عکس های صدف بهشتی و همسرش و خانواده‌اش + بیوگرافی کامل
عکس های صدف بهشتی و همسرش و خانواده‌اش + بیوگرافی کامل
صدف بهشتی بازیگر جوان و مستعد ایرانی متولد ۲۰ تیرماه ۱۳۷۳ در تهران می باشد. این بازیگر از نظر تحصیلات آکادمیک رشته معماری را تا مقطع فوق لیسانس ادامه داده و فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد است.

نمکستان: صدف بهشتی بازیگر جوان و مستعد ایرانی متولد ۲۰ تیرماه ۱۳۷۳ در تهران می باشد. این بازیگر از نظر تحصیلات آکادمیک رشته معماری را تا مقطع فوق لیسانس ادامه داده و فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد است. به دلیل علاقه اش به هنر و بازیگری دوره های مختص به این حرفه را گذراند و اکنون در تلویزیون و سینما مشغول به کار است.

صدف بهشتی عکس صدف بهشتی و همسرش بیوگرافی صدف بهشتی

خانواده صدف بهشتی :

صدف در یک خانواده ی فرهنگی متولد شد و فرزند اول خانواده است. وی تنها یک خواهر کوچکتر از خود داشته و همراه با پدر و مادر خود زندگی می کند. پدرش علاوه بر استاد دانشگاه بودن در ساخت  ساختمان ها نیز مشارکت دارد. مادرش در شرکت ساختمانی پدرش سمت مدیر بازرگانی و حسابداری را برعهده دارد.

سابقه فعالیت صدف بهشتی :

صدف بهشتی بازیگری است که تحصیلات آکادمیک این حرفه را نداشته و با علاقه دوره های آموزش بازیگری را نزد داریوش ارجمند گذراند و بدین ترتیب از سن ۱۸ سالگی خود را وارد عرصه بازیگری نمود. پس از گذراندن دوره ابتدایی برای پیشرفته تر شدن تکنیک های یاد گرفته نزد امین تارخ رفت .

صدف پس از گذراندن دوره های آموزشی و تمرینات مکرر برای اولین بار در تئاتر مسعود طیبی بر روی صحنه رفت. فیلم سینمایی گزارش یک جشن ساخته ابراهیم حاتمی کیا اولین تجربه تصویر و سینمایی صدف بهشتی است که این فیلم متاسفانه پس از اکران توقیف شد.

زندگینامه صدف بهشتی

اما در سال ۹۱ فیلم سینمایی دیگری به نام آفتاب، مهتاب، زمین را نقش آفرینی نمود پس از آن هم در سال ۹۲ فیلم دیگری به نام روایت ناپدید شدن مریم را بازی کرد.

فیلم های سینمایی سکوت سال در سال ۹۵ و کژال در سال ۹۷ از دیگر تجربیات سینمایی صدف بهشتی است .

نحوه ورود به قاب تلویزیون :

در محرم سال ۹۸ سریالی به نام وقت صبح با مضمون مذهبی توسط جواد میرزا آقازاده ساخته شد که در این سریال بازیگرانی همچون کاظم هژیرآزاد و نسرین نصرتی نقش آفرینی کرده اند. صدف بهشتی نیز در کنار این بازیگران حضور داشت و این اولین باری بود که صدف مقابل دوربین تلویزیون قرار می گرفت.

همچنین بخوانید:  عکس جدید و زیبا سام درخشانی و همسرش

زندگینامه صدف بهشتی

ازدواج صدف بهشتی :

صدف در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است. البته در سایت های گوناگون اخباری نادرست مبنی بر ازدواج ایشان منتشر شده که هیچ کدام صحت نداشته و کذبی بیش نبوده است.

فعالیت های دیگر :

صدف علاوه بر حرفه بازیگری به سلامت جسمانی خود نیز اهمیت می دهد در این راستا از ۳ سالگی به ورزش شنا پرداخته و ورزش های دیگری همچون ژیمناسیتک و دوومیدانی را رها نمی کند. صدف آنچنان حرفه ای و جدی ورزش شنا را دنبال می کند که توانسته در این ورزش مدال ها و تقدیرنامه هایی را در مسابقات ازآن خود سازد.

صفحه اینستاگرام صدف بهشتی :

صدف با آیدی _sadafbeheshti در اینستاگرام عکس های شخصی و کاری خود را با دوستان و دنبال کنندگان صفحه اش به اشتراک می گذارد.

صفحه اینستاگرام صدف بهشتی

در ادامه با عکس های جدید و دیده نشده صدف بهشتی همراه ما باشید

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده صدف بهشتی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده صدف بهشتی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده صدف بهشتی

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده صدف بهشتی

صدف بهشتی و هنگامه حمیدزاده

تصویری از صدف بهشتی و هنگامه حمیدزاده

بیوگرافی و عکس صدف بهشتی

بیوگرافی و عکس صدف بهشتی

بیوگرافی و عکس صدف بهشتی

عکس و بیوگرافی صدف بهشتی