قدم گذاشتن در مسیر درست من را به موفقیت رساند
قدم گذاشتن در مسیر درست من را به موفقیت رساند
هر فردی برای رسیدن به ثروت راه های زیادی را طی می کند و مهم این است که در چه مسیری قدم برمی دارد تا به هدف برسد. من مسیری که انتخاب کردم راه تجارت بود

هر فردی برای رسیدن به ثروت راه های زیادی را طی می کند و مهم این است که در چه مسیری قدم برمی دارد تا به هدف برسد. من مسیری که انتخاب کردم راه تجارت بود و در این مسیر با راهنمایی افراد موفق توانستم با فعالیت در زمینه میلگرد به ثروت بالایی برسم. در این مقاله همراه ما باشید تا با انواع این محصول بیشتر آشنا شوید.

میلگرد 16 شاهرود

میلگرد ۱۶ شاهرود

میلگرد ۱۶ شاهرود در ساختمان سازی کاربرد دارد که شرکت های متعددی در سراسر کشور از جمله یزداقدام به تولید این نوع میلگرد می کنند.

میلگرد حرارتی برای ساخت سقف ساختمان ها کاربرد دارد این میلگردها هم به صورت تیرچه هم به صورت ورقه های شبکه ای نیز تولید می شوند به این سبب به آنها حرارتی می گویند که با مشکل جمع شدگی و ترک بتن خیلی خوب مقابله می کنند.

این محصولات تحمل بار را نیز دارند و در موقع آتش سوزی از تخریب بتن نیز جلوگیری می کنند از نام این نوع میلگردها مشخص است که برای مقاومت در برابر تغییرات دمایی و ایجاد گرما در بتن به کار می روند.

میلگرد استنلس استیل

میلگرد استنلس استیل

وقتی که بتن رطوبت خود را از دست می دهد انقباض در آن صورت می گیرد که هرچه رطوبت در آن بیشتر باشد انقباض بیشتری صورت می گیرد و به دلیل این انقباض تنش های کششی در بتن حاصل می شود.

دقیقاً استفاده از میلگرد استنلس استیل برای جلوگیری از پخش شدن ترک ها و مقابله با تنش های کششی در داخل بتن است.

اگر راهی برای مقابله با این تنش‌ها ایجاد نکرده باشیم ترک های ریزی در داخل بتن ایجاد می شود که در طولانی مدت به سازه ما آسیب های مهم تری وارد می شود، مخصوصاً وقتی که ترک ها در همه سطح بتن وجود داشته باشد.

میلگرد بناب امروز

میلگرد بناب امروز

فولاد مقاومت بسیار زیادی در برابر کشش دارد که از آن  به عنوان تارهای کششی نام می برند به همین خاطر استفاده از میلگرد بناب امروز با خاصیت کش سایی خود از وارد شدن فشار به بتن پیش تنیده جلوگیری می کند.

همچنین بخوانید:  هدف داشته باش تا نتیجشو ببینی

استفاده از این قبیل اعمال برای بالا بردن مقاومت ساختمان و بالا بردن ایمنی آن در کوتاه مدت و بلند مدت است.

بالا بردن مقاومت بتن در برابر پیامد هایی که به دلیل جمع شوندگی در روزهای اول گیرش بتن اتفاق می افتد جلوگیری از پایین آوردن مقاومت سازه در مقابل تغییرات آب و هوایی و پدیده منقبض شدن و منبسط شدن در طولانی مدت لازم است که از میلگردهای حرارتی استفاده کنیم  میلگردها با استانداردهای متفاوتی تولید می شوند.