عکس های سهی بانو ذوالقدر و همسرش و پسرش + بیوگرافی کامل
عکس های سهی بانو ذوالقدر و همسرش و پسرش + بیوگرافی کامل
سهی بانو ذوالقدر در ۲۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۸ در شهر تهران متولد شد. بازی به یادماندنی او در فیلم جدائی نادر از سیمین با اینکه کوتاه بود اما ماندگار شد.

نمکستان: سهی بانو ذوالقدر در ۲۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۸ در شهر تهران متولد شد. بازی به یادماندنی او در فیلم جدائی نادر از سیمین با اینکه کوتاه بود اما ماندگار شد. بازیگر بی حاشیه و بی سرو صدائی است که کارش را انجام میدهد و خود را به حاشیه نمی کشاند. نگاهی میکنیم به زندگی هنری و شخصی وی

سهی بانو ذوالقدر عکس سهی بانو ذوالقدر و همسرش بیوگرافی سهی بانو ذوالقدر

تحصیلات :

وی مدتی در دانشگاه معروف یو سی ال ای تحصیل کرد اما نیمه کار رها کرد و بعد در ایران رشته معماری را برای تحصیل انتخاب نمود و کارشناسی خود در این رشته را اخذ نمود.

نقطه شروع بازیگری :

او  قبل از اینکه وارد دنیای هنر شود تصمیم گرفت به صورت درست و اصولی آن را بیاموزد بنابراین ابتدا برای یادگیری کارگردانی، دوره هایی را در مرکز آموزش های فرهنگی و هنری دارالفنون گذراند و سپس دوره های بازیگری را نیز در کلاسهای آموزش بازیگری امین تارخ گذراند. همچنین مدتی نیز نزد کیومرث پور احمد مشغول یاد گرفتن فیلمنامه نویسی شد. در همان آموزشگاه دارالفنون بود که برای اولین بار فیلم کوتاهی را بسازد که موفق به اخذ جایزه ای هم شد.

فعالیتهای سینمائی :

در اولین فیلم سینمائی با مرحوم خسرو شکیبایی هم بازی بود فیلمی به کارگردانی پرویز شیخ هادی به نام دایناسور. سهی بانو ذوالقدر زمانی که بیست و هشت ساله بود در این فیلم جلوی دوربین رفت. او از آن زمان تا کنون در ده ها فیلم سینمائی بازی کرده است.

از فیلم برنده جایزه اسکاری همچون جدائی نادر از سیمین تا فیلم فرزاد موتمن عشق در کوچه بن بست. دل شکسته، جاده شهریار، خدا خافظی طولانی، موج سوم، تمشک، صدای خاموش و….. از جمله فیلمهای سینمائی هستند که وی در آنها هنرنمائی کرده است این به غیر از سریالهای تلویزیونی ای هست که او در آن نقش آفرینی کرد. در میان کارگردانان، او بیش از همه با فرزاد موتمن تجربه همکاری مشترک داشته است.

همچنین بخوانید:  عکس های جدید و دیده نشده از مراسم ازدواج الهام حمیدی و همسرش

حضور در تلویزیون :

اولین حضور سهی بانو ذوالقدر به سال ۱۳۸۹ و بازی در سریال پرانتز باز برمی گردد. سپس در یک کار مناسبتی ماه رمضان به نام مرد نقره ای به ایفای نقش پرداخت که در سال ۹۱ از  سیمای ملی پخش شد. تلنگر و نگاهی دوباره و نیز سریال وارش و مجموعه رهایم کن، از جمله مجموعه های تلویزیونی است که وی در آن حضور داشته و بعد در سریال زیبا و پر مخاطب نفس گرم، هم بازی مرجانه گلچین، لیندا کیانی، حامد کمیلی و نیلوفر خوش خلق شد. او در مصاحبه ای گفته است که حضور در تلویزیون برای او یک افتخار است زیرا مردم به عنوان مخاطبان اصلی از این رسانه استقبال خوبی میکنند.

سهی بانو ذوالقدر

همسر سهی بانو ذوالقدر :

خانم ذوالقدر متاهل است و صاحب یک پسر نوجوان به نام آرسیا صاحب رافت است.

خانم بازیگر در مقام کارگردان :

وی فیلم کوتاهی به نام ترافیک را کارگردانی کرده که در جشنواره زوم لهستان و نیز جشنواره فیلمسازان زن فرانسه به نمایش درآمد. همچین نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه به من نگاه کن نیز بر عهده وی بود. کارگردانی فیلم نگاهی دوباره و نیز نویسندگی و کارگردانی فیلم سینمائی صداهای خاموش نیز از جمله تجربیات خانم بازیگر در مقام کارگردان و نویسنده بود.

صفحه اینستاگرام سهی بانو ذوالقدر :

سهی بانو ذوالقدر با آیدی در اینستاگرام عکس های شخصی و کاری خود را با دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد.

صفحه اینستاگرام سهی بانو ذوالقدر

در ادامه با عکس های جدید و دیده نشده سهی ذوالقدر همراه ما باشید.

بیوگرافی سهی بانو ذوالقدر

بیوگرافی سهی بانو ذوالقدر و عکس های جدید

سهی بانو ذوالقدر در سریال وارش

تصویر سهی بانو ذوالقدر در سریال وارش

امین تارخ و سهی بانو ذوالقدر

عکس امین تارخ و سهی بانو ذوالقدر

سهی بانو ذولقدر

عکس های جدید سهی بانو ذولقدر

بیوگرافی سهی بانو ذولقدر

بیوگرافی سهی بانو ذولقدر

عکس های جدید و دیده نشده سهی بانو ذوالقدر

عکس های جدید و دیده نشده سهی بانو ذوالقدر

عکس و بیوگرافی سهی بانو ذوالقدر

عکس و زندگینامه سهی بانو ذوالقدر