عکس های جدید سنا پورسعیدی و همسرش + بیوگرافی کامل
عکس های جدید سنا پورسعیدی و همسرش + بیوگرافی کامل
سنا پورسعیدی متولد سال ۱۳۷۴ در تبریز است. او بازیگر کم سن و سال و جوان ایرانی می باشد. سنا فارغ التحصیل رشته ی کارگردانی می باشد. در ادامه با بیوگرافی کامل وی همراه ما باشید.

نمکستان : سنا پورسعیدی متولد سال ۱۳۷۴ در تبریز است. او بازیگر کم سن و سال و جوان ایرانی می باشد. سنا فارغ التحصیل رشته ی کارگردانی می باشد. در ادامه با بیوگرافی کامل وی همراه ما باشید.

سنا پورسعیدی

ازدواج سنا پورسعیدی :

سنا ازدواج کرده و متاهل است اما در مورد همسرش اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد.

صفحه اینستاگرام :

وی با آیدی sana_poursaeidi در اینستاگرام مشغول به فعالیت می باشد.

سنا پورسعیدی

سابقه ی فعالیت سنا پورسعیدی:

او فعالیت خود را با تئاتر آغاز کرد و سپس با ایفای نقش در فیلم کوتاه جلوی دوربین رفت و اکنون در سینما و تلویزیون فعالیت می کند. او در سال ۱۳۸۸ درست در ۱۴ سالگی، وارد تئاتر شد. این نمایش، لیلی نام داشت که مرضیه محمد زاده آن را کارگردانی کرد. اولین قدم حرفه ای سنا در بازیگری همکاری با این کارگردان بود. سنا به دلیل بازیگری خوبی که داشت در جشنواره بسیج به عنوان بهترین بازیگر زن انتخاب شد و این انتخاب باعث شد تا توجه ی کارگردان و فیلمسازان زیادی را به خود جذب کند.

سنا پورسعیدی

او با بازی در نمایش ترانه های تلخ تارا، توانست در جشنواره استانی تئاتر، مقام اول را دریافت کند. با اینکه سنا تازه پا به عرصه ی بازیگری گذاشته است اما استعداد و مهارت های خود را به خوبی به نمایش گذاشته و توانست افتخاراتی را از آن خود کند. او بار دیگر با بازی در نمایش نگاه ما، توانست در جشنواره تئاتر اذربایجان، عنوان بهترین بازیگر زن را از آن خود کند. در سال ۹۱ در سن ۱۷ سالگی با ایفای نقش در سعادت لرزان و مردمان تیره به جشنواره تئاتر فجر راه پیدا کرد. اولین تجربه ی جلوی دوربین رفتن سنا، در سال ۱۳۹۴ با بازی در فیلم طاهره بود.

سنا پورسعیدی

او توانست نقش خود را به خوبی اجرا کند و مورد توجه کارگردانان زیادی قرار بگیرد. او در سال ۹۶ با بازی نقش اول در سریال آجی بال بر روی شبکه ی استانی سهند رفت و بعد از کلی تلاش و تجربیاتی که کسب کرد، در سال ۹۸ در فیلم جلال بازی کرد. این فیلم از شبکه ی یک کشوری پخش می شود. او در این فیلم با عمار تفتی و حمیرا ریاضی همراه بود. به گفته ی خودش بازی در این فیلم، نقطه ی عطف او بوده است و تجربیات زیادی را به دست آورده است. سنا در فیلم و نمایش هایی که بازی کرده است، بسیار خوش درخشیده.

همچنین بخوانید:  عکس جدید و دیده نشده حمید استیلی و مادرش

سنا می گوید هم تئاتر و هم بازیگری جلوی دوربین را دوست دارم، اما خودم بازی جلوی دوربین را بیشتر می پسندم و تئاتر هم بخاطر زنده بودن صحنه و بازی بسیار هیجان انگیز است. او اضافه کرد که دوست دارد تمام شخصیت ها را بازی کند و از آن ها تجربه به دست بیاورد.

بیوگرافی سنا پورسعیدی

سنا می گوید در آذربایجان استعدادهای زیادی وجود دارد. وقتی می شنویم که دوستانمان پیشرفت کرده اند و مورد توجه ی کارگردانان مطرح قرار گرفته اند، افتخار می کنیم. شاید سنا استعداد درخشان جوان در سینمای ایران باشد و کمتر کسی او را بشناسد، اما می تواند مانند دیگر بازیگران به اوج شهرت برسد. او فرصت و شانس زیادی برای دیده شدن دارد، زیرا تازه اول راه است. او در آخر اضافه کرد که علاقه ای به تدریس ندارم و دوست دارم در حیطه ی بازیگری فعالیت کنم و قصد دارم بعد از تحصیل در کلاس های آموزش بازیگری، به صورت حرفه ای بازیگری را دنبال کنم. من به بازیگری علاقه ی بسیار زیادی دارم.

بیوگرافی و عکس های جدید سنا پورسعیدی

بیوگرافی و عکس های جدید سنا پورسعیدی

بیوگرافی سنا پورسعیدی

بیوگرافی سنا پورسعیدی

زندگینامه سنا پورسعیدی و عکس های جدید

زندگینامه سنا پورسعیدی و عکس های جدید