خرید سرنگ شیشه ای آزمایشگاهی تزریق ژل
خرید سرنگ شیشه ای آزمایشگاهی تزریق ژل
این روزها یکی از مهم ترین تجهیزات پزشکی که بسیار خرید و فروش می شود سرنگ شیشه ای و دستگاه تست قندخون می باشد که جالب است بدانید از این سرنگها در صنایع دیگر نیز استفاده می شود از جمله استفاده آن در تزریق روغن در صنایع نیز استفاده می ‌شود.

این روزها یکی از مهم ترین تجهیزات پزشکی که بسیار خرید و فروش می شود سرنگ شیشه ای و دستگاه تست قندخون می باشد که جالب است بدانید از این سرنگها در صنایع دیگر نیز استفاده می شود از جمله استفاده آن در تزریق روغن در صنایع نیز استفاده می ‌شود.

این سرنگ تزریق روغنها همان سرنگ شیشه‌ ای می ‌باشد که به دلیل تحمل بالای دما تا دویست درجه از آن استفاده می‌ کنند همچنین باید گفت که این سرنگها دارای دو نوع می باشند که نوع اول لوئرلاک و نوع دوم لوئراسلیپ می باشد که از هر این دو نوع سرنگ می ‌توان برای کاربردهای معمول استفاده کرد اما در موارد خاص سرنگ نوع اول ارجحیت داشته‌ است را که در هنگام تزریق داروهای حساسیت ‌زا از جدا شدن و پاشش دارو جلوگیری می ‌کند.

خرید سرنگ شیشه ای آزمایشگاهی تزریق ژل

همان‌طور که میدانید قیمت خرید سرنگ شیشه ‌ای در انواع مختلف هستند که چند نمونه از آنها را در این‌جا نام می‌ بریم او که یک نوع از سرنگ شیشه‌ ای پنج سی ‌سی، ده سی‌ سی و غیره می‌ باشند.

امروزه یکی از پرکاربرد ترین و همچنین بهترین سرنگ قلمی انسولین موجود در بازار که برای تزریق انواع فیلرها، انسولین و همچنین بوتاکس از آن استفاده می‌ شود سرنگ شیشه‌ ای لوئرلاک است که این محصول با داشتن بدنه ‌ای شیشه‌ ای که دارد دارای کیفیتی عالی نسبت ‌به محصولات مشابه در بازار می باشد که سرنگهای تولید شده در کشور آمریکا می‌باشد که برای تولید آن بهترین مواد اولیه و همچنین استانداردهای روز دنیا استفاده می‌ شود.

سرنگ شیشه ای آزمایشگاهی

تمامی وسایل درون مطبها و بیمارستانها همانند ست سرم باید کامل باشد تا برای مواقع خاص از آن استفاده گردد مانند سرنگ شیشه ای و پلاستیکی، سرم، سوزن و غیره که قبل از مصرف بر روی بیمار حتما بهداشتی بوده تا میکروب بیشتر وارد بدن نشود و آزمایشگاهی که آن را تولید و روانه بازار کرده قطعا این موارد را رعایت و سپس در دستگاه های ایزوله جهت ضد عفونی فرستاده شده و در آخر با بسته بندیهای نایلونی و کیپ آن را تحویل بیمارستانها می دهند.

این نوع سرنگها بسیار قوی ظاهر شده و با تولید حد اکثری و استفاده از بهترین مواد برای ساخت آن توجه کشورهای همسایه را نیز به این سرنگها جذب نموده و الان یکی از پر قدرت ترین صادرات را در این حوزه بر عهده دارند.

همچنین بخوانید:  زمانتان را به تقلید از زندگی دیگران هدر ندهید

سرنگ شیشه ای آزمایشگاهی

یکی از با کیفیت ترین محصولات پزشکی سرنگ شیشه ای آزمایشگاهی می باشد. اوایل تولید سرنگها نو سوزن آن مقداری کلفت بوده و در زمان تزریق به کودکان آنها را گریه و دچار درد شدید تا چند وقت می کرد که اگر بار بعدی این کودک سرما خورد به هیچ عنوان حاظر به تزریق آمپول با سرنگ نخواهد بود و با این کار موجب انتقال بیماری به بقیه افراد جامعه شده و در نهایت گسترش پیدا می کند.

زیرا ویروس از عواملی بوده که با پخش در هوا انسان را دچا التهاب و عفونت می کند، اما امروزه با استفاده از دستگاه های بسیار حساس سوزنهای بسیار باریکی را ساخته تا بعد از تزریق اسنان نهایتا تا پنج دقیقه احساس درد کند و بعد از آن کلا فراموش کند.

سرنگ شیشه ای تزریق ژل

این محصول یک پمپ رفت و برگشتی ساده است که به شکل شیشه ای شفاف هستند و کاربرد آنها در بهداشت و درمان است و نقش اساسی را ایفا می کنند.

از سرنگها می توان در تزریق ژل و انواع دارو اسنفاده کرد این یرنگها شامل اجزایی نیز هستند که یکی از آنها پیستون است که در استوانه ای به نام بشکه قرار می گیرد و وضیفه ی آن خالی کردن ژل یا داروی درون بشکه است پیستون را می توان به صورت خطی کشیده در طول لوله فشار داد انتهای باز سرنگ ممکن است به یک سوزن هیپودرمیک، برای هدایت جریان به داخل و خارج بشکه نصب شود سیرینگها اغلب در پزشکی بالینی برای تزریق استفاده می ‌شوند که تزریق  وریدی نام دارد.

سرنگ شیشه ای تزریق ژل

تجهیزات موجود در بازار سرنگ شیشه ای تزریق ژل و سوزن عبارتند از سرنگ یکبار مصرف و ایمنی، قلم تزریق، تزریق بدون سوزن، پمپ و سرنگ انسولین و سوزن ویژه سرنگهای هیپودرمیک با سوزنهای زیرپوستی برای تزریق مایع یا گازها به بافتهای بدن یا حذف از بدن استفاده می ‌شود.

حتما باید در نظر داشته باشین که تزریق هوا به رگ خونی خطرناک است، زیرا هوا ممکن است باعث انسداد رگ و فصله بین خون شود؛ جلوگیری از امبولی با گرفتن هوا از سرنگ یکی از دلایل نگهداری یک سرنگ هیپودرمیک است جهت جلوگیری از این کار قبل از تزریق ابتدا پیستون سرنگ را به حدی فشار دهید که مقداری از مایع درون بشکه تخلیه شود حالا سرنگ هواگیری شده و با خیالی راحت تزریق را انجام می دهیم.