مرگ مرموز خانم عکاس سینما در اتاق خواب خانه‌اش
مرگ مرموز خانم عکاس سینما در اتاق خواب خانه‌اش
خانم عکاس سینمای ایران در ماجرای مرموزی به کام مرگ فرو رفت و بازپرس ویژه قتل شوهرش را بازداشت کرد.

روزنامه خراسان: ساعت ۲۱:۳۰ یکی از روزهای اسفند مرد جوانی در تماس با ماموران کلانتری ۱۲۵ یوسف آباد از مرگ همسرش در اتاق خواب خانه شان خبر داد و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

ماموران با حضور در خانه مرد ۲۷ ساله با جسد زن ۳۶ ساله که روی تخت افتاده بود مواجه شدند و با توجه به مرموز بودن مرگ زن جوان تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس واحدی و تیم تشخیص هویت در محل حضور یافتند.

تحقیقات ابتدایی کارآگاهان در ابتدا مرد جوان را هدف تحقیق قرار دادند و محسن به ماموران گفت: تحصیلاتم مرتبط به تئاتر است و همسرم نیز فوق لیسانس ادبیات است ولی در کار عکاسی تئاتر و سینما فعالیت دارد و همیشه در پروژه هایی که داشتم کارهای عکاسی را انجام می داد.

وی افزود: همیشه در کنار هم بودیم و یک کلید بیشتر برای خانه نداشتیم چون صبح ها با هم از خانه خارج می شدیم و شب ها نیز با هم به خانه باز می گشتیم تا این که همسرم را در آخرین پروژه کاری انتخاب نکردم و او بیشتر مواقع در خانه بود تا این که امشب به خانه بازگشتم و کلید همراهم نبود به همین دلیل زنگ خانه را به صدا در آوردم اما کسی جواب نداد که به تلفن همراه شیما زنگ زدم و به تماسم جواب نداد.

محسن ادامه داد: نگران شدم به همین دلیل به سراغ کلید ساز رفتم و با هم وارد خانه شدیم و جسد همسرم را داخل اتاق خواب دیدم و به سرعت با پلیس تماس گرفتم.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات پی بردند که روی جسد آثار ضرب و جرح وجود دارد و روی سر محسن نیز آثار خراشیدگی و درگیری است که تیم پزشکی قانونی در محل مرگ زن جوان را مسمومیت یا خفگی اعلام کردند.

همچنین بخوانید:  پایان دردناک دوئل عشقی در خیابان پیروزی

بازپرس پرونده پس از بررسی تیم تشخیص هویت دستور داد تا جسد برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود و محسن بار دیگر هدف تحقیق قرار گرفت. محسن در گام بعدی تحقیقات گفت: همسرم دختر عمه ام بود و یک بار ازدواج ناموفق داشت و دو سال قبل با هم ازدواج کردیم و همیشه در پروژه های کاری با هم بودیم تا این که در آخرین پروژه کارم از همسرم کمک نگرفتم و شیما بیشتر اوقات در خانه بود و هر شب که به خانه باز می گشتم سر این موضوع که چرا از او در کارم کمک نگرفتم بهانه گیری می کرد.

این مرد درباره آثار درگیری روی بدن خودش و شیما افزود: هر شب که به خانه باز می گشتم شیما بهانه می گرفت و سر این که چرا دیر به خانه باز می گردم با هم درگیر می شدیم و آخرین بار نیز شب گذشته به خاطر بهانه گیری هایش با هم درگیر شدیم و آثار ضرب و جرح روی بدنمان به خاطر درگیری دیشب است و در ماجرای مرگ او نقشی نداشتم.

بنا به این گزارش، بازپرس پرونده با توجه به مرموز بودن مرگ زن جوان و آثار درگیری روی بدن محسن و مقتول، دستور بازداشت محسن را صادر کرد و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است تا راز مرگ معمایی زن عکاس فاش شود.