ماجرای ازدواج و عاشق شدن کامبیز دیرباز در یک تئاتر از زبان خودش
ماجرای ازدواج و عاشق شدن کامبیز دیرباز در یک تئاتر از زبان خودش

ماجرای عاشق شدن کامبیز دیرباز خبرآنلاین: کامبیز دیرباز که به برنامه اختیاریه رفته بود در این برنامه خطاب به مرتضی فاطمی مجری برنامه گفت: «من برنامه های قبلی شما را دیدم.بخصوص برنامه اول‌تان با پرواز همای عزیز. آنجایی که داشتی به او درباره روزهای گچ‌کاری اش می‌گفتی، نمی خواست خیلی ادامه بدهد و تو اصرار می […]

ماجرای عاشق شدن کامبیز دیرباز

ماجرای عاشق شدن کامبیز دیرباز

خبرآنلاین: کامبیز دیرباز که به برنامه اختیاریه رفته بود در این برنامه خطاب به مرتضی فاطمی مجری برنامه گفت: «من برنامه های قبلی شما را دیدم.بخصوص برنامه اول‌تان با پرواز همای عزیز. آنجایی که داشتی به او درباره روزهای گچ‌کاری اش می‌گفتی، نمی خواست خیلی ادامه بدهد و تو اصرار می کردی. مخاطب این برنامه همه مردم هستند.

خیلی از بچه‌هایی ممکن است این برنامه را ببینند که پدران شان گچ کار است و اسطوره زندگی شان. من پدرم گچ کار است و اسطوره زندگی ام. من راستش از این کارت دلخور شدم.» بلافاصله مجری به خاطر این رفتارش از همه عذر خواست.

در بخش دیگری از این برنامه البته تصاویری از سیاوش‌ خوانی کامبیز دیرباز در اولین تئاترش پخش شد و دیرباز فاش کرد در همان تئاتر عاشق شده است و ازدواج کرده است.

او گفت: در این تئاتر با بزرگانی چون فخری خوروش، مرحوم جمشید اسماعیل خانی و آقای سیاوش طهمورث همبازی شدم و همان جا سی شب جلوی دختری بازی کردم که نقش فرنگیس را بازی می‌کرد و عاشقش شدم و حالا حاصل آن عشق ، نیاز دیرباز است؛ دختر ۵ ساله ام.»