عکس های سینا شفیعی و همسرش نوشین شکری + بیوگرافی کامل
عکس های سینا شفیعی و همسرش نوشین شکری + بیوگرافی کامل
عکس های جدید سینا شفیعی و همسرش و همچنین بیوگرافی سینا شفیعی و همسرش نوشین شکری به همراه آخرین فیلمها و سریالهایی که در آن بازی کرده است را در نمکستان ببینید.

نمکستان : سینا شفیعی بازیگر جوان ایرانی متولد ۱۳۶۷ در تهران می باشد. وی علاوه بر بازیگری در عرصه  نویسندگی و کارگردانی تئاتر نیز فعالیت دارد. این بازیگر دانشجوی انصرافی رشته کارگردانی تئاتر است و ابتدا کار خود را با نوسندگی آغاز کرد. در ادامه با بیوگرافی کامل سینا شفیعی و عکس های جدیدش همراه ما باشید.

سینا شفیعی

خانواده سینا شفیعی :

سینا شفیعی اصالتاً اهل تهران است و یک خواهر و یک برادر دارد. برادرش در عرصه موسیقی فعالیت داشته و آهنگساز است. وی سینا را در تئاتر و ساختن فیلم کوتاه همراهی می کند.

همسر سینا شفیعی :

سینا شفیعی به تازگی در شهریور ۱۳۹۸ با نوشین شکری ازدواج کرد. نوشین شکری دستیار کارگردان ایرانی است و مانند سینا در عرصه تلویزیون و سینما فعالیت می کند.

سینا شفیعی و همسرش

صفحه اینستاگرام سینا شفیعی :

سینا شفیعی با آیدی sinashafiei.official در اینستاگرام فعالیت می کند. وی با این آیدی عکس های شخصی و کاری خود را با دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد.

صفحه اینستاگرام سینا شفیعی

سابقه فعالیت سینا شفیعی :

سینا شفیعی بازیگر، نویسنده و کارگردان تئاتر است. وی از نوجوانی زمانیکه تنها ۱۵ سال سن داشت، فعالیتش را با نویسندگی آغاز کرد. با وجود علاقه ای که به بازیگری داشت پس از مدتی وارد عرصه بازیگری شد و مدتی به عنوان طراحی صحنه در پشت صحنه حضور داشت. به مرور زمان ساختن فیلم کوتاه را شروع کرد و توانست جایزه بین المللی فیلم کوتاه را از آن خود کند.

سینا شفیعی همانطور که در ابتدا گفتیم یک دانشجوی انصرافی است. وی دلیل انصراف خود از دانشگاه را اینطور گفت :من دانشجوی کارگردانی تئاتر بودم ولی همان سال اول انصراف دادم، احساس کردم دانشگاه بیش از داشته، به دانسته‌ ام اضافه می‌ کند یعنی یک آگاهی کاذب به من می‌ دهد به نظرم دانسته‌ ها بدون زیست و بدون وجود داشته‌ ها فقط یک آگاهی کاذب هستند که آدم را اذیت می‌ کنند ولی داشته‌ ها حتماً کارساز خواهند بود.

همچنین بخوانید:  عکس های علیرضا روزگار و همسر و خانواده + بیوگرافی کامل

سینا شفیعی ، عکس سینا شفیعی و همسرش ، بیوگرافی سینا شفیعی ، sdkh atdud

اولین حضور در تلویزیون :

شفیعی در سال ۹۶ با بازی در سریال در جستجوی آرامش برای اولین بار مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفت. این سریال به کارگردانی سعید سلطانی از شبکه ۵ پخش شد و مهدی هاشمی و حدیث میرامینی از بازیگران اصلی این سریال بودند. سینا برای بازی در این سریال به دلیل نقش معتادی که داشت حدود ۲۰ کیلو وزن کم کرد. وی در این مورد گفت بازی کردن در این سریال برای من خیلی سخت بود چونکه شخصیتم معتاد بود.

پس از آن پیشنهادهی بسیاری برای بازی در سریال های تلویزیونی داشت اما خودش تمایل دارد که هر کاری را بازی نکند و روی انتخاب هایش دقت فراوان دارد. به همین دلیل پس از چند سال نهایت در سریال نهنگ آبی حضور پیدا کرد. نهنگ آبی سریالی است که از شبکه نمایش خانگی هر هفته منتشر می گردد.

اما اوج شهرت وی با بازی در سریال ستایش اتفاق افتاد. نقش حمید در فصل سوم ستایش به سینا شفیعی کمک کرد تا چهره اش را میان مخاطبان تلویزیون مشهور سازد. وی به خوبی از پس نقش حمید برامده است.

سینا شفیعی در مورد نقش حمید در ستایش ۳ گفت :

برای سریال ستایش دو نقش به من پیشنهاد شد، یکی نقشی که شهرام پوراسد بازی می‌ کند و نقش حمید که در نهایت حمید را انتخاب کردم، حمید با من خیلی فاصله دارد اما از همان اول دوست داشتم جذاب ایفایش کنم.

عکس های فریبا نادری و سینا شفیعی در سریال ستایش

عکس های فریبا نادری و سینا شفیعی در سریال ستایش

بیوگرافی و عکس های سینا شفیعی بازیگر نقش حمید در سریال ستایش

بیوگرافی و عکس های سینا شفیعی بازیگر نقش حمید در سریال ستایش

بیوگرافی و عکس های سینا شفیعی

بیوگرافی و عکس های سینا شفیعی

بیوگرافی و عکس های سینا شفیعی

بیوگرافی و عکس های سینا شفیعی

مینا دلشاد و سینا شفیعی

عکس های مینا دلشاد و سینا شفیعی

بیوگرافی و عکس های سینا شفیعی

بیوگرافی و عکس های سینا شفیعی

بیوگرافی و عکس های سینا شفیعی