عکس های جدید فرانک تمنایی و همسرش + بیوگرافی کامل
عکس های جدید فرانک تمنایی و همسرش + بیوگرافی کامل
فرانک تمنایی در سال ۱۳۶۶ در شیراز به دنیا آمده است. او بازیگر سینما و تلویزیون می باشد و دختر شهربانو موسوی، بازیگر معروف سینما و تلویزیون است.

نمکستان: فرانک تمنایی در سال ۱۳۶۶ در شیراز به دنیا آمده است. او بازیگر سینما و تلویزیون می باشد و دختر شهربانو موسوی، بازیگر معروف سینما و تلویزیون است. فرانک تمنایی فامیلی خود را به فرانک تمنا خلاصه کرده است.

فرانک تمنایی

خانواده :

او در یک خانواده ی پنج نفره بزرگ شده است و دو برادر دارد. بعد از اینکه مادرش پا به عرصه ی بازیگری گذاشت، به تهران مهاجرت کردند. پدر او ناصر تمنایی چند سال پیش فوت کرده است.

ازدواج :

وی در حال حاضر ازدواج نکرده و مجرد است.

فرانک تمنایی

سابقه ی فعالیت فرانک تمنایی:

بعد از مهاجرت به تهران، در کلاس بازیگری استاد سمندریان شرکت کرد و بازیگری را یاد گرفت. در کنار کار بازیگری، او به عنوان فعال اجتماعی برای سیستان و بلوچستان فعالیت می کند. او بعد از اینکه بازیگری را یاد گرفت، پا به عرصه ی تئاتر گذاشت و توانست موفقیت های زیادی را در تئاتر به دست بیاورد. او در سال ۱۳۸۷ در سن ۲۱ سالگی برای اولین بار در فیلم رستگاران در کنار مادرش، شهربانو موسوی ایفای نقش کرد. سپس در نوروز ۸۸ در سریال چاردیواری فعالیت کرد و بعد از چندین فعالیت در سریال های مختلف، در سال ۹۶ با ایفای نقش در فیلم سینمایی خجالت نکش وارد سینما شد. فرانک تمنایی به این دلیل که مادرش بازیگر بوده است، با بازیگری غریبه نیست و با اینکه تازه کار است اما نقش هایی که بازی کرده است بسیار متفاوت بوده و توانسته به صورت حرفه ای آن را بازی کند.

فرانک تمنایی

آثار فرانک تمنایی:

او در سریال های چرخ و فلک، قرعه، پنچری و هم نفس ایفای نقش کرده است و توانسته که در برخی از فیلم های سینمایی مانند خجالت نکش و چشم های فروغ نیز فعالیت داشته باشد. او همانند مادرش بازیگر ماهر و با استعدادی است. با اینکه تازه پا به عرصه ی بازیگری گذاشته است اما فیلم های زیاد و خوبی بازی کرده است و می تواند با تلاش بسیار راه مادرش را ادامه دهد. فرانک تمنایی مثل دیگر بازیگران از شهرت و محبوبیت زیادی برخوردار نیست و شاید افراد کمی او را بشناسند اما با تلاش و ایفای نقش بیشتر می تواند به بازیگر زن موفق در آینده تبدیل شود.

همچنین بخوانید:  اسکی بازی محمدرضا گلزار در ارتفاعات اتریش

فرانک تمنایی

فرانک فرصت دارد تا پله های ترقی و رشد را در عرصه ی بازیگری طی کند و به اوج شهرت برسد. او بعد از کار بازیگری، به عنوان یک فعال اجتماعی در سازمان دهی کمک های مردمی در حوادث طبیعی فعالیت می کند و نقش بسیار مهمی دارد. او در کمپین از هامون تا مکران به افراد محروم سیستان بلوچستان کمک های زیادی کرده است و افراد بیمار یا نیازمند را یاری کرده است. او می گوید من تعجب می کنم که چگونه کشوری که دارای معادن زیادی است، این چنین بدبخت است و جوانان آن به دلیل نداشتن شغل، افسرده شده اند.

شبنم مقدمی و فرانک تمنایی

شبنم مقدمی و فرانک تمنایی

الناز حبیبی و فرانک تمنایی

الناز حبیبی و فرانک تمنایی