جدیدترین عکس های پریناز ایزدیار در اکران فیلم سینمایی متری شیش و نیم
جدیدترین عکس های پریناز ایزدیار در اکران فیلم سینمایی متری شیش و نیم

عکس های پریناز ایزدیار در اکران فیلم سینمایی متری شیش و نیم نمکستان : پریناز ایزدیار بازیگر جوان و پرتلاش کشورمان متولد ۸ شهریور ۱۳۶۴ شهر بابل می باشد. وی در بابل به دنیا آمده و پدرش اهل ساری است. این بازیگر فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرد و با بازی […]

عکس های پریناز ایزدیار در اکران فیلم سینمایی متری شیش و نیم

جدیدترین عکس های پریناز ایزدیار و زندگینامه

نمکستان : پریناز ایزدیار بازیگر جوان و پرتلاش کشورمان متولد ۸ شهریور ۱۳۶۴ شهر بابل می باشد. وی در بابل به دنیا آمده و پدرش اهل ساری است. این بازیگر فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرد و با بازی در سریال تلویزیونی زمانه ساخته حسن فتحی برای اولین بار از قاب تلویزیون دیده و شناخته شد. وی با بازی درخشانش توانست توانایی خود را در بازیگری نشان دهد.

پریناز ایزدیار اولین تجربه سینمایی اش را در سال ۱۳۸۶ با نقش آفرینی در فیلم سینمایی یک مرد، یک شهر ساخته حسن هدایت به دست آورد. وی با نقش آفرینی در فیلم سینمایی ابد و یک روز توانست در سی  و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم فجر برنده بهترین بازیگر نقش اول زن شود. در این فیلم بازیگرانی همچون نوید محمدزاده، شبنم مقدمی، ریما رامین فر و پیمان معادی حضور داشتند.

پریناز ایزدیار علاوه بر فعالیت در تلویزیون و سینما با بازی در سریال نمایش خانگی شهرزاد به عنوان یکی از نقش های اصلی حضور داشت. وی در این سریال با بازیگران برجسته سینما همچون شهاب حسینی، ترانه علیدوستی و علی نصیریان هم بازی بود و یکی از کارهای مهم در کارنامه کاری اش محسوب می شود. وی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با دو فیلم سرخ پوست و متری شیش و نیم حضور یافت. پریناز ایزدیار در تئاتر بینوایان نیز بسیار درخشید. در ادامه با عکس های جدید پریناز ایزدیار در اکران عمومی فیلم سینمایی متری شیش و نیم همراه ما باشید.

زندگینامه پریناز ایزدیار

زندگینامه پریناز ایزدیار و عکس های جدید

زندگینامه پریناز ایزدیار و عکس های دیده نشده

زندگینامه پریناز ایزدیار و عکس های دیده نشده

عکس های جدید پریناز ایزدیار و بیوگرافی

عکس های پریناز ایزدیار در اکران فیلم سینمایی متری شیش و نیم

منبع : نمکستان