانی که نرگس محمدی میزبان بود، حضور داشت و تا حدی شناخته شد. اما اکنون به عنوان بازیگری جدی در سریال تلویزیونی گاندو ساخته جواد افشار حضور دارد . در این سریال بازیگرانی همچون پیام دهکردی، کامبیز دیرباز و محمدرضا شریفی نیا نقش آفرینی می کنند.

سارا محمدی به همراه بازیگران مطرحی همچون بهنوش بختیاری و اکبر عبدی در نمایشی به نام مش اکبر و دختراش ایفای نقش می کنند و این نمایش قرار است در کانادا اجرا شود.

همچنین بخوانید:  عکس دیده نشده از نادر سلیمانی ، فرزندان و همسرش

عکس های سارا محمدی خواهر نرگس محمدی

عکس های سارا محمدی خواهر نرگس محمدی

زندگینامه و عکس های جدید و دیده نشده سارا محمدی

زندگینامه و عکس های جدید و دیده نشده سارا محمدی

عکس سارا محمدی و نرگس محمدی

عکس های  سارا محمدی و خواهرش نرگس محمدی

مهران مدیری و سارا محمدی

عکس های مهران مدیری و سارا محمدی

زندگینامه سارا محمدی و عکس های جدید

زندگینامه سارا محمدی و عکس های جدید

سارا محمدی

بیوگرافی و عکس های سارا محمدی

عرفان ابراهیمی و سارا محمدی

عکس های عرفان ابراهیمی و سارا محمدی

بیوگرافی سارا محمدی و عکس های جدید

عکس های سارا محمدی خواهر نرگس محمدی + بیوگرافی کامل

منبع : نمکستان