شورت پسرانه بچه گانه شیک
شورت پسرانه بچه گانه شیک
همیشه این لباس زير بچگانه در تماس با حساس ترین بخشهای بدن می باشند و از این رو در هنگام خرید باید به مدلها و جنسهای آن  توجه داشته باشیم تا به سلامت خود آسیب وارد نکنیم

همیشه پوشیدن یا نپوشیدن شورت برای بچه ها فکر خیلی از مادران را به خود درگیر کرده است و محققان زیادی نیز در این خصوص تحقیقات زیادی انجام داده اند و همیشه شورت پسرانه پادار بچه گانه لیزری از جمله پوششهایی بود که در گذشته برای پوشیدن آن اهمیت چندانی قائل نمی شدند به ویژه در بچه ها لزومی بر پوشیدن آن نمی دیدند و از اهمیت استفاده از آن غافل بودند و بدین جهت ما امروز قصد آشنایی بیشتر با این شورتها را داریم و در ادامه برای شما از مزایای استفاده از آنها را مطرح خواهیم کرد.

شورت پسرانه بچه گانه شیک

همیشه این لباس زیر بچگانه در تماس با حساس ترین بخشهای بدن می باشند و از این رو در هنگام خرید باید به مدلها و جنسهای آن  توجه داشته باشیم تا به سلامت خود آسیب وارد نکنیم که از سایت آراد برندینگ می توانید برای انتخاب بهتر کمک بگیرید، شاید تا کنون بدون علم و آگاهی قبلی به خرید این لباس زیر می پرداختید و تنها معیار شما برای خرید شورت طرح و رنگ و قیمت آن بود اما در این مقاله ما به شما اهمیت این لباس زیر و حساسیت خرید آن را می گوییم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

شورت پسرانه بچه گانه

ین روزها فوائد پوشیدن شورت پسرانه بچه گانه بر همگان آشکار می باشد که یکی از مهم ترین فوائد آن جلوگیری از ساییده شدن پوست در برخورد و اصطحکاک پوست با شلوار راحتی مردانه است.

پوشیدن شورت امری حیاتی برای سلامت و محافظت از اندام تناسلی پسران است، به خصوص در پسر بچه ها که مدام در حال دویدن و پریدن می باشند.

پوشیدن شورتهای نخی باعث جذب عرق شده و با خشک نگه داشتن ناحیه تناسلی از رشد قارچ و میکروبها جلوگیری کرده و در صورت نپوشیدن آن احتمال ابتلا به این بیماریها و خارش مداوم زیاد می باشد.

در نگهداری شورتها نیز باید نکاتی را رعایت کنید تا هم سلامت بمانید و هم طول عمر شورتها را افزایش دهید، به عنوان مثال پس از خرید و پیش از استفاده حتما آنها را با آب داغ بشویید تا ضد عفونی شود.

در هنگام شستشو آنها را با لباسهای دیگر قاطی نکنید و به طور مجزا و با دست آنها را بشویید و بلافاصله پس از شستن آنها را در زیر نور آفتاب پهن گنید.

همچنین بخوانید:  فلسفه سرمایه گذاری خود را  برای ثروتمند شدن طراحی کنید

شورت پسرانه بچه گانه

به هیچ عنوان از واتکس و سفید کننده های دیگر در شستن لباسهای زیر مثل شورت پسرانه بچه گانه استفاده نکنید زیرا توسط پوست ما قابل جذب می باشند.

شورتهای کشی را هرگز با آب داغ نشویید زیرا الیاف آنها خراب شده و دیگر خاصیت کشسانی نخواهند داشت.

بهترین ابزار و ماده شوینده برای شورت و لباس زیر آب و صابون می باشد، پس صابون مخصوصی برای این کار تهیه نمایید.

از شستشوی آنها در ماشین لباسشویی بپرهیزید چرا که سبب از بین رفتن کیفیت و پایین آمدن طول عمر می شود.

شورت پسرانه شیک

می‌ توان گفت یکی از جدید ترین و شیک ‌ترین مدلهای شورتهای پسرانه و مردانه شورت عینکی و شورت لامبادا می‌ باشد که این شورتها جزو شورتهای فانتزی محسوب می ‌شوند و در انواع مختلف ساده و طرح‌ دار موجود می‌ باشد شاید تصور کنید که شورتهای لامبادا فقط برای بانوان می‌ باشد در صورتی‌ که این‌ طور نیست و مردان هم از شورتهای لامبادا استفاده می‌ کنند که بیشتر هدف از تولید این شورتها زیبا بودن و تحریک‌ آمیز بودن آنها می‌ باشد اگر به‌ دنبال شورتهای خاص و متنوعی هستید می ‌توانید از شورتهای لامبادای مردانه استفاده کنید.

یکی از به روز ترین شورتهای مردانه که بسیار زیبا و جذاب می ‌باشد شورت جی استرینگ است که این شورتها با یک کش یا بند باریک به کمر بسته می‌ شوند و تقریبا شبیه لباس شنا می ‌باشند که افراد خاصی از این شورتها استفاده می‌ کنند و دارای جنس خوب و با کیفیتی می باشند.

شورت پسرانه شیک

ویژگیهای یک شورت مناسب این است که شورت پسرانه شیک نباید بیش از اندازه تنگ یا بیش از حد گرم باشد و جنس آن طوری باشد که برای پوست شما حساسیت ایجاد نکند و باعث سوزش یا خارش پوستتان نشود و به راحتی با مواد شوینده ی معمولی شسته بشود و جنس پارچه ی آن از الیاف طبیعی باشد و همچنین مناسب با سایز و اندازه اندام شما باشد و جنس آن محکم باشد تا از قسمت پایین تنه ی شما در برابر ضربه محافظت کند.

شرتهای خود را باید هر روز عوض کنید و بیش از یکسال نباید از شورت استفاده کنید و بعد از یکسال آن را دور بیندازید و لباس زیرهای جدیدی تهیه کنید.