عکس های مهناز افشار در خارج از کشور  + حکم جلب مهناز افشار
عکس های مهناز افشار در خارج از کشور  + حکم جلب مهناز افشار

عکس های مهناز افشار در خارج از کشور + حکم جلب مهناز افشار  نمکستان : مهناز افشار بازیگر محبوب و توانای ایرانی متولد ۲۱ خردادماه ۱۳۵۶ می باشد. این بازیگر فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۷۴ آغاز کرد و تا امروز با بسیاری از کارگردانان مطرح سینما کار کرده است. وی در جشنواره […]

عکس های مهناز افشار در خارج از کشور + حکم جلب مهناز افشار 

عکس های جدید مهناز افشار

نمکستان : مهناز افشار بازیگر محبوب و توانای ایرانی متولد ۲۱ خردادماه ۱۳۵۶ می باشد. این بازیگر فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۷۴ آغاز کرد و تا امروز با بسیاری از کارگردانان مطرح سینما کار کرده است. وی در جشنواره فیلم فجر ۹۷ با فیلم سینمایی قسم و آشفتگی حضور داشت.

در اردیبهشت ۹۸ خبر حکم جلب مهناز افشار در صفحات مجازی اینستاگرام منتشر شد. ماجرا از این قرار است که عناصر ضدانقلاب با ایجاد حسابی جعلی با نام “سید مصطفی حجازی” و قرار دادن تصویر یک روحانی، پیام‌های حساسیت برانگیزی را در راستای اختلاف افکنی میان گروههای مختلف داخلی و حتی میان دو ملت ایران و عراق منتشر کرد و پس از آن مهناز افشار در مقابل این پیام، پستی در توییتر خود منتشر نمود که برایش دردسرساز شد.

با شکایت سید غفار دریاباری ( روحانی مازندرانی) از مهناز افشار به دلیل انتساب اظهارات خلاف واقع حکم جلب این بازیگر صادر شدو خبرش در کل فضای مجازی پیچید، این درحالیست که افشار در کشور ایران حضور ندارد. وی پس از با خبر شدنش گفت : به محض بازگشت به ایران در دادگاه حاضر می شوم.

عبدالصمد خرمشاهی وکیل مهناز افشار درباره پرونده شکایت یک طلبه از این بازیگر گفت: « موکلم در خارج از کشور است و در صحبتی که با من داشت گفته که تابع قوانین و مقررات است و اصلا فکر نمی کرده که اتهامی متوجه او باشد و مشکلی ایجاد کند و به محض اینکه به ایران برگردد در اولین فرصت در مرجع قضایی مربوطه حاضر خواهد شد/ آنچه که در ظاهر شنیدیم این است که آقای دریاباری و وکیلش از موکلم شکایت کرده اند و اتهامش تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب ذکر شده که با نیابت قضایی، پرونده به دادسرای فرهنگ و رسانه ارسال شده است/ تشخیص اینکه نوشته و اظهارنظر خانم افشار وصف مجرمانه دارد یا خیر، با مرجع قضایی است؛ یعنی استقلال دستگاه قضا حکم می کند که دیگران در خصوص این پرونده نه مداخله و نه اظهار نظر کنند و طبیعتا قاضی مربوطه در این مورد رسیدگی خواهد کرد و موکلم دفاعیاتش را انجام خواهد داد/ امیدواریم در یک فضای آرام و به‌دور از حواشی به این پرونده رسیدگی شود و موکلم فکر نمی کرده مرتکب جرمی شده باشد و تابع قانون و مقررات است.»

همچنین بخوانید:  عکس جدید و دیدنی یکتا ناصر و ریوالدوی برزیلی

عکس های مهناز افشار در خارج از کشور

عکس های مهناز افشار در خارج از کشور

عکس مهناز افشار 

عکس های مهناز افشار در خارج از کشور + حکم جلب مهناز افشار 

منبع : نمکستان