عکس های جدید عاطفه میرسیدی و همسرش + بیوگرافی کامل
عکس های جدید عاطفه میرسیدی و همسرش + بیوگرافی کامل
بینندگان پروپا قرص و گاها قدیمی تلویزیون و برنامه های سیما باید عاطفه میرسیدی را خوب بشناسند. یک خبرنگار زن خوش خنده و مهربان که با صدای هیجان زده و تند خود که آهنگی دلنشین دارد گزارشهایی جالب و عمدتا پزشکی را تهیه میکند

نمکستان : بینندگان پروپا قرص و گاها قدیمی تلویزیون و برنامه های سیما باید عاطفه میرسیدی را خوب بشناسند. یک خبرنگار زن خوش خنده و مهربان که با صدای هیجان زده و تند خود که آهنگی دلنشین دارد گزارشهایی جالب و عمدتا پزشکی را تهیه میکند و گاهی اوقات در برنامه گفتگوی ویژه خبری با مسئولین دولتی به گفتگو مینشیند و با طرح پرسشهای جنجالی آنها را به چالش میکشاند. او یک پزشک عمومی است که بارها و بارها بیماران خود را به رایگان معاینه نموده است و روزانه ده ها بار به افراد مختلف مشاوره پزشکی میدهد و در سخت ترین شرایط نیز همواره لبخند به لب دارد و در حال کمک و همیاری به دیگران است. نگاهی میکنیم به زندگی شخصی و حرفه ای عاطفه میر سیدی

عاطفه میرسیدی

تولد :

متولد بهمن ماه سال ۱۳۴۶ در تهران است و از کودکی دوست داشت یا معلم شود و یک شغل دولتی داشته باشد و یا پزشک شود که در بزرگسالی توانست به یک رویای خود جامه عمل بپوشاند و پزشک شود و هیچگاه نتوانست به شغل دوم مورد علاقه اش یعنی معلمی دست یابد. او معلمی را عشق زندگیش میداند و به گفته خودش اگر پزشک نمیشد حتما معلم میشد. در دوران مدرسه در گروه های تئاتر فعالیت میکرد و کودکی پرشور و برون گرا بود که سریع با همه ارتباط برقرار میکرد و همین موضوع سبب شد به یک خبرنگار پرشور که مدام در تب و تاب گزارشهای جالب برای مردم است بدل شود. دوست داشت در کنار رشته پزشکی، شغلی که با تصویر و کارهای نمایشی نیز همراه باشد را نیز داشته باشد بنابراین خبرنگاری را برگزید.

تحصیلات :

در دبیرستان رشته اش تجربی بود چون دوست داشت در دانشگاه پزشکی بخواند. به گفته خودش در دوران مدرسه همواره جزو شاگردهای درس خوان و پرتلاش بوده و همین باعث شد که در یکی از سخت ترین و پرطرفدارترین رشته های دانشگاهی در بین دانش آموزان تجربی یعنی پزشکی آنهم در دانشگاه شهید بهشتی رتبه بیاورد. او هشت سال پزشکی عمومی خود را در این دانشگاه گذراند و سرانجام به عنوان پزشک عمومی از آنجا فارغ التحصیل شد و دیگر برای گرفتن تخصص ادامه نداد چون دوست داشت خبرنگار شود.

عاطفه میرسیدی

زندگی خانوادگی :

او در سن بیست و هفت سالگی تصمیم گرفت که زندگی مشترک تشکیل دهد، بنابراین قبل از اینکه وارد صدا و سیما شود ازدواج نمود و از این ازدواج دارای یک فرزند پسر شد. او در یکی از برنامه های مناسبتی ویژه ماه مبارک رمضان با فرزند پسرش به عنوان میهمان در برنامه حاضر شد. پدر خانم میر سیدی یک معلم مهربان و خوش اخلاق بود که متاسفانه چند سالی میشود به رحمت الهی پیوسته است. در مورد شغل و تحصیلات همسر عاطفه میرسیدی هیچ اطلاعی وجود ندارد و او تمایل دارد حریم زندگی شخصی خود را حفظ نماید و کمتر اسیر حاشیه های زرد و رنگارنگ کند.

همچنین بخوانید:  عکس های عجیب دختر خری ، دختری که میان الاغ ها زندگی می کند

ورود به حوزه خبرنگاری :

او از سال ۱۳۷۷ وارد صدا و سیما شد و از آن موقع تا الان خبرهای حوزه های پزشکی را گزارش میکند. وی در مصاحبه ای اعلام کرده بسیار از سوژه های خبریش را در میان بیمارانی که به وی مراجعه میکنند میابد و در نهایت با کمک همکارانش گزارش و برنامه ای را در مورد آن تهیه میکنند. اغلب سوژه های جالب خبرهای پزشکیش از طریق زیست با مردم کوچه و بازار است که به دست آمده. در نهایت خود او همواره اعلام کرده بعد از دو دهه خبرنگاری بیشتر خود را یک پزشک میداند تا یک خبرنگار.

عاطفه میرسیدی

درآمد پزشکان :

او میگوید مطب ندارد اما بیمارانی که به وی مراجعه میکند را رد نمیکند و در اکثر مواقع به صورت رایگان ویزیت شان میکند و مشاوره های لازم را به آنها میدهد. همچنین وی معتقد است درآمد افسانه ای که مردم به پزشکان نسبت میدهند در مورد او مصداق ندارد و او درآمدی بسیار متوسط و همگام با سایر مردم دارد.

ابتلا به کرونا :

در زمان اوج گیری بیماری کرونا در ایران وی در یکی از برنامه های خبری شبکه دوم سیما میزبان دکتر ایرج حریرچی، معاون وزارت بهداشت بود. در آن زمان خود حریرچی نیز به ویروس کرونا مبتلا شده بود و با این جال بدون اینکه بداند در برنامه حاضر شده بود. عدم فاصله مناسب بین مجری و مهمان برنامه سبب شد بعدها که خود عاطفه میرسیدی نیز به کرونا مبتلا شود انتقادهای گسترده ای از وی و حریرچی که هر دو پزشک بودند بشود. محمد حسین رنجبران، مدیرکل روابط عمومی صدا و سیما در توئیتی ابتلای خانم میرسیدی به کرونا را تائید کردند و اعلام نمودند که وی خودش را در خانه قرنطینه نموده و مراقبت های پزشکی را نیز در همانجا به عمل میاورد و جای نگرانی هیچگونه نگرانی ای نیست.