با فوت خشایار الوند ، سری جدید پایتخت تولید می شود؟
با فوت خشایار الوند ، سری جدید پایتخت تولید می شود؟

ابهام در سرنوشت سری جدید سریال پایتخت خبرنگاران جوان: تهیه‌کننده «پایتخت» با ابراز ناراحتی از درگذشت ناگهانی خشایار الوند، از روند تولید فیلم سینمایی نوروزی «پایتخت» گفت که «نمی‌دانم باید چه کار کرد.» الهام غفوری، تهیه‌کننده سریال «پایتخت»، با ابراز ناراحتی از درگذشت ناگهانی خشایار الوند، نویسنده این مجموعه تلویزیونی، گفت: «واقعاً نمی‌دانم چه بگویم؛ […]

ابهام در سرنوشت سری جدید سریال پایتخت

با فوت خشایار الوند ، سری جدید پایتخت تولید می شود؟

خبرنگاران جوان: تهیه‌کننده «پایتخت» با ابراز ناراحتی از درگذشت ناگهانی خشایار الوند، از روند تولید فیلم سینمایی نوروزی «پایتخت» گفت که «نمی‌دانم باید چه کار کرد.»

الهام غفوری، تهیه‌کننده سریال «پایتخت»، با ابراز ناراحتی از درگذشت ناگهانی خشایار الوند، نویسنده این مجموعه تلویزیونی، گفت: «واقعاً نمی‌دانم چه بگویم؛ برادرم رفت. او برای ما فقط یک نویسنده نبود و برای من مثل یک برادر ارزشمند بود.»

او در ادامه درباره روند تولید و ساخت «پایتخت» نوروزی با توجه به درگذشت خشایار الوند، بیان کرد: «همه ما چند لحظه پیش متوجه این موضوع شدیم. حال خوبی نداریم و همه شوکه شده‌ایم. واقعاً تا الان تصمیمی گرفته نشده و نمی‌دانم باید چه کار کرد.»

همانطور که در خبرهای نمکستان آماده است، قرار بود که سیروس مقدم و محسن تنابنده، کارگردان و طراح سری مجموعه پایتخت برای شب سال نو مطابق با رسم معمول و پرطرفدار جهانی صنعت سریال سازی اپیزود ویژه یا Special Episode این مجموعه را تولید و آماده پخش کنند. اما حال با فوت نویسنده این سریال، وضعیت تولید آن مشخص نیست. در این سریال بازیگران مطرحی همچون احمد مهرانفر، محسن تنابنده، ریما رامین فر و … بازی میکردند.