عکس های فرهاد مهادیان و همسرش + بیوگرافی و زندگی شخصی
عکس های فرهاد مهادیان و همسرش + بیوگرافی و زندگی شخصی
فرهاد مهادیان بیشتر با بازی در سریال کلانتر که نقش یک افسر وظیفه شناس نیروی انتظامی را ایفا میکرد، شناخته میشود. دوست داشت جای جمشید هاشم پور در نقشهای اکشن را در سینمای ایران پر کند.

نمکستان: فرهاد مهادیان بیشتر با بازی در سریال کلانتر که نقش یک افسر وظیفه شناس نیروی انتظامی را ایفا میکرد، شناخته میشود. دوست داشت جای جمشید هاشم پور در نقشهای اکشن را در سینمای ایران پر کند که به گفته خودش همه چیز خیلی زود تغییر کرد و نتوانست به خواسته خود برسد. مدتی به خوانندگی روی آورد اما خیلی زود آن را رها کرد. او علت کم کاری خود را گزیده کاری میداند و از تمایلش به بازی در فیلمهایی که فیلمنامه ای قوی دارند صحبت میکند.

در کودکی پسری خیال پرداز و رویا بافی بوده و بعد از تماشای هر فیلمی تمایل داشت جای هر کدام از آن شخصیتها را بازی کند. مدت مدیدیست که بازی نمیکند و به مربیگری بدنسازی روی آورده است. نگاهی میکنیم به زندگی هنری فرهاد مهادیان

فرهاد مهادیان عکس فرهاد مهادیان و همسرش بیوگرافی فرهاد مهادیان

تولد و کودکی :

متولد بیست و هشتم اردیبهشت ماه سال۱۳۵۳ در تهران است. به گفته خودش در کودکی بسیار پر انرژی و با احساس بود و عاشق این بود که کارتون ببیند و بعد ادای شخصیتهای کارتونی را برای دوستانش دربیارد.

زندگی خانوادگی :

وی سالهاست که ازدواج کرده و همسری به نام عسل دارد و حتی یکی از ترانه هایش را نیز برای او خواند. پدرش قبلا کشتی گیر بود.

تحصیلات :

دارای مدرک مهندسی معدن از دانشگاه آزاد تهران جنوب است.

فرهاد مهادیان

شروع فعالیت های بازیگری :

اولین کار سینمائی او، فیلم آژانس شیشه ای بود که ابراهیم حاتمی کیا آن را ساخته است و بازیگرانی همچون: پرویز پرستویی، حبیب رضایی و رضا کیانی در کنار بیتا بادران از جمله بازیگران آن بودند. وی در این فیلم جنجالی و مهم سینمای ایران نقش کوتاهی را ایفا نمود. همسفر دیگه سریال تلویزیونی بود که او بلافاصله بعد از آژانس شیشه ای در آن حضور پیدا کرد. همسفر مجموعه ای تلویزیونی به کارگردانی قاسم جعفری بود که فرهاد مهادیان هم در آن بازی کرد.

همچنین بخوانید:  عکس تولد پرستو گلستانی با حضور شهره سلطانی

کلانتر، مجموعه ای به کارگردانی محسن شاه محمدی بود. در این سریال او نقش دستیار سرگرد امیری را ایفا میکرد که در قسمتهای پایانی فیلم با یکی از همکاران خود ازدواج میکند. این سریال در کنار مجموعه عشق گمشده به کارگردانی حسین سهیلی زاده نقش پررنگی در به شهرت رسیدن فرهاد مهادیان ایفا کردند.

عشق گمشده محصول سال ۱۳۸۳ بود که از شبکه سوم سیما پخش میشد و در آن علاوه بر مهادیان، بهنوش طباطبائی و جمشید مشایخی نیز بازی میکردند. فیلم روایت زندگی دختری به نام سیما با بازی بهنوش طباطبائی است که با همسرش با بازی فرهاد مهادیان دچار اختلافات زناشوئی است و برای رهایی از این تنش به سراغ والدینش میشود و درگیر اتفاقات ناخواسته ای میگردد که ریشه در گذشته های در دارد.

این سریال در زمان پخشش با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شد. دختران نام دیگر سریال شناخته شده ایست که او در آن به نقش آفرینی پرداخت. این سریال را اصغر توسلی کارگردانی کرده بود و زندگی عده ای دختر جوان دانشجو را به تصویر میکشید.

فرهاد مهادیان

خوانندگی و دوری از بازیگری :

وی مدتی به کلی از فعالیت های بازیگری فاصله گرفت و از طرفی به دلیل نقشهای ضعیفی که به او پیشنهاد میشد تصمیم گرفت در کاری حضور نیابد، بنابراین تمام وقت خود را صرف خوانندگی کرد اما بعد مدتی آن را نیز مانند کار بازیگریش رها نمود. او با گلایه از دوستانش، معتقد است که برخی به دلیل حسادت به وی و با ایجاد شایعاتی نظیر ممنوع الفعالیتیش، مانع از ادامه کار خوانندگی او شدند.

بیوگرافی و عکس فرهاد مهادیان

بیوگرافی و عکس فرهاد مهادیان

بیوگرافی و عکس های دیده نشده فرهاد مهادیان

بیوگرافی و عکس های دیده نشده فرهاد مهادیان

بیوگرافی و عکس های فرهاد مهادیان

بیوگرافی و عکس های فرهاد مهادیان

زندگینامه فرهاد مهادیان

زندگینامه فرهاد مهادیان

فرهاد مهادیان

زندگینامه کامل فرهاد مهادیان

عکس های جدید و دیده نشده فرهاد مهادیان

عکس و بیوگرافی فرهاد مهادیان