غذاهایی که با خوردن آن ها موهایتان سیاه می شود !
غذاهایی که با خوردن آن ها موهایتان سیاه می شود !

چگونگی سیاهی مو و رفع سفیدی مو به صورت گیاهی و طب سنتی نمکستان : یکی از بهنرین غذاها برای سیاه شدن مو شلتوک برنج است. بله همانی که موقع آب کشیدن برنج تمام ویتامین B موجود در آن را میریزیم. در کل گروه ویتامین های B یک ماده ی موثر در سیاه شدن رنگ […]

چگونگی سیاهی مو و رفع سفیدی مو به صورت گیاهی و طب سنتی

چگونگی سیاهی مو و رفع سفیدی مو به صورت گیاهی و طب سنتی

نمکستان : یکی از بهنرین غذاها برای سیاه شدن مو شلتوک برنج است. بله همانی که موقع آب کشیدن برنج تمام ویتامین B موجود در آن را میریزیم. در کل گروه ویتامین های B یک ماده ی موثر در سیاه شدن رنگ موها هستند. البته طبق مطالعات انجام شده هیچ مواد مغذی به اندازه شلتوک برنج نمیتواند برای سیاه شدن موها موثر باشد. از سری مطالب سلامت و زیبایی مو نمکستان اینبار با مطلبی در زمینه چگونگی سیاهی مو در خدمت شما هستیم. همراه ما باشید:

حالا برای اینکه بتوانید از این مواد مغذی استفاده کنید به شما پیشنهاد میکنیم که مقداری شلتوک برنج را با مقداری لیمو امانی دم کرده و به صورت روزانه بنوشید. البته در بین ویتامین ها B ویتامین B1 به هیچ وجه طاقت گرما را نداشته و به همین دلیل آن را داخل آب حل میکنند.

میتوانید پوست برنج را دال آب حل کنید و آن را در یخچال قرار دهید و سپس با هر غذایی که تمایل دارید بنوشید. پوت برنج سرشار از ویتامین ب است که متاصفانه ما آن را دور می اندازیم. داخل خود برنج سفید یک نو ماده ی ضد ویتامین ب وجود دارد که باعث رسوب ویتامین ب در بدن ما میشود و همین عامل ابتلا به سفیدی موی سر و همچنین باعث چاقی ناشی از خوردن برنج خواهد شد.

برخی از فواید ویتامین ب عبارت است از اینکه ویتامین ب باعث شفافیت پوست شما میوشد و کمبود آن پوست را کدر میکند، کمبود ویتامین ب اختلالات عصبی ایجاد میکند، دست و پا را مستعد سرمازده گی کرده و این ویتامین برای ترشحات معده بسیار پرکاربرد است.

بنابراین پاک کردن و پوست کندن برنج باعث حذف شدن بخش عظیمی از ویتامین مفید داخل آن میشود . به منظور جبران این موضوع سعی کنید از پوست برنج به عنوان دم نوش استفاده کنید تا ویتامین ناشی از آن را به بدن خود برسانید. استفاده ی مداوم این ویتامین میتواند تاثر شگفتی در پوست و موی شما بگذارد.

همچنین بخوانید:  آموزش ساخت نرم کننده مو خانگی و ارزان با روغن نارگیل

غذایی که با خوردن آن موهایتان سیاه میشود.

مواد غذایی که با خوردن آن موهایتان سیاه میشود

منبع : نمکستان