عکس های خانوادگی سوگل خلیق و همسرش + بیوگرافی و زندگی شخصی
عکس های خانوادگی سوگل خلیق و همسرش + بیوگرافی و زندگی شخصی

عکس های جدید سوگل خلیق و همسرش + بیوگرافی سوگول خلیق نمکستان : سوگل خلیق بازیگر جوان و نوظهور ایرانی متولد ۱۶ آبان ماه ۱۳۷۰ در شهر تهران می باشد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی تئاتر بوده و فعالیت در عرصه بازیگری را از دوران دانشجویی آغاز کرده است. این بازیگر با پشتکار فراوان از […]

عکس های جدید سوگل خلیق و همسرش + بیوگرافی سوگول خلیق

سوگل خلیق ، عکس سوگل خلیق و همسرش ، بیوگرافی سوگل خلیق ، s,',g ogdr

نمکستان : سوگل خلیق بازیگر جوان و نوظهور ایرانی متولد ۱۶ آبان ماه ۱۳۷۰ در شهر تهران می باشد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته کارگردانی تئاتر بوده و فعالیت در عرصه بازیگری را از دوران دانشجویی آغاز کرده است. این بازیگر با پشتکار فراوان از تئاتر به تلویزیون و سینما راه یافت و اکنون در یکی از سریال های ماه مبارک رمضان به نام دلدار ساخته دو برادر هنرمند نوید و جمشید محمودی نقش آفرینی می کند.

عکس های جدید سوگل خلیق

همسر سوگل خلیق :

سوگل خلیق در حال حاضر با ۲۸ سال هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

صفحه اینستاگرام سوگل خلیق :

سوگل خلیق با آیدی sogolkhaligh در اینستاگرام فعالیت می کند.

عکس های دیده نشده سوگل خلیق

سابقه فعالیت سوگل خلیق :

سوگل خلیق بازیگر جوان و با استعداد کشورمان با توجه به علاقه اش به بازیگری رشته دانشگاهی اش را تئاتر انتخاب کرد و از همان دانشگاه در محیط های هنری و اجرای تئاتر حضور فعال داشت. با پشتکار و تمرین توانست به سینما و تلویزیون راه یابد. وی برای اولین بار سال ۱۳۹۳ در یک فیلم سینمایی به نام دو  به کارگردانی و نویسندگی سهیلا گلستانی و تهیه کنندگی و بازیگری پرویز پرستویی نقش آفرینی نمود.

سوگل خلیق در سال ۱۳۹۵ با با حضور در سریال پرواز در ارتفاع صفر و ایفای نقش شیرین ساخته عبدالحسین برزیده برای  اولین بار از قاب تلویزیون دیده شد و پس از آن در سال ۱۳۹۷ در سریال نجوا به کارگردانی ابراهیم شیبانی نقش آفرینی کرد. در این سریال بازیگران جدید دیگری همچون پوریا رحیمی سام، الهام نامی، مسعود کرامتی، نغمه ارجمند، محمد علی نجفی، دکتر مسعود دلخواه و وحید نفر حضور داشتند.

زندگینامه سوگل خلیق

سوگل خلیق در سریال دلدار :

سوگل خلیق از چهره های جدید عرصه بازیگری به شمار می رود. وی با تجربه بازی در یک فیلم سینمایی و دو سریال تلویزیونی اکنون در یکی از سریال های ماه مبارک رمضان به نام دلدار ساخته برادران محمودی نقش آفرینی می کند. در این سریال بازیگران محبوبی همچون الناز حبیبی و محمدرضا غفاری و دیگر بازیگرانی همچون نیما رییسی، مهران نائل، پیمان مقدمی، سجاد دیرمینا با معرفی شادی مختاری و خیام وقارکاشانی، وحید آقاپور، صحرا اسداللهی، مونا کرمی و بهزاد فراهانی بازی می کنند.

همچنین بخوانید:  عکس های میروسلاو کلوزه و خانواده اش

نظر سوگل خلیق در مورد تئاتر :

سوگل خلیق با وجود حضور در سینما و تلویزیون ولی همچنان اجرا در صحنه ی تئاتر را ترجیح می دهد. وی در این مورد گفت : هرچند تئاتر از نظر مالی نمی‌ تواند من را به عنوان بازیگر تامین کند اما براساس علاقه همیشه اولویت اولم تئاتر بوده و بعد سینما و تحت شرایطی تلویزیون می باشد

حسام محمودی فرید و محمدرضا غفاری و سوگل خلیق

حسام محمودی فرید و محمدرضا غفاری و سوگل خلیق

سوگل خلیق و مادرش

سوگل خلیق و مادرش

سوگل خلیق و محمدرضا غفاری

سوگل خلیق و محمدرضا غفاری

عوامل سریال دلدار

عوامل سریال دلدار

الناز حبیبی و سوگل خلیق

الناز حبیبی و سوگل خلیق

بیوگرافی و عکس های جدید سوگل خلیق

بیوگرافی سوگل خلیق + عکس های سوگول خلیق و پدر و مادرش

منبع : نمکستان