عکس و بیوگرافی «غزال نظر» بازیگر + همسر و خانواده‌‌
عکس و بیوگرافی «غزال نظر» بازیگر + همسر و خانواده‌‌
غزال نظر متولد اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۶ در تهران است. بسیاری از افراد بازی زیبای او در فیلم سینمائی تنگنا که از تلویزیون پخش شد را به خاطر می آورند.

نمکستان: غزال نظر متولد اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۶ در تهران است. بسیاری از افراد بازی زیبای او در فیلم سینمائی تنگنا که از تلویزیون پخش شد را به خاطر می آورند. او در این فیلم با شهاب حسینی و نیما رئیسی همبازی بود. در میان بازیگرهای ایرانی برای شهاب حسینی و بازی او احترام خاصی قائل است. به گفته خودش، شهاب حسینی انسانی تیز هوش بوده که نقشش را در مسیر درستی به کار میگیرد. نگاهی میکنیم به زندگی شخصی و هنری او

غزال نظر عکس غزال نظر و همسرش بیوگرافی غزال نظر

تحصیلات :

غزال نظر دانش آموخته رشته حقوق بوده و وکیل پایه یک دادگستری است. این بازیگر جوان در زمان فراغت از کار بازیگری، به وکالت و مشاوره حقوقی مشغول می شود.

زندگی خانوادگی :

در مورد زندگی شخصی غزال نظر اطلاع زیادی در فضای رسانه موجود نیست و به نظر میاید او تمایل دارد وجوه شخصی زندگیش را از دید دیگران پنهان نگه دارد و آرام و بدون حاشیه مشغول فعالیتهای هنری خود باشد.

آغاز فعالیتهای بازیگری :

غزال نظر کارش را از سنین نوجوانی با بازیگری در تئاتر آغاز کرد. اما اولین کار جدی و حرفه ای او حضور در فیلم تنگنا بود که در سال ۱۳۸۶ در هفته نیروی انتظامی از تلویزیون پخش شد. داستان فیلم درباره دو دوست صمیمی و نزدیک به هم با بازی شهاب حسینی و نیما رئیسی است که سرنوشتی متفاوت از هم پیدا میکنند اما در مقطعی زندگی هردوی آنها به هم پیوند میخورد.

به این صورت که شهاب حسینی به عنوان یک مامور انتظامی برجسته مبارزه با مواد مخدر در پی دستگیری رئیس یک کارتل خطرناک میباشد و درصدد است از طریق نزدیک شدن به دوستش پیمان با بازی نیما رئیسی که یکی از نوچه های رده پائین این کارتل است به رئیس باند مافیایی نزدیک شود و در این بین، میان شهاب حسینی و خواهر دوستش با بازی غزال نظر ارتباطات عاطفی قوی ای نیز برقرار میشود.

غزاله نظر در فیلم نقش خواهر پیمان، پونه را بازی میکند و نقش پدر پونه و پیمان را نیز صدرالدین حجازی ایفا می نماید. ملکاوان نیز مجموعه تلویزیونی دیگریست و در این مجموعه وی با بازیگرانی چون داریوش فرهنگ و کمند امیرسلیمانی همکاری دارد.

همچنین بخوانید:  عکس خنده دار و جالب کارن پسر آرمین تشکری

عکس های دیده نشده غزال نظر

تجربه های مشترک بازیگری با شهاب حسینی :

فیلم تنگنا تنها همکاری مشترک میان غزال نظر و شهاب حسینی نبود و این دو بارها در فیلمهای دیگری نیز تجربه همکاری مشترک پیدا کردند. مقیمان ناکجا فیلمی به نویسندگی و کارگردانی شهاب حسینی بود که سال ۹۶ ساخته شد و غزاله نظر نیز به عنوان بازیگر در آن حضور یافت. فیلم بر اساس نمایشنامه مهمان سرای دو دنیا از اریک امانوئل اشمیت ساخته شده و روایتگر  همچنین وی در فیلم سینمائی لابرینت نیز بازهم با شهاب حسینی، هم بازی بود.

به گفته امیرحسین ترابی کارگردان این فیلم، برای بازی نقش بیتا وی از بازیگران تئاتر زیادی برای تست گرفتن و دورخوانی فیلمنامه دعوت به عمل آورده که از میانشان، غزال نظر را برای این نقش مناسب تر از همه تشخیص داده و برایش مهم بوده که این نقش بیتا را چهره ای جوان و ناشناخته بازی کند.

فیلم سینمایی هزارتو جدیدترین فیلم سینمایی غزال نظر است که در این فیلم نیز با شهاب حسینی هم بازی می باشد.

حضور در تئاتر :

غزال نظر از همان ابتدا با تئاتر بود که پا به عرصه هنر و بازیگری گذاشت و بعد از چندین سال دوری از تئاتر با نمایش اعتراف و آنهم کنار پیشکسوت بزرگ عرصه بازیگری ایران یعنی علی نصیریان به روی صحنه رفت. او همبازی شدن با علی نصیریان را تجربه تکرار نشدنی ای تلقی میکند که کمتر زمانی برای هرکسی چنین موقعیتی پیش میاید. بنابراین غزال نظر را از این منظر باید آدم خوش شانسی بدانیم. وی معتقد است علی نصیریان در طول تمرین نمایش با رویی گشاده تجربیات بی نظیرش در عرصه بازیگری را در اختیار او و دیگران قرار میداده است.

صفحه اینستاگرام غزال نظر :

غزال نظر با آیدی ghazalnazar_official در اینستاگرام مشغول به فعالیت می باشد. چنانچه از طرفداران این بازیگر هستید می توانید صفحه اینستاگرامش را دنبال نمایید.

صفحه اینستاگرام غزال نظر

در ادامه عکس های جدید و دیده نشده غزال نظر را خواهید دید.

عوامل فیلم سینمایی هزارتو

عوامل فیلم سینمایی هزارتو

بیوگرافی غزال نظر

بیوگرافی و عکس های جدید و دیده نشده غزال نظر

عکس غزال نظر

عکس و زندگینامه غزال نظر