قیمت خرید شیکر برداشت میوه مشهد
قیمت خرید شیکر برداشت میوه مشهد
شیکر برداشت به صورت ماشینی پشیرفته عمل خواهد کرد و با لرزشی که به تنه درسخت خواهد داد همه محصولات ریزش پیدا کرده و در سبد ریخته خواهد شد.

رنگ و مدل بندی شیکر به طوری می باشد تا اینکه مشتری بتواند نسبت به کاربردی که خودش دارا می باشد که تولیدکنندگان به فکر صادرات این محصول خواهند بود.

در ضمن لازم است که ذکر شود بسته بندی این محصول به طوری می باشد تا اینکه بتوان در زمان حمل و نقل بهترین  شیکر برداشت را داشته باشید.

شیکر برداشت به دو صورت دستی و ماشینی خواهد بود که شما می توانید نسبت به کاربرد خود این محصول را تهیه کنید باید ذکر کرد که اندازه سایز این محصول نسبت به کاربرد مشخص خواهد شد بتوان مشتری در زمان استفاده به راحتی به کار خود ادامه دهد مدلهای مختلف در این محصول موجب شده است توجه مردم را به خود جذب کند تا بتواند بهترین فروش را داشته باشد.

قیمت خرید شیکر برداشت میوه مشهد

همچنین به دلیل اینکه شیکر برداشت مشهد جنس فوق العاده ای دارد که از مقاومت بالایی برخوردار است کشورهای خارجی متقاضی این محصول می باشند در ضمن شما می توانید نسبت به کاربردی که خواهید داشت این محصول را در سایزهای مختلف تهیه کنید.

سایز بندی در این محصول باعث می شود تا مشتری بتواند این محصول را به خاطر کاربردی که دارد مورد استفاده قرار بدهد شیکر برداشت به صورت دستی طوری خواهد بود که در بالای شیکر یک قلاب دارد و در قسمت پایین یک دستگیره وجود خواهد داشت تا بتوانید به راحتی محصولات را برداشت کنید.

شیکر برداشت به صورت ماشینی پشیرفته عمل خواهد کرد و با لرزشی که به تنه درسخت خواهد داد همه محصولات ریزش پیدا کرده و در سبد ریخته خواهد شد.

خرید شیکر برداشت

اگر شما نیز به این وسیله برای برداشت محصولات باغتان نیاز دارید بدانید که خرید شیکر برداشت قطعا برای شما مفید و پرسود است زیرا استفاده از این دستگاه دارای مزایای زیادی است مثل بالا رفتن راندمان در برداشت محصولات و همچنین کاهش هزینه کارگرها کاهش آسیب دیدگی در محصولات باغی درخت و شاخه های آن جلوگیری از آسیب و خطرات احتمالی برای اپراتور و داشتن یک ایمنی بالا هزینه بسیار کم در مقابل کارایی بسیار زیاد برداشت کامل میوه های درخت نگهداری و سرویس آسان آن و همچنین هرس کردن شاخه هایی که خشک شده است.

خرید شیکر برداشت

اما نکته‌ ای که در هنگام خرید شیکر برداشت باید به آن توجه داشته باشید این است که برای برداشت محصولات و میوه درختانی مثل درختان گردو قدیمی که سن آنها بالا است و دارای ارتفاع زیاد و قطری وسیع هستند بهتر است که از شیکرهای پشت تراکتوری استفاده کنید که این شرکت گردو با نام شیکر تنه و یا شرکت پشت تراکتوری نیز معروف است که پشت تراکتور نصب می شود و توان خود را از این تراکتور دریافت می کند.

همچنین بخوانید:  قیمت مایع ظرفشویی راپیدو

این دستگاه دارای دو فک بزرگ است که با لرزش خود باعث ریختن میوه های درخت می شود این فکها از جنس لاستیک ساخته شدند تا کمترین آسیب را به درخت بزنند البته شیکر تراکتوری مدل دیگری نیز دارد که مانند یک چادر مخروطی است که به صورت برعکس آن را دور تا دور درخت باز می کنند و با لرزش درخت میوه هایی که از آن جدا می شود روی چادر می ریزد و جمع آوری آن آسان تر می شود نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که مدت زمان ارتعاش چه در شیکر دستی و چه در شیکرهای تراکتوری باید چیزی حدود ۳ الی ۵ دقیقه باشد و بیشتر از این زمان نباشد.

شیکر برداشت میوه

یکی از دستگاه هایی که می توان با آن میوه را برداشت کرد شیکر پشت تراکتوری می باشد که با استفاده از تراکتور صورت می گیرد.

برای این که درختانی که سن آنها زیاد می باشد و ارتفاع بلندی دارند از شیکر پشت تراکتوری استفاده می کنند که دستگاه شیکر را به پشت تراکتور وصل می کنند به همین دلیل به آن شیکر پشت تراکتوری می گویند.

اگر دقت کرده باشید برای برداشت میوه با استفاده از دستگاه هایی می توان انجام داد که به دو دستگاه نیاز است دستگاه های شیکر و دستگاه جمع کننده محصول می باشد.

شیکر برداشت میوه

در کنار مناسب بودن قیمت شیکر برداشت میوه شیکر پشت تراکتور مانند شیکرهای دیگر از ویژگیهایی برخوردار است مانند: برای این که امنیت کار و دستگاه افزایش یابد، علاوه بر آن مجهز بودن به کنترل دستی که می توان آن را از طریق کنترل با ریموت هم امنیت را انجام داد، توانایی اتصال مخزن و جمع آوری محصول را دارد، از دو موتور تشکیل شده است و همچنین این دستگاه می تواند تعداد زیادی محصول را برداشت کند.

شکل ظاهری شیکر برداشت به این صورت می باشد که از یک دستگاه مربعی شکل کوچک تشکیل شده که قطعات مربوط به شیکر برداشت در آن به کار رفته است و از یک میله ی بلند به یک طرف آن وصل شده است.