امسال تابستان چه مدل عینک های آفتابی زنانه مد است؟
امسال تابستان چه مدل عینک های آفتابی زنانه مد است؟

مدل عینک هایی مد زنانه برای تابستان امسال نمکستان : هر ساله و درست همراه با آمدن هر فصل مدل ها و رنگ های مختلف بنابر مد هر سال وارد عرصه ی فشن و مد میشود که همه ی این ها توسط طراحان مد حرفه ای و مجله های معروف طراحی شده و در بازار […]

مدل عینک هایی مد زنانه برای تابستان امسال

امسال تابستان چه مدل عینک هایی مد است!

نمکستان : هر ساله و درست همراه با آمدن هر فصل مدل ها و رنگ های مختلف بنابر مد هر سال وارد عرصه ی فشن و مد میشود که همه ی این ها توسط طراحان مد حرفه ای و مجله های معروف طراحی شده و در بازار جهانی عرضه میشود. یکی از اکسسوری هایی که شاید کمتر کسی به مد بودن آن توجه کند، عینک آفتابی است. بله! هر سال تعداد زیادی عینک آفتابی در مدل های مختلف وارد بازار جهانی میشود و هر کس با توجه به سلیقه ی خود یک مدل را انتخاب میکند.

ما میخواهیم در ادامه ی این مطلب به شما بگوییم که امسال تابستان چه مدل عینک هایی ترند است. با ما همراه باشید تا با هم نگاهی به مجله ی مد تابستان امسال و عینک های ترندی بیندازیم :

یکی از ترندهای امسال عینک های تمام رنگی هستند. عینک هایی که رنگ قابشان با رنگ شیشه عینک یکی بوده و معمولا رنگ های شاد و یغ دارند. آبی، صورتی، نارنجی و بنفش و … همگی جزو رنگ هایی هستند که شما میتوانید از آن ها برای تابستان امسال استفاده نمایید. قاب طرح دار و شیشه رنگی نیز میتواند جزو ترندهای عینک آفتابی امسال باشد.

یک نوع عینک که کمتر کسی تصور میکرد امسال تابستان ترند شود، عینک های دوچرخه سواری هستند. به این مدل عینک ها مدل های شیلد شید (Shield Shade)  نیز گفته میشود. امسال ما در مجله ها و مراسم ها مد معروف دنیا شاهد این مدل عینک ها بر روی صورت افراد مشهور هستیم. یکی دیگر از ترند های امسال در زمینه ی عینک، عینک های بیفاکال (Bifocal) میباشد. این عینک ها عینک های سایز زرگی هستند که به صورت چهارگوش میباشند.

عینک های مدل خلبانی رنگی، مدل دیگری از عینک های ترند امسال هستند که برای فصل تابستان ظرافت و رنگبندی جذابی خواهند داشت.

همچنین بخوانید:  گالری عکس های مدل عینک آفتابی زنانه و دخترانه از برندهای معتبر

امسال تابستان چه مدل عینک هایی مد است!

امسال تابستان چه مدل عینک هایی مد است!

منبع : نمکستان