طعم خوش ثروت را با خرما به دست آوردم
طعم خوش ثروت را با خرما به دست آوردم
طبق تجربه شخصی که داشتم می ‌توانم بگویم یکی از بهترین محصولات جذاب و پر تقاضا که قابلیت فروش بالایی را دارد خرما می ‌باشد

طبق تجربه شخصی که داشتم می ‌توانم بگویم یکی از بهترین محصولات جذاب و پر تقاضا که قابلیت فروش بالایی را دارد خرما می ‌باشد چرا که من با تجربه موفقیت آمیز فعالیت در زمینه خرما در عرض چند ماه روش ‌های پول ‌سازی را یاد گرفتم و در نهایت به سود کلانی دست یافتم اگر شما نیز علاقه دارید به دنیای ثروتمندان قدم بگذارید در این مقاله با من همراه باشید.

خرما برحی آبادان

خرما برحی آبادان

در صورتی که می خواهید تشخیص دهید که خرما برحی آبادان خریداری شده در کدام مرحله بوده باید به رنگ آن توجه ویژه ای کنید چون این خرما در هر کدام از این مرحله ها رنگ خاص خود را دارد. در هنگامی که در دوره خارک بوده آن را به رنگ زرد مشاهده می کنید محصولاتی که به رطب تبدیل شده اند رنگی متمایل به کهربایی دارد. از طرفی یک خرمای رسیده برحی هم به رنگ قهوه ای روشن می باشد به صورت رایج این نوع خرما را در هنگامی که رطب بوده مصرف می نمایند.

خرما برحی عسلی

خرما برحی عسلی

با توجه با اینکه  خرما برحی به صورت خارک نیز برداشت می شود، نوع خرما برحی عسلی آن طرفداران بیشتری دارد و زمان مناسب برای جمع آوری این خرما اواخر مرداد و اوایل شهریور می باشد. با نظر به گوناگونی خرماهایی که در کشور تولید می شوند، هر کدام با توجه به مرغوبیت و ویژگی های منحصر به فرد خود از بهای متفاوتی برخوردار می باشد که قیمت خرما برحی هم از این قاعده مستثنی نبوده و نسبت به درجه ی کیفی که دارد، قیمت گذاری می شود. تنوع خرماهایی که در ایران تولید می شوند بسیار بالا بوده است.

خرما برحی

خرما برحی

خرما برحی یکی از محصولات کشاورزی اقتصادی در ایران به شمار می رود که  خوشبختانه این محصول به صورت ارگانیک کشت می گردد و سرشار از مواد مغذی برای بدن است. قند طبیعی و مناسب آن برای افرادی که دچار قند خون یا همان دیابت هستند توصیه می گردد. خرما دارای خواص بسیاری است که عبارت است از: آنتی اکسیدان که از سرطان پیشگیری می کند، آهن که  مناسب برای مشکلات قلبی عروقی، کلسیم که مناسب برای ساختار استخوان ها و استخوان بندی، رفع مشکلات گوارشی، ضد آلرژیک، مقوی برای زنان بار دار و شیرده، مناسب برا سردرد های میگرنی است.