عکس های بازیگران فیلم رحمان ۱۴۰۰ + علت توقف اکران رحمان ۱۴۰۰
عکس های بازیگران فیلم رحمان ۱۴۰۰ + علت توقف اکران رحمان ۱۴۰۰

عکس های بازیگران فیلم رحمان ۱۴۰۰ + علت توقف اکرانش نمکستان : فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ به کارگردانی منوچهر هادی و بازی بازیگرانی همچون ساره بیات، محمدرضا گلزار، سعید آقاخانی، یکتا ناصر و مهران مدیری متوقف شد. یک ماه پس از اکران زمانی که فروش فیلم به ۲۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰ رسیده بود این اتفاق رخ داد. دلیل […]

عکس های بازیگران فیلم رحمان ۱۴۰۰ + علت توقف اکرانش

رحمان ۱۴۰۰ توقیف شد

نمکستان : فیلم سینمایی رحمان ۱۴۰۰ به کارگردانی منوچهر هادی و بازی بازیگرانی همچون ساره بیات، محمدرضا گلزار، سعید آقاخانی، یکتا ناصر و مهران مدیری متوقف شد. یک ماه پس از اکران زمانی که فروش فیلم به ۲۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰ رسیده بود این اتفاق رخ داد. دلیل توقف فیلم حرف ها و رفتار های غیر اخلاقی و ناهنجار بازیگران آن اعلام شده است.

رحمان 1400 متوقف شد

منوچهر هادی پس از توقف رحمان ۱۴۰۰ در صفحه اینستاگرام خود نوشت :

تمام سینماهای کشور نسخه اصلاح شده را روی پرده اکران می‌کردند و تازه سینماهای حوزه نسخه اصلاح شده تری را. هیچ باکی نیست تمام تلاشم را خواهم کرد که رحمان را دوباره اکران کنم فیلمی که حرف مردم را میزند وخوشحالی را به مردم هدیه میداد.
وی همچنین در پست دیگری با انتشار عکس همسر و دخترش گفت : تمام تلاشم نتیجه نداد. مدیران موفق شدند و زندگی ادامه دارد فدای یک تار موی شما یکتا و سوفیای قشنگم. دومین فیلم پر فروش تاریخ سینما بدون هیچ پاسخ قانع کننده ای توقیف شد که دو هفته قبل در شهر قم این اتفاق افتاده بود. ممنون از مدیران سینمایی که کاری از دستشان بر نمی آمد ولی تلاششان را کردند چون کلا در ارشاد کسی تصمیم گیرنده نیست و تصمیمات از جای دیگری گرفته می‌شود.

ایشان فقط ابلاغ می‌کنند. هیچ گاه کسی برای فیلمش تشویق نمی‌شود ولی تنبیه چرا و توقیف چرا. امید به اکرانی خوب برای دیگر فیلم‌های دوستان و همکارانم حتی مسعود ده نمکی و روزنامه ای که تمام قد در اختیار ایشان هست. بانی فیلم. روزنامه‌ای که به شخصه خیلی برای من و فیلم هایم اطلاع رسانی کرد و نمی‌دانم چرا انقدر عصبانی است این روزها و حسابی با رحمان خشم و عصبانیتش را خالی کرد برای دوستان بانی فیلم هم که مخاطب انگشت شماری دارد آرزوی بهترینها رو دارم. برادران داداشی (اعتمادی)موفق باشین و سالم و تندرست

همچنین بخوانید:  انتقاد شدید از چالش رقص امین زندگانی

یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی

پس از توقیف فیلم رحمان ۱۴۰۰ یکتا ناصر همسر منوچهر هادی در صفحه اینستاگرام خود نوشت :

هر کس به طریقى دل ما میشکند ، بیگانه جدا دوست جدا میشکند ، بیگانه اگر میشکند حرفى نیست ، از دوست بپرسید چرا میشکند. در مدت ٢۵روزى که فیلم رحمان ۱۴۰۰ اکران بود تعداد زیادى از هموطنان از مشکلات سیرابمان با دیدن لحظاتى ازفیلم خنده به لبشان آمد و شاهد یک کمدى سیاه بودند همه ما دست اندرکاران این پروژه نیز خوشحال بودیم که در این شادمانى سهمى داریم ولى عده اى تاب نیاوردند و با تهمتهاى واهى دست به دست هم زحماتمان را بیرحمانه به بند توقیف درآوردند. منوچهر هادى تو یک کارگردان بزرگ و یک مرد شریفى از پاى ننشین که جماعتى دل گرم به مرام و لبخندت هستند.

یکتا ناصر و دخترش سوفیا

در پی توقیف فیلم رحمان ۱۴۰۰ یکتا ناصر با انتشار عکس خود و پدر و مادر و خواهر و دامادش نوشت : خداحافظ فیلم عزیزم رحمان_۱۴۰۰ داغ تو هم بر دلم نشست مانند داغهاى دیگر باکى نیست داغدارى هم عادتیست دیرین.

عکس یکتا ناصر و پدر و مادر و خواهر و دامادش

عکس های بازیگران فیلم رحمان ۱۴۰۰ + علت توقف اکران رحمان ۱۴۰۰

منبع : نمکستان