عکس های جدید شبنم مقدمی و حضور وی در سریال هیولا
عکس های جدید شبنم مقدمی و حضور وی در سریال هیولا

عکس های جدید شبنم مقدمی + بازی در سریال هیولا نمکستان : شبنم مقدمی بازیگر محبوب و توانای ایرانی متولد ۳ فروردین ۱۳۵۱ می باشد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات فارسی بوده و دو ترم پرستاری خوانده است. خانم مقدمی فعالیتش را ابتدا با شعر خواندت در رادیو آغاز کرد و سپس به سراغ تئاتر […]

عکس های جدید شبنم مقدمی + بازی در سریال هیولا

جدیدترین عکس های شبنم مقدمی

نمکستان : شبنم مقدمی بازیگر محبوب و توانای ایرانی متولد ۳ فروردین ۱۳۵۱ می باشد. وی فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات فارسی بوده و دو ترم پرستاری خوانده است. خانم مقدمی فعالیتش را ابتدا با شعر خواندت در رادیو آغاز کرد و سپس به سراغ تئاتر رفت. با تمرین های متعدد توانست در تئاتر حرفه ای شود و برای پیشرفتش در کلاس های آموزش بازیگری امین تارخ شرکت کرد. با سریال زیر تیغ چهره اش دیده و شناخته شد و از آن حضورش در سینما و تلویزیون پررنگ تر شد.

سریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری و همکاری پیمان قاسم خانی یک سریال کمدی است که در آن بازیگرانی همچون فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی، گوهر خیراندیش، شیلا خداداد، سیما تیرانداز و … نقش آفرینی می کنند. مهران مدیری پیش از این سریال هایی از جمله قهوه تلخ، عطسه، شوخی کردم و ویلای من را از شبکه نمایش خانگی منتشر کرده است.

اولین قسمت سریال هیولا در اردیبهشت ۹۸ از شبکه نمایش خانگی منتشر شد و با گذشت ۲۴ ساعت از انتشار آن میزان تماشای این اپیزود از مرز چهار میلیون و سیصد هزار دقیقه عبور کرد.

عکس جدید شبنم مقدمی

عکس جدید شبنم مقدمی در جشنواره بین المللی فیلم فجر

عکس های جدید شبنم مقدمی در جشنواره جهانی فیلم فجر

عکس های جدید شبنم مقدمی در جشنواره جهانی فیلم فجر

عکس های دیده نشده و جدید شبنم مقدمی

عکس های دیده نشده و جدید شبنم مقدمی در جشنواره بین المللی فیلم فجر

عکس های شبنم مقدمی

عکس های جدید شبنم مقدمی + حضور در سریال هیولا

منبع : نمکستان