عکس های جدید سحر دولتشاهی + مصاحبه بسیار جالب و خواندنی با مجله فیلم
عکس های جدید سحر دولتشاهی + مصاحبه بسیار جالب و خواندنی با مجله فیلم

عکس های جدید سحر دولتشاهی و مصاحبه اش با مجله فیلم نمکستان : سحر دولتشاهی متولد ۱۶ مهر ۱۳۵۸ شهر تهران از بازیگران محبوب و مشهور سینما می باشد. وی در مصاحبه با مجله فیلم گفت : « من از خواننده های پر و پا قرص مجله فیلم بودم و انتظار داشتم زودتر به سراغ […]

عکس های جدید سحر دولتشاهی و مصاحبه اش با مجله فیلم

عکس سحر دولتشاهی

نمکستان : سحر دولتشاهی متولد ۱۶ مهر ۱۳۵۸ شهر تهران از بازیگران محبوب و مشهور سینما می باشد. وی در مصاحبه با مجله فیلم گفت : « من از خواننده های پر و پا قرص مجله فیلم بودم و انتظار داشتم زودتر به سراغ من بیاین» در ادامه با بخشی از مصاحبه همراه ما باشید :

سحر دولتشاهی

بخشی از نقش های خوب شما واقعا روی تئاتر بوده چطور این نقش های خوب رو اینقدر خوب حفظ کردین و اینقدر می تونه روی صحنه ظاهر شه ؟

من هنوز انرژی اصلیم رو برای ادامه راه بازیگری واقعا از تئاتر می گیرم خیلی احساس تنگدستی میکنم در سالهایی که اصلا تئاتر کار نکنم . من به مدیوم تئاتر خیلی مدیونم. آدم توی تئاتر خیلی تنهاس و در اون لحظه ای که داره ایفای نقش می کنه واقعا هیچ چیز و هیچ کسی نمی تونه به کمکش بیاد. و باید اون لحظه رو از پسش بر بیاد .

شما کاملا بدون هراس روی صحنه می ری یا جلوی دوربین ؟

هیچ وقت. تا به امروز که فکر می کنم ۱۹، ۱۸ ساله که دارم کار می کنم هیچ وقت تجربه بدون هراس نداشتم نه یک پلان نه یک شب اجرا . من اصلا به هیجانات قبل از پلان و اجرا معتادم.

عکس های سال ۹۸ سحر دولتشاهی

اساساً تئاتر، صحنه و دوربین و بازیگری از کجا تو زندگیه شما می آد ؟

اینو هیچ وقت دقیق نمی تونم بگم. این خیلی درونیه ماجرا برام یعنی چیزهایی از خودمو میشناسم هر بار که اون تجربه برا من خیلی منحصر به فرده یعنی نمیدونم اگه چه شغلی دیگه ای جای بازیگری می تونس راضیم کنه. اولش مهندسی شیمی خوندم و بعد از اون انصراف دادم همزمان ادبیات نمایشی  و مترجمی فرانسه خوندم و فقط خودم میدونسم بیشترین وسوسم بازیگریه. بحر حال توی کودکیه من نکته موثر و مهم من پدرم بود که خیلی براش جالب بود و بزرگترین تفریحی ما فیلم دیدن بود.

همچنین بخوانید:  عکس های پشت صحنه و جدید مهران مدیری سری 2

شما خیلی بابایی هستید ؟

بله. زیاد پیش میاد که فیلم هایی من ندیدم اما بابا دیده.

چه اتفاقی و چه چیزی نقطه عطف زندگیه شماست ؟

میدونین آدم تو زندگیش ی جایی فکر می کنه چیزی نداره از دست بده تا قبلش داره از ی چیزایی حفاظت می کنه داره سعی می کنه سر و شکل یک سری چیزایی رو درست نگه داره و بعدش فکر می کنه چیزی رو برای از دست دادن نداره و کمتر می ترسه که اشتباه کنه. من خیلی میترسیدم که اشتباه کنم . من می خوام اشتباه کنم می خوام انتخاب کنم می خوام نترسم.

عکس های جدید سحر دولتشاهی و مصاحبه جالب با مجله فیلم

منبع : نمکستان