آموزش تهیه چند غذای ساده اما مقوی برای وعده ی سحری در ماه رمضان
آموزش تهیه چند غذای ساده اما مقوی برای وعده ی سحری در ماه رمضان

دستور تهیه چند غذای ساده اما مقوی برای وعده ی سحری نمکستان : وعده ی سحری یک وعده ی مهم در ماه رمضان محسوب میشود. این وعده باید یک وعده ساده و مقوی باشد. چرا که خوردن وعده ی سحری تاثیر زیادی در سیر ماندن شما در طول روز دارد. ما در ادامه ی این […]

دستور تهیه چند غذای ساده اما مقوی برای وعده ی سحری

آموزش تهیه چند غذای ساده اما مقوی برای وعده ی سحری در ماه رمضان

نمکستان : وعده ی سحری یک وعده ی مهم در ماه رمضان محسوب میشود. این وعده باید یک وعده ساده و مقوی باشد. چرا که خوردن وعده ی سحری تاثیر زیادی در سیر ماندن شما در طول روز دارد. ما در ادامه ی این مطلب چند نوع غذای ساده و مقوی برای شما آماده کرده ایم. برای آشنایی با دستور پخت آن ها با ما همراه باشید :

پیشنهاد اول : تخم مرغ آب پز و پوره ی سیب زمینی

همان طور که میدانید تخم مرغ سرشار از پروتئین میباشد. پروتئین موجود در تخم مرغ برای بدن شما بسیار مفید است و تخم مرغ آب پز از آن جایی که هیچ گونه چربی وروغن ناخالص در آن وحود ندارد میتواند گزینه ی بسیار سالمی برای شما باشد. پوره ی سیب زمینی نیز یک غذای سرشار از انرژی میباشد. سیب زمینی پخته را میکس و له کنید و مقداری شیر و کره به آن اضافه کنید خوب هم بزنید. اگر تمایل داشتید میتوانید با مقداری جعفری خرد شده آن را ترکیب کنید. این وعده یک وعده سالم مقوی برای سیر نگه داشتم شما در طول روز میباشد.

پیشنهاد دوم : شیر برنج، تخم مرغ آب پز و انواع مغز

با استفاده از کمی برنج نیمه دانه و شیر و کمی گلاب و شکر شیر برنج شما آماده است. یک تخم مرغ آب پز و انواع آجیل در کنار این غذا میتواند یک وعده ی مقوی برای شما فراهم کند.

پیشنهاد سوم : انواع اسموتی

اسموتی ها بمب انرژی برای شما هستند. کافیست یک سری از میوه ها و سبزیجات باب میلتان را با کمی شیر و عسل میکس کنید و یک ترکیب غلیظ به دست آورید. برای داخل اسموتی میتوانید از انواع مغزها مثل گردو، فندوق، پسته و پودر نارگیل و موز استفاده کنید. توصیف این نوع اسموتی ها باعث سیری میشود چه برسد به میل آن!

همچنین بخوانید:  دتاکس واتر چیست و چه فوایدی برای سلامتی بدن و کاهش وزن دارد؟

آموزش تهیه چند غذای ساده اما مقوی برای وعده ی سحری در ماه رمضان

چند غذای ساده اما مقوی برای وعده ی سحری

منبع : نمکستان