چطور با آرایش صورتمان را لاغر نشان دهیم + تکنیک های جدید کانتور کردن
چطور با آرایش صورتمان را لاغر نشان دهیم + تکنیک های جدید کانتور کردن

روش های لاغر نشان دادن صورت توسط تکنیک های آرایشی نمکستان :  فرم صورت افراد باهم متفاوت است. بعضی صورت ها گرد، بعضی بیضی شکل، بعضی مربعی هستند. برخی خانم ها دوست دارند که فرم صورت خود را تغییر داده و جور دیگری دیده شوند. آرایشگران حرفه ایی برای تغییر شکل صورت و رفع عیوب […]

روش های لاغر نشان دادن صورت توسط تکنیک های آرایشی

چطور با آرایش صورتمان را لاغر نشان دهیم

نمکستان :  فرم صورت افراد باهم متفاوت است. بعضی صورت ها گرد، بعضی بیضی شکل، بعضی مربعی هستند. برخی خانم ها دوست دارند که فرم صورت خود را تغییر داده و جور دیگری دیده شوند. آرایشگران حرفه ایی برای تغییر شکل صورت و رفع عیوب تکنیک های ویژه ایی دارند، یکی از این تکنیک ها کانتور کردن است. کانتور ها دو مدل هستند، کانتور خشک و کانتور چرب. کسانی که می خواهند از نتیجه کارخود مطمئن باشند و کانتور طبیعی داشته باشند می توانند از کانتور خشک استفاده کنند.

قوانین کلی در مورد کانتور کردن وجود دارد اولین قانون استفاده از قلم یا براش مناسب است، دومین قانون استفاده از کانتورهایی مناسب با رنگ پوست شماست. کانتور مورد استفاده شما نباید خیلی تیره باشند که صورت را کثیف نشان دهند و نه خیلی روشن که دیده نشوند. حال اگر شما صورت گرد و پری دارید و می خواهید صورت شما لاغر تر و کشیده تر دیده شود با ما همراه باشید. اصولا به صورت هایی گرد گفته می شود که اگر شما از وسط صورت یک قطر برای آن در نظر بگیرید دو طرف صورت به یک اندازه است و در قسمت چانه زاویه ندارد و خیلی گرد است.

نکته مهم برای کانتور کردن، کانتور را از قسمت بالای گوش به سمت پایین نکشید زیرا این کار باعث افتاده شدن گونه می شود و افتاده نشان دادن گونه سن شما را بالا تر نشان می دهد. برای کانتور کردن گونه، کانتور را از قسمت بالای گوش تا چند میلی متر پایین تر از برجستگی گونه بکشید. برای قسمت چانه از زیر گوش تا نزدیک چانه به صورت زاویه دار کانتور خود را بکشید.

برای زاویه دار نشان دادن پیشانی فقط کافیست بغل های پیشانی را خط بیاندازید، قسمت فوقانی پیشانی را خط نیاندازید زیرا این کار باعث گرد دیده شدن صورت می شود. برای کشیده تر دیده شدن صورت جاهایی که می خواهیم کشیده تر دیده شود را روشن می کنیم، مثل قسمت وسط پیشانی، وسط تیغه ی بینی و روی چانه. بعد از خط کشی این قسمت ها کانتور را روی صورت به خوبی پخش کنید.

همچنین بخوانید:  برای آرایش دیگر نیازی به کرم پودر نیست!

تکنیک های جدید کانتور کردن صورت برای لاغر کردن آن

تکنیک های جدید کانتور کردن صورت برای لاغر کردن آن

منبع : نمکستان