علی سخنگو و همسرش سارا نجفی + بیوگرافی و عکس های دیده نشده
علی سخنگو و همسرش سارا نجفی + بیوگرافی و عکس های دیده نشده

بیوگرافی و عکس های دیده نشده علی سخنگو و همسرش سارا نجفی نمکستان : علی سخنگو در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۶۲ در شهر تهران متولد شد. سن علی  سخنگو ۳۵ سال است و تک فرزند خانواده می باشد. علی سخنگو متاهل بوده و با سارا نجفی ازدواج کرده است. وی در رشته کارگردانی تا مقطع […]

بیوگرافی و عکس های دیده نشده علی سخنگو و همسرش سارا نجفی

عکس علی سخنگو

نمکستان : علی سخنگو در تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۶۲ در شهر تهران متولد شد. سن علی  سخنگو ۳۵ سال است و تک فرزند خانواده می باشد. علی سخنگو متاهل بوده و با سارا نجفی ازدواج کرده است. وی در رشته کارگردانی تا مقطع کارشناسی تحصیل نمود و پس از آن با شرکت در کلاسهای بازیگری توانست در این عرصه پاگذارد . این بازیگر به تازگی با ایفای نقش پارسا در سریال دلدادگان در میان مردم شناخته شد. علی سخنگو بازیگر نقش پارسا علاوه بر بازیگری به تئاتر و کارگردانی علاقه دارد و در این عرصه نیز فعالیت میکند. او از بازیگران جوان و تازه کار دنیای بازیگری محسوب می شود.

عکس علی سخنگو

همسر علی سخنگو بازیگر نقش پارسا در سریال دلدادگان :

علی سخنگو بازیگر جوان و با استعداد کشورمان در حال حاضر متاهل است و زندگی مشترک خود را با خانمی به نام سارا نجفی آغاز نمود. سارا نجفی متولد ۲۲ آذر ۱۳۶۳ و بازیگر می باشد. علی سخنگو و سارا نجفی زوج هنرمند و موفق هستند و هر دو در سریال دلدادگان نقش داشته اند. سارا نجفی در این سریال نقش دختری به نام میترا را بازی کرد. این زوج هنرمند با کارگردان سریال دلداگان آقای منوچهر هادی و همسرشان خانم یکتا ناصر ارتباط گرم و صمیمی دارند.

عکس علی سخنگو به همراه یکتا ناصر و منوچهر هادی

سابقه فعالیت علی سخنگو :

علی سخنگو بازیگر و کارگردان جوان و هنرمند کشورمان با شرکت در کلاسهای بازیگری استاد سمندریان فعالیت خود را در عرضه بازیگری آغاز کرد. وی به اصرار آقای منوچهر هادی در سال ۱۳۸۸ در کلاس بازیگری شرکت کرد و اصول بازیگری را آموخت. علی سخنگو ابتدا فعالیت خود را از تئاتر شروع کرد سپس به عنوان دستیار کارگردان و یا بازیگر در کنار منوچهر هادی کارگردان سرشناس سینما و تلویزیون فعالیت کرد. از معروفترین اجراهای نمایشی این بازیگر می توان نمایش بیگانه به کارگردانی مسعود دلخواه و نمایش مردگان بی کفن و دفن به کارگردانی منوچهر هادی را نام برد. وی برای اولین بار در سال ۱۳۹۵ به طور حرفه ای در سریال عاشقانه دستیار کارگردان بوده و به گفته خودش تجربیات زیادی را کسب نموده است. علی سخنگو بازیگر تازه کار کشورمان در فیلم سینمایی “آینه بغل” و “به یک کارگر ساده نیازمندیم “نیز به عنوان  دستیار کارگردان با آقای منوجهر هادی همکاری داشت. علی سخنگو با ایفای نقش  پارسا در سریال دلدادگان توانست در عرصه بازیگری حضور پررنگ پیدا کند و در میان مردم شناخته شود. وی در این سریال نقش نامزد حدیث را بازی میکند. این سریال از شبکه سه سیما پخش شد.

علی سخنگو در یکی از مصاحبات خود درباره فعالیت‌های جدید خود این طور اظهار کرد: فیلم سینمایی “رحمان ۱۴۰۰ ” تازه‌ترین اثر منوچهر هادی است که این روزها مشغول تدوین آن هستیم و علاوه بر دستیاری دو سکانس خیلی کوتاه در این فیلم نیز بازی کردم. چون نقش بسیار متفاوتی بود و به صرف اینکه از من خواستند انجام وظیفه کردم. دو سکانس برای منوچهر هادی در سینما کار کردن بسیار برایم ارزشمند بوده است. ضمن این که به زودی وارد مرحله پیش تولید سریال “دل ” خواهیم شد که برای شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.

