عکس های جدید سیاوش مفیدی و همسرش + بیوگرافی کامل
عکس های جدید سیاوش مفیدی و همسرش + بیوگرافی کامل
سیاوش مفیدی متولد اول آبان ماه سال ۱۳۴۸ در تهران است. با اینکه در این شهر به دنیا آمده، بزرگ شده و به مدرسه رفته است اما اصالتا اهل شهرستان چالوس در استان مازندران است.

نمکستان : سیاوش مفیدی متولد اول آبان ماه سال ۱۳۴۸ در تهران است. با اینکه در این شهر به دنیا آمده، بزرگ شده و به مدرسه رفته است اما اصالتا اهل شهرستان چالوس در استان مازندران است. بیشتر در کارهای طنز بازی کرده و بیشتر مردم او را با برنامه خنده بازار و شخصیتی که به عنوان پلیس راهنما در این مجموعه طنز ایفای نقش میکرد به یاد می آورند. با اینکه او بیشتر در تلویزیون بازی کرده و مردم او را با سریالهای طنز تلویزیون به یاد می آورند اما خودش علاقه ای به تماشای تلویزیون و برنامه های صد و سیما ندارد.

او خیلی وقت است که در فیلم شناخته شده ای ایفای نقش نکرده و خود نیز تمایل دارد مدتی از کارهای هنری دور باشد و وقتش را به شغلش که تور لیدری بین المللی است اختصاص دهد. نگاهی میکنیم به زندگی شخصی و فعالیت های حرفه ای سیاوش مفیدی.

سیاوش مفیدی
تحصیلات :

رشته تحصیلی او ربطی به هنر بازیگری اش ندارد. وی دانش آموخته مدیریت بانکداری میباشد اما مشخص نیست از کدام دانشگاه فارغ التحصیل شده است. وی بازیگری را نه در آکادمی بلکه با رفتن به کلاسهای خصوصی و آزاد فراگرفت.

زندگی خانوادگی :

در سال ۱۳۷۲ با همسرش شیوا سلیمی در کلاسهای بازیگری استاد سمندریان آشنا شد و با او ازدواج کرد. آنها دو فرزند پسر به نام علی و سام دارند. شیوا سلیمی بعد از ازدواج با سیاوش مفیدی کار بازیگری را ادامه نداد. شیوا سلیمی ماجرای آشنایی خودش با همسرش در کلاسهای بازیگری را اینگونه بیان کرده که زمانی قرار بوده او و یکی از دوستانش در یک نمایش کوتاه حضور یابند که کارگردان به او اعلام میکند یک بازیگر دیگر را نیز به گروه اضافه نموده و او را جوان موجهی توصیف میکند. این جوان موجه همان سیاوش مفیدی بود که از همین کار با خانم سلیمی آشنا میشود و بعدها با او پیمان زناشوئی میبندد. این دو چهارماه بعد از آشنائیشان ابتدا باهم نامزد میکنند و بعد از شناخت بیشتر عقد میکنند و به خانه بخت میروند.

سیاوش مفیدی و همسر و فرزندانش

حضور در کلاسهای بازیگری :

او برای ورود به دنیای بازیگری ابتدا به کلاسهای بازیگری مرحوم حمید سمندریان رفت. این کلاس بازیگری تاکنون اساتید درجه یک و به نامی در هنرپیشگی را به دنیای هنر ایران معرفی نموده است. وی در این سالها با شهاب حسینی، ستاره اسکندری،یوسف تیموری،پارسا پیروز فر و نیما رئیسی همکلاسی بود. همچنین او زیر نظر بهرام بیضائی، کارگردان و نویسنده برجسته ایرانی نیز آموزش بازیگری دید و در نهایت بعد از دیدن آموزشهای لازم، برای تست نزد مرحوم حسین محب اهری رفت و با او کار در ژانر کودک را آغاز نمود و او را کم کم به پروژه های مختلف معرفی کردند و بدین ترتیب به صورت حرفه ای به بازیگری روی آورد.

همچنین بخوانید:  عکس جدید و دیدنی مارال فرجاد و خواهرش

سیاوش مفیدی
از غبار نور تا آژانس دوستی :

برای اولین بار و در سال ۱۳۷۵ با سریال غبار نور به کارگردانی محمد رضا اصلانی پا به تلویزیون گذاشت. سریال زیبای آژانس دوستی از جمله فیلمهای شناخته شده ای میباشد که سیاوش مفیدی در آن حضور داشه است. او در این سریال با فردوس کاویانی و مرحوم اسماعیل داورفر همبازی بود. او در سال ۱۳۸۳ و در فیلم نه چندان شناخته شده انتخاب وارد سینما شد اما بعد از آن حضور پررنگی در سینما نداشت و در تلویزیون نیز به جز بازی در برنامه طنز خنده بازار و نیز سریال قرارگاه مسکونی به کارگردانی جواد رضویان در کار دیگری حضور نیافت.

بیوگرافی سیاوش مفیدی

راهنمای گردشگری :

شغل اصلی او در کنار بازیگری، راهنمای گردشگری میباشد. به گفته خودش از کارهای اداری و پشت میز نشینی به شدت تنفر دارد و کاری را دوست دارد که مدام در حرکت و در جنب و جوش باشد بنابراین شغل راهنمای گردشگری را انتخاب نود تا مدام در تلاطم و جوش و خروش باشد و به همراه مسافران به جاهای عجیب و ناشناخته سفر کند. او بعد از گذراندن دوره های آموزشی لازم و تسلط به دو زبان ترکی استانبولی و انگلیسی کارش را با دفاتر گردشگری آغاز نمود.

اوقات فراغت و سرگرمی :

به گفته خودش در دوره فراغت از کار، به خرید میرود و یا فوتبال نگاه میکند. او از طرفداران پرو پاقرص تیم پرسپولیس است.

بیوگرافی و عکس های جدید سیاوش مفیدی

بیوگرافی و عکس های جدید سیاوش مفیدی

جواد رضویان و عکس های جدید سیاوش مفیدی

جواد رضویان و عکس های جدید سیاوش مفیدی

عکس های دیده نشده سیاوش مفیدی

عکس های دیده نشده سیاوش مفیدی

بیوگرافی سیاوش مفیدی

بیوگرافی سیاوش مفیدی