سام درخشانی: بازیگر پرفروش سینمای ایران هستم
سام درخشانی: بازیگر پرفروش سینمای ایران هستم
بازیگر فیلم «خوب بد جلف» گفت: در حال حاضر جزو بازیگران پرفروش هستم و بازار سینما ناخودآگاه من را به سمتی می برد که پیشنهادات کمدی بیشتر داشته باشم.

خبرگزاری میزان: سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون پیرامون فیلم سینمایی «ارتش سری» گفت: این فیلم سرشار از موقعیت‌های متنوع، لوکشین های متفاوت و لحظات خاص و جذاب بود که هم بازی و هم تماشای آن را برای هر فردی جذاب می‌کند.

وی درباره تفاوت دو نسخه «خوب بد جلف» اظهار کرد: به نظر من نسخه دوم فیلم سینمایی «خوب بد جلف» از لحاظ تکنیکی از فصل اول بسیار با کیفیت تر ساخته شده است، همین طور می‌توانم بگویم که لحظات کمیک این فیلم نسبت به نسخه اول بسیار بیشتر شده که قطعاً مردم را بیشتر می‌خنداند.

بازیگر فیلم سینمایی «ارتش سری» در همین راستا ادامه داد: من به عنوان یک بازیگر کمدی جا افتاده‌ام و همین دلیلی است که برای نقش‌های جدی و فیلم‌های اجتماعی پیشنهادی به من نمی‌شود. در حال حاضر جزو بازیگران پرفروش هستم و بازار سینما ناخودآگاه من را به سمتی می‌برد که پیشنهادات کمدی بیشتری داشته باشم.

وی در همین راستا خاطرنشان کرد: تمام تلاش من این است که همیشه در آثار خوب بازی کنم، اما در کنار آثار کمدی تلاش می‌کنم تا در آثار جدی هم حضور داشته باشم و خودم را در کاراکترهای دیگر آزمایش کنم. طبیعتا هر بازیگری دوست دارد تا ژانرهای مختلف را تجربه کند و من هم از این قاعده مستثنا نیستم.