عکس علی سخنگو

علی سخنگو نامزد حدیث در سریال دلدادگان  :

علی سخنگو درباره نقش خود در سریال دلدادگان این طور گفته است :  در این سریال از آنجایی که بازیگران جوان بسیاری حضور دارند هادی به من پیشنهاد بازی در نقش پارسا را داد، اما چون دو بازیگر جوان دیگر در این سریال داشتیم بنابراین باید یک بازیگر چهره نیز در این بین حضور می‌داشت تا هرچهار نفر تازه کار نباشیم. به دنبال گزینه‌های مختلف بودیم تا این که ملیکا شریفی نیا به جمع بازیگران پیوست و در نتیجه بازی من نیز در نقش پارسا قطعی شد. ابتدا فصل دو سریال و بعد فصل یک فیلمبرداری شد و زمانی که بازی من به شکل جدی شروع شد از هادی خواستم تا یک نفر در فضای دستیاری به کمک من بیاید تا بتوانم با تمرکز بیشتری روی نقش کار کنم. چرا که احساس کردم این توانایی را ندارم که هر دو کار را با هم انجام دهم و اگر در یک عرصه بهتر کار کنم بهتر از این است که در هر دو عرصه حضور داشته باشم اما کیفیت کار پایین بیاید. این بازیگر در ادامه درباره ویژگی‌های نقش پارس او آنچه که ارائه شده است در مقام یک مرد ناتوان و بی ثبات و ترسو توضیح داد: پارسا اگر تا به  توانسته باشد لج مخاطب را درآورد، به این معناست که من در مقام بازیگر موفق بوده‌ام و توانسته‌ام آنچه را که در ذهن نویسندگان و کارگردان کار بوده است به درستی اجرا کنم. پارسا تلفیقی است از علی سخنگو و آنچه که در متن نوشته شده بود. او فرزند طلاق است، تنها بزرگ شده و در کنار خانواده نبوده است و این جدای از علی است.

همچنین بخوانید:  بهنوش بختیاری و آرزوهایش + عكس

علی سخنگو در نقش پارسا

صفحه اینستاگرام علی سخنگو :

علی سخنگو با نام  alisokhangoo@ در دنیای مجازی و اینستاگرام فعالیت دارد . وی در اینستاگرام خود را بازیگر، دستیار کارگردان و برنامه ریز در تئاتر و سینما معرفی کرده است.

نظر علی سخنگو درباره تئاتر :

علی سخنگو در یکی از مصاحبات خود این طور اظهار نظر کرد : حضور در صحنه تئاتر یکی از آرزوهایم است، اما متاسفانه تئاتر یکسری تبعات خاص دارد و باید شرایط فراهم باشد تا بتوانی در این فضا کار کنی. من همینطور که کار می‌کنم امرار معاش هم می‌کنم و کندن از این موقعیت آدم را کمی عقب می‌‌اندازد؛ اما قول می‌دهم در آینده‌ای نه چندان دور یک کاری در تئاتر انجام دهم که بدرخشد، چرا که دلم بسیار برایش تنگ شده است و امیدوارم شرایطی فراهم شود تا بتوانم دراین فضا کار کنم به این دلیل که کار در تئاتر برایم بسیار لذت بخش است.

علی سخنگو به همراه حامد بهداد

علی سخنگو به همراه حامد بهداد

عکس جشن ازدواج علی سخنگو و سارا نجفی

عکس جشن ازدواج علی سخنگو و سارا نجفی

سالگرد ازدواج منوچهر هادی و یکتا ناصر

سالگرد ازدواج منوچهر هادی و یکتا ناصر

عکس علی سخنو به همراه منوچهر هادی و همسرش یکتا ناصر

عکس علی سخنو به همراه منوچهر هادی و همسرش یکتا ناصر

عکس قدیمی علی سخنگو نامزد حدیث

عکس قدیمی علی سخنگو نامزد حدیث

علی سخنگو دستیار کارگردان سریال دلدادگان

علی سخنگو دستیار کارگردان سریال دلداگان

عکس علی سخنگو به همراه ساره بیات

عکس علی سخنگو به همراه ساره بیات

عکس

عکس علی سخنگو همراه با عوامل سریال عاشقانه

عکس علی سخنگو و همسرش در تولد سی و سه سالگیش

عکس علی سخنگو و همسرش در تولد سی و سه سالگیش

عکس جدید علی سخنگو و همسرش سارا نجفی

عکس علی سخنگو و محمدرضا گلزار

عکس علی سخنگو و محمدرضا گلزار

عکس علی سخنگو همراه با منوچهر هادی

عکس علی سخنگو همراه با منوچهر هادی

عکس علی سخنگو به همراه عوامل سریال دلدادگان

عکس علی سخنگو به همراه عوامل سریال دلدادگان

عکس علی سخنگو در سال 1386

عکس علی سخنگو در سال ۱۳۸۶

عکس پشت صحنه سریال عاشقانه

عکس پشت صحنه سریال عاشقانه

علی سخنگو دستیارکارگردان سریال دلدادگان

بیوگرافی و عکس های خانوادگی علی سخنگو بازیگر نقش پارسا 

منبع : نمکستان