با خوردن این غذاهای پرکالری لاغر شوید!
با خوردن این غذاهای پرکالری لاغر شوید!

غذاهای پرکالری که شما را لاغر میکند نمکستان : درست است پایه رژیم غذایی و کاهش وزن بر دریافت کالری کمتر از میزان کالری مورد است و بر اساس این روش شما باید چیزهای کم کالری مصرف کنید. اما جالب است بدانید که گاهی برخی مواد غذایی پر کالری هستند که که در عین اینکه […]

غذاهای پرکالری که شما را لاغر میکند

با خوردن این غذاهای پرکالری لاغر شوید!

نمکستان : درست است پایه رژیم غذایی و کاهش وزن بر دریافت کالری کمتر از میزان کالری مورد است و بر اساس این روش شما باید چیزهای کم کالری مصرف کنید. اما جالب است بدانید که گاهی برخی مواد غذایی پر کالری هستند که که در عین اینکه دارای کالری زیادی هستند، باعث لاغری و کاهش وزن شما خواهند شد. ما در ادامه ی این مطلب یک سری غذاهای پرکالری و سرشار از مواد مغذی مانند فیبر، چربی، و پروتئین را آماده کرده ایم. برای آشنایی با این مواد غذایی با ما همراه باشید :

زرده تخم مرغ ، با خوردن این غذاهای پرکالری لاغر شوید!

زرده تخم مرغ :

زرده تخم مرغ منبع غنی ویتامین A، ویتامین های B، K، و کولین بوده و این مواد غذایی به رژیم و کاهش وزن شما بسیار کمک کرده و همچنین عملکرد سوخت و ساز و سلامت تیروئید شما را ساماندهی خواهند کرد. چربی های زرده ی تخم مرغ زیاد بوده اما این چربی ها بسیار مفید میباشند. سعی کنید این مواد غذایی را رژیم غذاییتان حتما جا دهید.

آووکادو ، با خوردن این غذاهای پرکالری لاغر شوید!

آووکادو :

آووکادو یک میوه ی پر کالری است. یک میوه معمولی آووکادو تقریبا ۱۸۰ کالری دارد. این ماده سرشار از چربی های تک اشباح بوده و سرشارذ از پتاسیم است. همچنین آووکادو دارای بیست نوع ویتامین و سه گرم فیبر میباشد. این میوه ضد نفخ بوده و مصرف آن مخصوصا با تخم مرغ برای صبحانه احساس سیری طولانی مدت ایجاد میکند.

روغن زیتون ، با خوردن این غذاهای پرکالری لاغر شوید!

روغن زیتون :

هر یک قاشق روغن زیتون حدود ۱۲۰ کالری دارد. با اینکه این روغن دارای کالری زیادیست اما در اکثر رژیم های غذایی جا دارد. روغن زیتون دارای اسید چرب غیر اشباع بوده باعث کاهش یکی از علائم جدی چاقی یعنی التهاب خواهد شد. شما میتوانید روغن زیتون را سالاد، یا به همراه حمص به عنوان یک میان وعده ی جذاب و خوشمزه و مقوی نوش جان نمایید.

همچنین بخوانید:  نوشیدنی های خیلی خوب و تاثیرگذار برای پاکسازی کلیه ها

پر کالری هایی که شما را لاغر میکند!

پر کالری هایی که شما را لاغر میکند!

منبع : نمکستان