تبلیغات

خانه » مطالب و عکس های جالب » عکس های جدید و دیده نشده طناز طباطبائی + حاشیه جشنواره وارش

عکس های جدید و دیده نشده طناز طباطبائی + حاشیه جشنواره وارش

عکس های جدید طناز طباطبائی + حاشیه جشنواره وارش

زندگینامه طناز طباطبائی و عکس های جدید

نمکستان : طناز طباطبائی بازیگر جوان ایرانی متولد ۲۰ اردیبهشت ۱۳۶۲ بوده و فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرده است. وی در سال ۹۸ به عنوان یکی از داوران جشنواره بین المللی فیلم وارش انتخاب شد. بخشی از صحبتهای این بازیگر را در ادامه با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

طناز طباطبائی به عنوان یکی از داوران نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش گفت :  ترجیح مى دهم مشکلات فیلمسازان ایرانى را بازگو نکنم. وی در حاشیه‌ی جشنواره‌ی فیلم وارش در بابل، اظهار کرد: حضور فیلم‌سازهایی از کشورهای حوزه دریای کاسپین در جشنواره وارش، ارزشمند و قابل تقدیر است. این بازیگر سینمای ایران با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره بین‌المللی در خارج از پایتخت، می‌تواند تاثیرات فرهنگی خوبی برای آن منطقه به همراه داشته باشد، تصریح کرد: فعالیت سینمایی فیلم‌سازان ایرانی اغلب متمرکز موضوعاتی است که در تهران رخ می‌دهد و جشنواره وارش به من نشان داد چقدر می‌توانیم موضوعات بیشتر و جذاب‌تری نیز در فضای سینمایی خارج از پایتخت داشته باشیم

طناز طباطبائی بازیگر جوان ایرانی و داور جشنواره وارش در ادامه گفت: در این جشنواره فیلم‌سازان و کارگردانان بسیار با استعدادی را در بخش فیلم کوتاه و مستند مشاهد کردم که خروجی کار آنها در جشنواره، ارائه فیلم‌ها و مستندهای ارزشمندی بود. وی درباره مشکلات حوزه فیلم‌سازی کشور ایران گفت: ترجیح می‌دهم در حال حاضر مشکلات فیلم‌سازهای ایرانی را بازگو نکنم چون خیلی پیچیده و گسترده است.

بیوگرافی و عکس های طناز طباطبائی

بیوگرافی و عکس های طناز طباطبائی

جدیدترین عکس های طناز طباطبائی

جدیدترین عکس های طناز طباطبایی

عکس های جدید طناز طباطبائی

عکس های جدید طناز طباطبائی

عکس های طناز طباطبائی در جشنواره بین المللی وارش

عکس های طناز طباطبائی در جشنواره بین المللی وارش

طناز طباطبائی در اختتامیه جشنواره وارش

عکس های جدید طناز طباطبائی + حاشیه جشنواره وارش

منبع : نمکستان

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
2.67 (3 رای)


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*